OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bavyera

Bavyera’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Oktoberfest 2011 - sunset   Bavyera, muhteşem tarihi ve mimari yapılar ile doludur; aralarında küresel öneme sahip birçok yer var. Bunlar arasında Würzburg Residenz sarayı bulunmaktadır. Bu inanılmaz güzel saray kompleksi, 18. yüzyılın ikinci yarısında inşa edilmiştir. Lüks saray, ülkenin en önemli cazibe merkezlerinden biridir. Tatilcilerin saraydaki salonlardan geçerek enfes bitişini tahmin etme şansı vardır; rezidans duvarları paha biçilemez sanat eserleri ve antika takıları barındırıyor.
  Bavyera mutfağı tüm dünyada iyi bilinir; Birçok turist lezzetli bira ve klasik Bavyera sosisleri ile ilişkilendirir. Almanya’daki her bira festivali her ikisini de içeriyor. Her Bavyera kasabası, ilginç ikramlarla … Açık
19. yüzyılın en çarpıcı anıtı Neuschwanstein Şatosu. Her yıl bir milyondan fazla turist tarafından ziyaret edilir; Güzel kale, ülkenin en tanınmış ve popüler. Güzel saray Kral Ludwig II tarafından sadece 4 yılda inşa edilmiştir; inşaatı binden fazla çalışanı içeriyordu. Neuschwanstein Kalesi, daha da sağlam ve etkileyici bir görünüm veren bir dağın tepesinde yer almaktadır.
Bir başka ilginç tarihsel nesne Linderhof Sarayı; Bir ziyaret unutulmaz bir macera olacak. Kalenin inşaatı 20 yıl sürmüştür; 1886 yılında sona ermiştir. Bu muhteşem güzel krem ​​renkli cephesi o dönemin en iyi mimari geleneklerinin bir örneğidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bavyera kültürel gelenekleri ilginç, özgün ve çeşitlidir. Eski ve modern yaşam tarzının harika bir kombinasyonunu temsil ediyorlar; gezginler, her Bavyera kasabasında geçmiş yüzyılların eşsiz atmosferini … Açık
Sarayın içi eşsiz takı ve zarif bitiş bolluğu ile vurur; Bu, zengin sanat ve tarihi eserler koleksiyonuna sahip gerçek bir müzedir. Sarayın tüm 10 lüks odası ziyaretçilere açıktır; tüm katılımcılar eski antika mobilyalarına ve sanat eserlerine hayran olabilirler.
BMW Headquarters and Museum Çok ilginç bir tarihi nesne, 450 metre yükseklikte bir tepe üzerinde bulunan Feste Coburg kalesidir. Almanya’daki en kapsamlı tahkimattır. Şu anda kalenin duvarlarında çok ilginç bir müze var. Sergileri arasında Dukes of Coburg’un bir koleksiyonu; Avrupa’nın önde gelen sanatçıları, eşsiz takıları, antika mobilyaları ve en ilginç araba koleksiyonlarından biri var. Turistler, her Bavyera kasabasında birçok ilginç tarihi mekan, müze ve kültürel tesis bulabilirler. Bavyera, gezi ve turizmin hayranları için dünyanın en çekici yerlerinden biridir.
Aşağıdaki bölümde, Bavyera ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Bavyera ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Bavyera - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6
Referans Bilgi
Tüm sarayların haritası
Bavyera yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'St. Emmeram’s Abbey' , 50.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Nymphenburg Palace' Munich, 70.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Residenz' Munich, 72.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Bavyera yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Dom St. Peter, Regensburg, 50.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika Unserer Lieben Frau Zur Alten Kapelle, Regensburg, 50.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika SS. Ulrich and Afra, Augsburg, 64.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Dom Zu Unserer Lieben Frau, München, 72.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kathedrale Maria Schutz und St. Andreas, München, 76.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika St. Martin, Amberg, 77.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Erzabtei Sankt Ottilien, Eresing, 84.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Almanya’nın İkonik Kültürel Yerleri

Almanya'nın en büyük ikinci şehri Hamburg'da görülmeye değer yerler var. Bu antik kent ortaçağ binalarını korumaktadır. 17. yüzyılda inşa edilen evleri, Raimerstvite ve Deichstrasse gibi sokaklarda bulabilirsin. Ana cazibe şehir merkezidir. 19. yüzyılın neo-Rönesans Belediye Sarayı, 147 metre yüksekliğindeki Aziz Nicholas'ın neo-gotik kilisesi ve Bismarck anıtı bulunuyor. Yaklaşık 60 müze var, biri en ünlü müze olan Hamburg Kunsthalle'de toplam 13 bin metrekarelik sergi alanı bulunuyor. Esas olarak 19. yüzyıldan kalma sanat eserlerini sergiliyor. Ernst Barlach'a ithaf edilen bir başka müzede, bu heykeltıraş ve yazarın geniş heykel ve çizimler koleksiyonu bulunmaktadır. Almanya'daki ilk opera binası olan Hamburg'da Alman Ulusal Tiyatrosu yer almaktadır. Kısa bir süre önce Elbe Filarmoni Orkestrası açıldı. …
OrangeSmile araç kiralama Bavyera’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

27.02.2024

Bavyera’nın Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Bavyera’nın Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bavyera Komşularında Kültürel Geziler

Bavyera Kültür Rehberi. Bavyera’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Bavyera’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018