OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Breton Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Bretagne, Kuzeybatı Fransa’da, İngiliz Kanalı ve Biscay Koyu arasındaki büyük yarımadada yer almaktadır. Eşsiz iklimi, güzel manzarası ve dikkat çekici yerlerin bolluğu, turisti turistlerin gözünde eşsiz kılıyor. Yaz aylarında, her zaman serinletici bir meltemi vardır ve kışlar her zaman yumuşak ve rüzgarsızdır ve gezginlerin yerel olanakların keyfini çıkarmasına izin verir.
  Bretagne’nin tarihi eserleri, bölgenin kültürel gelenekleri kadar ilginç ve çeşitlidir. En popüler yerlerden biri de eski liman kenti Saint-Malo’dur; Hıristiyan bir keşiş onuruna seçildi. Uzun yıllar boyunca … Açık
Bretagne ünlü thalassoterapi merkezidir; ilde birkaç büyük tatil beldesi var. Deniz suyu, şifalı çamur ve deniz yosunu ekstreleri ile tedavi sadece sinir ve kas-iskelet sistemi hastalıkları olan kişiler için değil, aynı zamanda kronik yorgunluk ve stres tedavisi olarak da reçete edilir.
Belki de şehrin en hareketli şehri Saint-Malo’dur. Saint-Malo’nun tarihi semtinde birkaç sur var; bir kez köle ticaretinin merkezi idi. Duvarlar geniş bir gözlem güvertesi ile donatılmıştır; Tur sırasında, ziyaretçiler şehrin tarihi hakkında çok şey öğrenebilirler. Antik kalede bulunan Saint-Malo müzesi de görülmeye değer. Aynı zamanda kıyıya yakın bulunan ıssız adalar Gernesi ve Jersey’ye gitmeye değer. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bretagne’nin en çekici özelliklerinden biri, güzel plajların bolluğu; ılıman iklimi bölgeyi su sporları ve plaj tatilleri için ideal bir yer yapar. Kıyı bölgesi, güzel plajlar ve sessiz dinlenme hayranlarını … Açık
Dinan tarihi mekanlarla doludur; Kasaba, Orta Çağ’dan beri hayatta kalan yüksek bir duvarla çevrilidir. Dini yerler arasında, 15. yüzyılda inşa edilen Saint-Malo Kilisesi ve üç asır önce inşa edilen Kurtarıcı Bazilikası da dikkat çekicidir. Brest Kalesi şehrine gitmeden bir tur tamamlanmayacaktır. Sayısız mimari cazibe merkezine ek olarak, muhteşem bir resim koleksiyonu ile Güzel Sanatlar Müzesi de dahil olmak üzere birçok kültür kurumu vardır.
Kemper, muhteşem manzaralarıyla tatilcileri kendine çekiyor. İçinde birkaç büyük park, doğal alanlar ve sayısız müze ve galeri bulunmaktadır. Odet’in kenarında bulunan Benodet, sakin atmosferi ve manzarasıyla sanatçıları kendine çekiyor. Bretagne’nin diğer popüler kasabaları Vannes, Carnac, Quiberon ve Belle-Ile’dir. Sonuncusu, yarımadanın en kalabalık ve en popüler şehridir. Burada en lüks oteller, restoranlar ve dükkanlar bulacaksınız.
Breton - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Breton ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Breton kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Ducs des Rohan' Morbihan, 14.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Josselin' Morbihan, 39.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Pierre II' Côtes-d’Armor, 42.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de La Hunaudaye' Côtes-d’Armor, 53.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Trécesson' Morbihan, 55 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Breton çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Golfe du Morbihan' , 72.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Marine National Park 'Port Launay' , 92.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Brière' , 105.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Fransa Gezisi: Görülecek Yerler

Dünyadaki en ünlü müze Fransa da bulunmaktadır. Louvre, uzun tarihi boyunca birkaç kez statüsünü değiştirdi. Kraliyet ikametgahıydı, bir hapishane, bir kale ve hatta bir akademiydi. Günümüzde, güzel salonları binlerce paha biçilemez öğe sergilemektedir. …
OrangeSmile araç kiralama Breton’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

28.09.2023

Breton Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Breton Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Breton, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Breton’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Breton’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018