OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bochum

Bochum’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Hotel Ostmeier Fotoğraflar: Hotel Ostmeier, Bochum   Şık bir durumda kalmayı tercih eden gezginler mutlaka Hotel Ostmeier dikkat etmelidir. Bu modern otel eski belediye binasının yakınında yer almaktadır. Yüksek tavanlı geniş odalar ve büyük panoramik pencereler parlak kumaşlarla kaplıdır. Odaların iç mekanları çok uyumlu ve neşelidir. Güzel açık renkli ahşap mobilyalar, daha doğal ve rahat olmasını sağlar. Otelin son katlarında romantik doğaları için özel olarak tasarlanmış mansard tarzı pencerelere sahip güzel odalar bulacaksınız.
Excelsior Bochum Konforlu Hotel Excelsior Bochum , ilginç bir tasarıma sahiptir. Odaları ağırlıklı olarak beyazdır ve iç mekan enfes leylak kumaş ile tamamlanmaktadır. Her oda geçmişin tarzında çok güzel beyaz mobilyalara ve beyaz tonları olan klasik masa lambalarına sahiptir. Büyük pencereler sayesinde odalar her zaman iyi aydınlatılmıştır. Ortak alanların içi de son derece keyifli. Güzel yumuşak mobilyaları ve çeşitli canlı bitkiler ile sade ve inanılmaz derecede rahat görünüyor.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Tryp Bochum Wattenscheid Fotoğraflar: Tryp Bochum Wattenscheid, Bochum Tryp Bochum Wattenscheid , geniş bir yelpazeye yayılan misafirlerini hoş bir atmosferle memnun etmeye hazırdır. Doğal malzemelerin üstünlüğü ile yapıldığı için, iç kısmı sağlıklı bir yaşam tarzının ve ekoturizmin yandaşlarına hitap edecek. Banyoda bile, güzel bir açık ahşap kaplamaya dikkatinizi çekebilir ve yaşam alanında, doğal kumaşların zarif perdelerini bulabilirsiniz. Tüm odalar çok geniş ve aydınlık, mobilya parçaları tarafından aşırı yüklenmemiş ve öğleden sonra iyi aydınlatılmış. Ayrıca otelin sıcak avlusunda bahçe mobilyaları ile dekore edilmiş bir terasa sahip otelin geniş verandasına da dikkat etmeliyiz.
Wald & Golfhotel Lottental Fotoğraflar: Wald & Golfhotel Lottental, Bochum Çok güzel ve modern bir bina Wald & Golfhotel Lottental tarafından siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu katı bir şekilde tasarlanmış odalarla doludur. Basit tasarım, etkileyici boyuttaki çağdaş resimlerle tamamlanmaktadır. Bazı odalarda sanatsal aydınlatma etkisi yaratan renkli tonları ile masa lambaları, diğerlerinde ise aydınlatma mobilya parçaları olarak inşa edilmiştir. Tam anlamıyla tüm odalarda tavandan tabana panoramik pencereler vardır. Panoramik cam, otelin ortak alanlarının ayırt edici bir özelliğidir.
Tren istasyonuna yürüme mesafesinde, çocuklu turistler arasında büyük talep gören ibis Styles Bochum Hauptbahnhof bulunmaktadır. İç mekanı parlak renklerle dolu, tüm odalar parlak tasarım mobilyalar ve açık yeşil veya turuncu kumaşlarla dekore edilmiştir. Tasarımcı aksesuarlarının çeşitliliği de şaşırtıcı: duvarlarda hem siyah-beyaz resimleri hem de ünlüleri ve ünlü sporcuları betimleyen renkli posterleri görebilirsiniz. Restoran ve salon ayrıca parlak tasarım mobilyalarla donatılmıştır ve genç konuklar güzel bir oyun alanı ile donatılmıştır.
  Bochum birkaç yıl içinde 700. doğum gününü kutlayacak. Bu büyük bir sanayi merkezidir ve bu nedenle ana turistik yerleri ve ilgi alanları sanayileşme temasıyla bağlantılıdır. Bochum yakınlarında zengin kömür … Açık
Altenbochumer Apartment Gerçekten eşsiz bir kurum Altenbochumer Apartment . Büyüleyici 4 kişilik daireler, güzel ve tarihi bir binada yer almaktadır. İki katlı bir odanın ikinci katında bir mansard tavanı vardır; Tüm odalarda kirişli tavanlar ve ahşap destekler korunmuştur. Yatak odasında doğal ahşaptan yapılmış güzel bir antika yatak, diğer odalar ise çeşitli renk ve şekillerde mobilya kullanılarak tasarlanmıştır. Dikkat çeken diğer tasarım aksesuarları arasında orijinal tablolar ve lambalar bulunur.
Bochum - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Bochum ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bochum’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

24.04.2024

Bochum’un Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Bochum Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bochum Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018