OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Menton Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Menton, Fransa’nın kalbinde yer alan bir şehirdir. Bu ünlü bir sahil beldesi, Mimoza kasabası ve sıcak güneş. Şehrin ana özelliği muhteşem bahçeler, büyük limon ve portakal bahçeleri, palmiye ağaçları ve egzotik tropik bitkilere sahip çalılar. Ilıman ve nemli subtropikal iklim bitkiler için mükemmel şekilde uygundur, bu nedenle kentsel mahallelerin büyük kısmı yeşilliklerle doludur.
  Koaland Parkı, Menton’daki çocuklu tatilciler arasında son derece ünlüdür. Bir dönme dolap, en küçük misafirler için cazibe merkezleri, mini golf sahaları ve yürüyüş için birkaç güzel yeri olan küçük ve … Açık
Şehirde birçok gül tarlası olduğundan, Menton parfüm ve uçucu yağ üretiminin merkezi haline geldi. Her Şubat ayında şehirde olağandışı bir kutlama yapılır. Bu, yılın bu zamanında hasat edilen limona adanmış bir geçit töreni. Güzel parkları ve bahçeleri ziyaret etmenin yanı sıra, konuklar şehrin birçok cazibe merkezini tanıyabilirler. En önemli yerler Menton’un eski kesiminde bulunmaktadır.
Her şeyden önce, Barok tarzında oluşturulmuş muhteşem bir bina olan Saint Michel kilisesini ziyaret etmeleri önerilir. Kilisenin iç avlusu çakıl taşlarından yapılmış güzel mozaiklerle dekore edilmiştir. Kilise, oda orkestrası performanslarıyla yıllık müzik festivaline ev sahipliği yapmak için seçildi. Kilisenin salonları en değerli heykeller ve resimlerle dekore edilmiştir. Kilise her yönden rahat sokaklar ve meydanlarla çevrilidir. Yürüyüş yapın ve Barok çağın birçok anıtını bulacaksınız. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  İtalya, Menton’un mutfak geleneklerini derinden etkiledi. Şehrin tarihi kısmı üzerindeki tur sırasında gezginler çok sayıda rahat bistro ile karşılaşacaklar. Aralarında en iyisi, ziyaretçilerine en popüler etnik … Açık
En büyük parklar, yeni bir park olarak kabul edilen Garavan bölgesinde bulunmaktadır. Burada en iyi restoran ve kafeleri, alışveriş merkezlerini ve galerileri bulabilirsiniz. Kültür kurumları arasında, büyük Fransız sanatçıların eserlerini sergileyen Güzel Sanatlar Müzesi’ni de vurgulamalıyız. Müzenin etrafına güzel bir narenciye bahçesi inşa edilmiştir. Bu bahçede yürüyüş yapmak gerçek bir zevk. Sahil boyunca uzanan Soleil Bulvarı, akşam yürüyüşleri için kesinlikle en iyi yerdir.
Menton (France)   Liman bölgesinde bir yürüyüş sırasında, Menton’un konukları en güzel eski kaleyi görebilecekler. Bu görkemli taş yapı yüzlerce yıl sonra mükemmel bir şekilde korunur. Kendi topraklarında özgürce yürüyebilirsiniz. Çok uzun zaman önce, Jean Cocteau Müzesi, şu anda yakındaki ayrı bir binaya aktarılan kalenin binasında bulunuyordu. Şimdi bu müzenin koleksiyonunda ünlü sanatçının yaklaşık bin eseri var. Ayrıca müzede Matisse, Picasso ve diğer ünlü ressamların eserleri görülebilir.
  Menton, Limon Festivali olan en parlak ve en dikkat çekici dünya tatillerinden birini düzenlemek için kurulmuş bir yerdir. Şehir aslında dünyaca ünlü festivalin doğum yeridir. Festival Mart ayında gerçekleşir ve 15 gün … Açık
Şehrin en güzel mimari eserlerinden biri Avrupa Sarayı. Şimdi ana turizm ofisine ev sahipliği yapıyor. Büyük pencereler, kemerler ve ince sütunlarla bu inanılmaz güzel bina, süs bitkilerinin yoğun çalılıkları ile çevrilidir.
Menton (France) Gerçek bir tarihi dönüm noktası, şehir pazarının bulunduğu binadır. 1898 yılında inşa edilmiştir. Kırmızı tuğladan yapılmış bu güzel binada yüz yıldan fazla bir süredir, yerel çiftçiler en iyi ürünlerini satmaktadır. Pazar mevsim sebzeleri ve meyveleri satmaktadır. İşte en kokulu ve tatlı portakal ve limon için gidilecek yer.
  Menton eşsiz İtalyan cazibesi ile eşsiz bir zarif Fransız şehridir. Tarihi kent simgelerinin ve anıtların büyük bir kısmı Eski şehirde birikmektedir. Menton birçok dünyaca ünlü müzeye ev sahipliği yapmaktadır. … Açık
Piyasadan çok uzak olmayan, kuruluşundan bu yana orijinal görünümünü neredeyse tamamen koruyan 1868 minyatür Anglikan Kilisesi. Kiremit çatılı küçük kilisede eski süslemeler de korunmuştur. Ziyaretçileri 19. yüzyılın güzel eski simgelerini ve diğer dini özelliklerini görebilecekler.
Menton - France Menton’un hemen yakınında, birçok ilginç gezi alanı da bulunmaktadır. Burada Sainte Agnes köyünü ziyaret edebilirsiniz. Pitoresk dağlık bir bölgede bulunur ve Fransa’nın en güzel köylerinden biri olarak kabul edilir. Köyün ana tarihi sembolü antik kale Maginot Sainte Agnes’dir. Deniz seviyesinden yaklaşık 800 metre yükseklikte bulunan Avrupa’nın en yüksek sahil köyüdür. Köyün bazı sokaklarından sahilin şık bir görünümü açılır.
  Menton, plaj rekreasyon hayranları ve doğal doğa alanlarına hevesle harcama yapanlar arasında büyük popülerlik taşıyor. Hedef, konuklarına konforlu dinlenme için mükemmel olanaklar sunan mükemmel çakıl ve kum … Açık
Saurge dağ köyü daha az ilginç ve güzel değil. Şaşırtıcı tarihi görünümü de korunur. Bu köyde, 1633 yılında kurulan bir Fransiskan manastırı var. Bu köy uzak bir dağlık bölgede bulunuyor, bu nedenle turistler çok nadiren ziyaret edebilirler.
Menton - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Menton ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Menton kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Roquebrune-Cap-Martin' Alpes-Maritimes, 3.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello d’Appio' Ventimiglia, 6.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello di Dolceacqua' Dolceacqua, 12.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Lucéram' Alpes-Maritimes, 13 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello della Lucertola' Apricale, 16.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Menton çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Préalpes d’Azur' , 53 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Queyras' , 118.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Menton ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Musée Matisse' Nice, 19.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée d art moderne et d art contemporain' Nice, 20 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée des Beaux-Arts de Nice' Nice, 22.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée des Arts Asiatiques' Nice, 26.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Menton ve Çevresindeki Turistik Yerler

Balestrino

From the series “Gezegendeki En Etkileyici Terkedilmiş Şehirler”
Paha biçilmez tarihi mekanların önemli miktarda var. Ziyaretçiler, yıkıcı depremlerden sonra bir miktar mucize yaşayan güzel St. Andrew kilisesini görebilirler. Güzel St. George Katedrali, dokunulmadan kalmış ve 15. yüzyılın paha biçilmez freskleriyle süslenmiştir. Yeni depremler Balestrino için gerçek bir tehdit oluşturuyor. Risk yüksektir ve benzersiz tarihi nesneler her an harabeye çevrilebilir. … Devamını oku

Col de Turini

From the series “En Muhteşem Dağ Yolları”
Herhangi bir eskrim tamamen yok. Yüksekliği 10 cm'yi geçmeyen küçük bir sınır, sarp kayalıkları otomobillerden ayırır. Yolun bazı bölümleri öyle dar ki gelen yaklaşmakta olan iki otomobil birbirlerini neredeyse geçiremiyorlar. Sürücüler için en az tehlike genellikle yolda biten hayvanlardır. Akşam sürücüler özel dikkat ve özen göstermelidir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Menton’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.02.2024

Menton Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Menton Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Menton, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Menton’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Menton’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018