OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Wolfsburg

Wolfsburg’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Wolfsburg   Wolfsburg, Volkswagen’in en büyük üretim tesisi ile ana çekim merkezi olarak büyük bir sanayi merkezi olarak bilinir. Tüm gelenler için tesisin rehberli turları düzenleniyor. Meraklı ziyaretçiler, ana üretim departmanının yanı sıra dünyanın en büyük araba montaj hattını görebilirler. Hattın uzunluğu 9 kilometreye ulaşıyor ve tesis geniş bir alanı kapladığından, nesnelerin turları otobüslerde tutulmaktadır.
  Wolfsburg, birinci sınıf çıkışları için birçok gezgin tarafından bilinir. En çekici olanlardan biri Tasarımcısı çıkışları. En popüler dünya markalarının 45 mağazasına ev sahipliği yapmaktadır. Yüksek … Açık
Porschestraße, yürüyüş için mükemmel olan ana şehir caddesi olarak kabul edilir. Bununla birlikte çok sayıda dükkan ve çok sayıda ilginç modern mimari anıt var. Şehir ayrıca doğal güzellikleriyle de ünlüdür - sınırları içinde yalnızca otuzdan fazla göl ve nehir vardır. Şehrin konukları, ünlü otomobil fabrikasının dayandığı Mittelland Kanalı’nı görmelidir. Bu, kendi marina ile şehrin en güzel yerlerinden biridir.
Mimari konumlar arasında, pitoresk bir park alanı ile çevrili güzel bir zarif bina olan Wolfsburg Kalesi’ni görmezden gelemeyiz. Kale, yaz aylarında güzel çiçek kompozisyonları ekildiği zaman özellikle güzeldir. Kalenin avlusu her türlü milli bayram tatili düzenlemektedir. Böylece, mulled şarap ve geleneksel davranır hayranları Noel öncesi burada toplanır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Wolfsburg, Almanya’da, Aşağı Saksonya’da (Niedersachsen), Aller Nehri’nin eski nehir yatağının güneyindeki Mittellandkanal’da bulunan bir şehirdir. Şehrin nüfusu 2010 yılında 121 bin kişi tahmin … Açık
Dini ilgi çekici yerler arasında 13. yüzyıla dayanan Aziz Anne Kilisesi yer almaktadır. Daha sonra bina defalarca yeniden inşa edildi, ancak kilisenin en eski kısmı bu güne kadar hayatta kaldı. Kilisenin yanında çok sayıda güzel anıt ve anıt görebileceğiniz eski bir mezarlık var. Gezginler muhtemelen pitoresk Rothenfelde kasabasında gezmek isteyeceklerdir. Birkaç yüz yıl önce bağımsız bir yerleşim yeriydi ve bugün Wolfsburg’un bir parçası. Onun ana cazibe, üzerine oyma Napolyon koalisyonu karşı Kurtuluş Savaşı hakkında bir anıt yazıt ile büyük bir taştır.
Açık hava eğlence meraklıları, şehre kısa bir sürüş mesafesindeki Stadtwald Park’ı keşfetmekten mutluluk duyacaktır. Nadir kartal baykuşları, buraların sakinlerini görebileceğiniz çeşitli turlar sunmaktadır. Parkta ayrıca çadır ve barbekü olanakları bulunan bir kamp kurulabilecek bir rekreasyon alanı da bulunmaktadır.
Aşağıdaki bölümde, Wolfsburg ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Wolfsburg ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Wolfsburg - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Bilgi
Tüm sanat müzelerinin haritası
Wolfsburg ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Herzog Anton Ulrich Museum' Braunschweig, 24.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Wolfsburg ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Mittellandkanal

From the series “En Harika İnsan Yapımı Su Yolları ve Kanallar”
Kanal kıyılarını kaplayan gür ormanlar, büyüleyici antik köprüler ve geçişler keşfetmek ilginç olan uyumlu bir gezi kompleksi oluşturuyor. İnşaat çalışmaları 1906'da başladı, İkinci Dünya Savaşı sırasında çalışma hızı minimuma indirildi. Kanalın ilk bölümü 1915'te seyir için açılmış olmasına rağmen, inşaat bitti. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Wolfsburg’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

09.02.2023

Wolfsburg’un Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Wolfsburg’un Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Wolfsburg Komşularında Kültürel Geziler

Wolfsburg Kültür Rehberi. Wolfsburg’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Wolfsburg’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018