OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Nantes

Çocuklarla Nantes Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Futur hotel   Loire Nehri’nin ağzında yer alan Nantes şehri, keşfedilmeye değer bir turizm merkezidir. Nantes’in turlar sırasında öğrenilebilecek çok sayıda cazibe merkezi ve zengin bir tarihe sahip olmasının yanı sıra (çocukları yanınıza aldığınızdan emin olun - kesinlikle ilginç bulacaklar), aynı zamanda birçok eğlence merkezine de sahiptir. . Su parklarını, hayvanat bahçelerini, yüzme havuzlarını, oyun alanlarını, müzeleri, parkları ziyaret ederek kendinizi ve çocukları eğlendirin.
  Şehir, Paris’ten sadece iki saat uzaklıkta bulunuyor ve ülkenin batı başkenti olarak kabul ediliyor. Brittany Dükleri Kalesi her zaman Nantes’in ana sembolü olarak kabul edildi. Bu kale 1466 yılında II. … Açık
Bölgedeki en popüler yerlerden biri, safari tarzı bir hayvanat bahçesi bahçesi olan Planète Sauvage’dir. Burada zürafaları, ceylanları, alageyik, pandaları, flamingoları, filleri görebilirsiniz. Çocuklar için en ilginç kısım, sadece coşkulu eleştiriler alan yunus gösterileri. Yanınızda yiyecek götürmek iyi bir fikirdir - park, tüm aile ile yemek yiyebileceğiniz bir piknik alanı sağlar. Tesis bünyesinde, safari gereçlerinin bulunduğu bir hediyelik eşya dükkanı vardır ve insanlar birlikte geçirdikleri harika zamanın bazı maddi kanıtlarını saklamak için satın alırlar.
İkinci hayvanat bahçesi de Nantes civarında bulunuyor. Zürafalar, zebralar, kaplanlar, kaplumbağalar, papağanlar gibi çeşitli hayvanlara bakabileceğiniz Zoo de la Boissière du Doré’den bahsediyoruz. Hayvanat bahçesinde en küçüğü için harika bir oyun alanı ve piknik alanı bulacaksınız. Hediyelik eşya dükkanında çok çeşitli hediyelik eşyalar bulunur ve yumuşak oyuncaklar çocukların en çok ilgisini çeken ürünlerdir. Yakınlarda Natural’Parc Hayvanat Bahçesi-Gezi - birçok fırsata sahip harika bir eğlence parkı: go-karting, labirent, zipline, kaydıraklar - her yaştan çocuk zevklerine göre eğlenceyi bulacaktır. Burası birçok gölgeli alana sahip, bu yüzden sıcakta bile harika. Mini hayvanat bahçesinde kanguru, lama, deve, yaks ile tanışabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Yerel mutfağın ve mutfak sanatının temel özelliği bol miktarda deniz ürünüdür. Eşsiz yemeklerin bir tamamlayıcısı olarak yerel restoranlar, ünlü Nantes’in şarap imalathanelerinde üretilen bazı popüler şarap … Açık
Şehrin yaz aylarında oldukça alakalı hale gelen birkaç havuzu var. Her şeyden önce, kapalı ve açık iki havuzunun yanı sıra küçük bir su gezintisi ile Piscine du Petit-Port’tan bahsetmeye değer. II.Dünya Savaşı’nın sonunda inşa edilen tarihi bir yapı olarak kabul edilen Piscine Léo Lagrange, sadece yüzmek isteyenler için tasarlandı, burada kaydırak yok. Bununla birlikte, merkez çok geniştir ve olimpik yüzme havuzu da dahil olmak üzere birkaç havuza sahiptir. Üçüncü kompleks, Piscine des Dervallières, dalış da dahil olmak üzere aktif rekreasyon için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Ancak havuzun sadece yaz aylarında açık olduğunu unutmayın, çünkü ziyaretçiler için sadece bir açık havuz mevcuttur.
Cour interieure du chateau des ducs de Bretagne (Nantes) Şehrin eteklerinde, kompleksi ziyaret etmekten pek çok izlenim alan çocuklar için harika bir yer olan Parc des Naudières’i de bulabilirsiniz. Burada, küçük ziyaretçiler bir kürek teknesine binebilir, ördekleri besleyebilir, salıncakları ve kaydırakları deneyebilir, trambolinlere ve şişirilebilir yapılara atlayabilir. Park küçük olmasına rağmen, tüm çocuklar gerçekten hoşuna gidiyor ve onları bu yerden koparmak sorun olabilir. Burada piknik de yapabilirsiniz. En genç turistler için bir başka harika yer ise Galipy. Burada şişirilebilir yapılar, kaleler ve trambolinler var - bunların hepsi çocukların çok sevdiği. Le Chat l’Heureux, misafirlerine çifte keyif veren bir kafe. Gerçek şu ki, onun “konakları”, okşanabilen ve oynanabilen kedilerdir. Tabii daha sonra lezzetli kekleri deneyin.
  Geçmişte, Nantes büyük bir sanayi şehri olarak biliniyordu ve şimdi önemli bir turizm merkezi ve birçok ilginç tatil ve uluslararası festival için bir mekan. Nantes takvimindeki en sıra dışı tatil, adı Fransızcadan … Açık
Tüm aile, üyelerinin her birinin kapalı alanda dağcılık deneyimi yaşayacağı Altissimo Escalade’yi ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır. Ancak aynı şey Dikey Sanat’ta da yapılabilir. Karting de Nantes, go-karting keyfini çıkarmak için her fırsatı sunar. Çocuklarınız badminton veya squash oynamak istiyorsa, onları ’Badmin’squash’ e götürün ve bowling hayranları iseler, Bowl Center Nantes’teki tüm aileleri bekliyor. Paintball Expérience, küçük ziyaretçilerin ebeveynleriyle bir takım (veya farklı takımlar) için oynayabilecekleri ve böylece aile üyeleri arasındaki güveni artırabilecekleri şiddetle tavsiye edilen başka bir merkezdir. Zone Lazer de aynı amaç için tasarlanmıştır.
Nantes Planetorium Parc du Grand Blottereau, Nantes’te bulunan büyüleyici bir parktır. Asya tarzında inşa edilmiş, hareketli şehirde bir tür huzur vahasıdır. Tek ihtiyacın olan huzur ve sessizliğin olduğu stresli bir günün ardından burada dinlenmek güzel. Şehrin Les Machines de L’ile adlı eşsiz bir müzesi var ve hem çocukları hem de yetişkinleri şaşırtmaya hazır. Sergileri, çeşitli mekanizmalarla çalıştırılan birkaç ahşap makinedir. Örneğin, burada yürüyen bir fil, örümcek, balık görebilirsiniz. Görünüşe göre hepsi Jules Verne’in çalışmalarının sayfalarından atlamış. Güzel bir bonus, birçok sıra dışı bitkinin bulunduğu ilginç bir bahçedir.
Nantes - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Nantes ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Nantes yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Puy du Fou' Les Epesses, 59.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Cobac Parc' Lanhélin, 137.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Nantes ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Océarium' Le Croisic, 74 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Aquarium de La Rochelle' , 122.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Nantes ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Planete Sauvage' Port-Saint-Père, 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo and Botanical Garden of Branféré' Le Guerno, 76.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo de Doué' Doué-la-Fontaine, 94.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Nantes’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

Nantes’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Nantes Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Nantes Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Nantes Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Nantes.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018