OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Köln

Köln’de Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

View from the Bell Tower in Cologne Cathedral Artotel Cologne, by Park Plaza   Artotel Cologne, by Park Plaza , çarpıcı mimari, modern imkanlar ve birinci sınıf iç mekanları bir araya getiren bir oteldir. Ancak, birçoğu Kore’den getirilen orijinal sanat yapıtları, otelin en büyük özelliklerinden biri olmaya devam ediyor. Bunlar, şerit halinde yırtılan pirinç kağıdından yapılmış geniş ve renkli kolajlardır. En büyük kolaj 12 metre uzunluğunda ve restorana kurulmuştur. Artotel Köln, hareketli Köln’ü keşfetmek isteyen herkes için muhteşem bir başlangıç ​​noktasıdır.
Lindner Hotel Dom Residence Belki Lindner Hotel Dom Residence gelecekteki bir otel kavramıdır. Dışarıdan gelen phantasmagoric bina daha çok yabancı bir gemiye benziyor; bu nedenle bu otelin fotoğrafları farklı kılavuzlarda ve reklamlarda sıklıkla bulunabiliyor. Şık iç mekanlar, modern teknolojiler ve kaliteli hizmetin garantisi - otel, modern bir gezgin için ihtiyaç duyulan her şeye sahiptir, bu nedenle Lindner Hotel Dom Residence şehrin konukları arasında niçin popülerdir acaba neden olur.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hotel Intercontinental Süper modern Hotel Intercontinental , Avrupa uygarlığının en son başarılarını içeriyor ve dünyanın dört bir yanından gelen konuklar bundan zevk alabiliyorlardı. Otelin salonunun ve odalarının zarif tasarımı, modern sanat eserleri içermektedir ve yoğun bir günün ardından dinlenmek için mükemmel bir ortam sunmaktadır. Antik cephe ve ilginç tarihi unsurları kullanarak otel mimarları projenin üstünlüğünün altını çizdiler. Intercontinental, Köln’teki en iyi iş otelidir.
Atrium Rheinhotel Fotoğraflar: Atrium Rheinhotel, Köln Rodenkirchen bölgesinde bulunan Atrium Rheinhotel , Köln’ün en zarif otellerinden biri olarak güvenle çağrılabilir. Odalar şık tasarımıyla değil standart dışı planlama ile de ayırt edilir ve siyah-beyaz renklerle yapılır. Beyaz tasarım mobilya ve lüks yataklar, birinci sınıf siyah renkli tekstil ve modern siyah-beyaz tablolar, ilginç lambalar ve diğer markalı aksesuarlar gerçekten muhteşem ve sofistike bir atmosfer yaratıyor. Ayrıca, bazı odalarda açık bir banyoya sahip olduğu belirtilmelidir.
Hotel am Augustinerplatz – Superior Köln’ün popüler yaya caddelerinden çok uzak olmayan birinde Hotel am Augustinerplatz – Superior bulacaksınız. Bu tasarım otelin dekoru girdiğiniz andan itibaren grev yapar. Otel çoğunlukla şık renklerle hazırlanmış ve ilginç kırmızı renk tasarım aksesuarlarıyla süslenmiştir. Hotel am Augustinerplatz’da kıpkırmızı kadife döşemelik, retro stil halılar, farklı tonlarda kırmızı ve tasarımcı tekstilde boyama yapılan güzel mobilyalar - hatta en ufak ayrıntılar da göz önüne alındı. Siyah-beyaz yapılmış odalar, başlıkta yer alan sofistike bir aydınlatma sistemine sahiptir.
  Kuşkusuz, Köln Katedrali (’Kölner Dom’) kentteki en popüler ve en sık ziyaret edilen yerler arasında yer alıyor ve bu nedenle her gün binlerce ziyaretçinin güzel kiliseyi görmesi geliyor. Bununla birlikte, … Açık
HOPPER Hotel St. Antonius Köln’ün merkezinden uzak olmayan göz alıcı tarihi bir binanın konumu HOPPER Hotel St. Antonius olmuştur. Bu binanın tasarımı tarihi cazibenin ve modern modaya uygun tarzın mucizevi bir birleşimidir. Otelin tasarımcıları orijinal tuğla duvarlar ve ahşap dekor gibi binanın birçok özgün öğesini bulunduruyor. Otelin spor salonu, tarihi kemerli tavan ile bodrum katında yer almaktadır. Otelin tüm odalarında modern ahşap mobilyalar ve birinci sınıf parke zeminler bulunmaktadır. Odaların çoğunda orijinal pencereler ve açılı tavan bulunmaktadır.
Köln - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Köln ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Köln’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

09.02.2023

Köln’in Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Köln Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Köln Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018