OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Maastricht

Maastricht’te Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Golden Tulip Apple Park Fotoğraflar: Golden Tulip Apple Park Hotel Maastricht, Maastricht   Golden Tulip Apple Park , birinci sınıf tasarımcı oteller listesinde onurlu bir yer kaplar. Bu büyüleyici otel, tarihi bölgenin en sessiz caddelerinden birinde açıktır. Konuk odalarının dekoru zarif tonlarda yapılmıştır. Tüm odalar geniştir ve çok doğal gün ışığı alır. Modern sanatçıların geniş bir koleksiyonu, otelde en değerli şeylerden biri olmaya devam ediyor. Eşsiz sanat eserleri tüm konuk odalarında ve ortak alanlarda bulunabilir. Aydınlatmaya çok önem verilir - her yerde görülebilen güzel masa lambaları, tasarımcı lambaları ve yerleşik tavan aydınlatması vardır.
Maastricht - Hampshire Eden Tasarım oteli Maastricht - Hampshire Eden , daha az güzel ve çekici bir yer değil. Bu otelin tasarımı modern moda trendlerine ve tarzına dayanmaktadır. Konuk odaları farklı tematik tarzlarda yapılmıştır. Örneğin, Bavyera bira markasının hayranları için bir oda, tasarımcı mobilyalara sahip klasik görünümlü gevrek beyaz oda ve hatta tüm duvarı kaplayan dev tablolara sahip romantik odalar. Ekstra bir hizmet olarak, otelin konukları Fransız mutfağı servis eden FLO restoranda her zaman bekler.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Zenden Design Hotel Fotoğraflar: Zenden Design Hotel, Maastricht Şüphesiz, Zenden Design Hotel , Maastricht’teki en sıra dışı otellerden biridir. Bu konforlu otel, tamamen restore edilmiş üç eski binadan oluşan bir komplekstir. Klasik görünümlü cephenin ardında gezginler benzersiz bir tasarım dekoru bulacaklar. Beyaz tonlarında yapılan tasarım, ünlü bir tasarımcı ve mimar Wiel Arets tarafından geliştirildi. Konuk odaları minimalist tarzda yapılmıştır ve özel genişletilmiş yataklara ve çevreye hayranlıkla bakmak için harika panoramik pencerelere sahiptir. Tarihi binalardan biri, kemerli bir tavana sahip eski bir şarap mahzenine sahiptir. Şu anda, 700 yıldan daha uzun bir süre önce yapılmış olan lüks bir yüzme havuzu mahzende yer almaktadır.
Urban Residences Maastricht Fotoğraflar: Urban Residences Maastricht, Maastricht Urban Residences Maastricht özel tasarımı, Alessi Studio’nun en iyi uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Muhteşem apart otel, Vrijthof Meydanı’ndaki tarihi binaların üst katlarında açıktır. Tüm dairelerin dekoru benzersizdir ve modern tarzda yapılmıştır. Bazı odaların cam cephesi vardır ve binanın üst katlarındaki daireler özel terasa sahiptir. Konuk odalarında peyzaj resimleri, lambalar ve sıra dışı şekillerdeki avizeler, zemindeki büyük saksılardaki çiçekler ve büyük aynalar gibi birçok ilginç tasarımcı dekorasyonu vardır.
Hip Hotel St. Martenslane Fotoğraflar: Hip Hotel St. Martenslane, Maastricht Hip Hotel St. Martenslane şehrin en popüler otellerinden biri olduğunu söylemek güvenlidir. Sadece birkaç dakika yürüyerek oteli tren istasyonundan ayırın. Hip Hotel’in dekoru yaratıcı modern bir tarzda yapılmıştır. Misafir odalarında ve ortak alanlarda sıra dışı sanatsal aydınlatma; parlak kırmızı renkli kanepeler, şekli dudakları andırır; Şık duvar boyutu fotoğraf resimleri ve metal ve camdan yapılan sıradışı süslemeler - tüm bu unsurlar gerçekten uyumlu bir iç mekan yaratır.
  Maastricht’te, ayrıcalık ve rahatlık değerlerine sahip gezginlere mükemmel uyum sağlayacak birçok lüks otel var. Şehrin pitoresk tarihi kısmı Bastion Deluxe Hotel Maastricht. Bu muhteşem otel, konuklarına geniş ve … Açık
Uzak Afrika’yı Maastricht’ten ayrılmadan mı ziyaret etmek istiyorsun? Küçük Bouteaque Hotel, konuklarına bu muhteşem fırsatı sunuyor. Otel sadece 5 odaya sahiptir, ancak her biri tasarım sanatının gerçek bir şaheseridir. Kesinlikle dekorun her öğesi benzersiz ve benzersizdir. Afrikalı hayvanların dev tabloları, tribünlerde heykeller ve meşaleler, egzotik bitkilerin sanatsal düzenlemeleri ve başucu masaları yerine yerleştirilmiş masif taslaklar - böylesine yaratıcı ve otantik bir otelle rekabet etmek zordur. Dahası, her oda ilginç tematik eserler koleksiyonuna sahiptir - eski küreler, heykeller, vazolar ve hatta yerli Afrikalı kabilelerin araçları. Bu büyüleyici müze oteli, özgün ve eşsiz atmosferiyle gezginleri çekmeye devam ediyor.
Maastricht - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Maastricht ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Maastricht’te araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

04.02.2023

Maastricht’in Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Maastricht Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Maastricht Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018