OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Nantes

Nantes’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Le Palais de justice (Nantes)   Nantes şehri, çok sayıda orijinal mağaza ve alışveriş merkezi, gıda pazarı ve tüketim ürünleri pazarına sahip olduğu için alışveriş bağımlıları arasında büyük popülerliğe sahiptir. Şehir misafirleri arasında en popüler hediyelik eşyalar, çeşitli yerel üretim şarapları ve zarif şekerleme ürünleridir. Porselen aynı zamanda popüler hediyelik eşyalardan biridir. Pornic mağazası orijinal bir hediye ve hediyelik eşya seçeneği sunar.
  Nantes’ta alışveriş tutkunları kesinlikle sıkılmayacak. Burada, hemen hemen her semtte ilginç mağazalar ve alışveriş merkezleri bulunabilir. En çekici alışveriş caddesi, en popüler giyim ve ayakkabı … Açık
Mağaza, çok çeşitli kıyafet ve kıyafetler, ayakkabılar ve deniz temalı şık aksesuarlar sergiliyor. Jules Verne’in bazı eserlerini satın alabileceğiniz bir yer burası. Modern matbaalar, ünlü yazarın eserlerini dünyanın çeşitli dillerinde yayınlamaktadır. Nantes şehrinin en büyük alışveriş merkezi, birçok müşteriyi cezbeden sayısız mağaza ve parlak vitrinler sunan Passage Pommeraye merkezidir. Merkezde mal seçimi oldukça geniştir. Marka giysiler, yüksek kaliteli ayakkabılar, seçkin parfümler ve lüks mücevherler bulacaksınız.
Çocuklarla seyahat eden turistler Espace Quilly eğlence merkezini ziyaret etmelidir. Genç gezginler, harika oyun alanları ve çeşitli ilgi çekici yerlere bayılacak. Çocuklar karmaşık inşaatlar yapmaya çalışırken, ebeveynleri rahat bir dinlenme alanının tadını çıkarabilir veya yerel restoranlardan birini ziyaret edebilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Şehir, Paris’ten sadece iki saat uzaklıkta bulunuyor ve ülkenin batı başkenti olarak kabul ediliyor. Brittany Dükleri Kalesi her zaman Nantes’in ana sembolü olarak kabul edildi. Bu kale 1466 yılında II. … Açık
Jardin des Plantes, açık hava eğlence meraklıları için kesinlikle büyük bir zevk ve ilgi uyandıracaktır. Botanik bahçesinin toprakları yaklaşık 7 hektardır. Botanik bahçesi, zengin bir egzotik bitki ve çiçek koleksiyonu sunar. Bahçe arazisi, yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek için en iyi olan çok sayıda şerit ve sokakla geçilir. Eko turistlerin, Trentemoult adlı komşu köyü ziyaret etmeleri önerilir.
Futur hotel Köy, çok sayıda doğal cazibe merkezi ile bilinir ve balıkçılık meraklıları arasında büyük popülerliğe sahiptir. Gece eğlencesi hayranları, çok çeşitli mükemmel barlar, gece kulüpleri ve dans pistlerini keşfedecekler. Şehrin eğlenceli işletmeleri ziyaretçilerine her gün çeşitli eğlence programları sunuyor. Le St James bar, şehir merkezine çok uzak değil. Bar, çok çeşitli özel kokteylleri ve ilgi çekici temalı partileri ile birçok ziyaretçiyi cezbetmektedir. Çağdaş müzik hayranları ve istekli dansçılar, büyük, parlak bir dans pistine, şık bir bara ve rahat bir dinlenme alanına sahip olan Melocotton gece kulübünü sevecekler.
  Loire Nehri’nin ağzında yer alan Nantes şehri, keşfedilmeye değer bir turizm merkezidir. Nantes’in turlar sırasında öğrenilebilecek çok sayıda cazibe merkezi ve zengin bir tarihe sahip olmasının yanı sıra … Açık
  Açık havada rekreasyon hayranları, Golf De Nantes Erdre’de sadece harika bir oyun deneyiminin değil, aynı zamanda çarpıcı derecede pitoresk manzaraların da tadını çıkarabilecekleri zamanı kesinlikle takdir edeceklerdir. Engelli kursların üstesinden gelmek için eşit derecede aktif saatler geçirmek istiyorsanız, Acrocime Rope Town’a da göz atmaya değer. Bu tür bir eğlencenin her seviyedeki eğitim için uygun olduğu ve unutulmaz izlenimler getirdiği söylenmelidir. Nantes ayrıca, yemyeşil bitki örtüsü ve bakımlı toprakları ile ünlü çeşitli ilginç bitkilere sahip bir Japon bahçesi olan Parc du Grand Blottereau’ya sahiptir. Diğer oryantal tarzdaki bahçeler gibi, dinlenmek için mükemmeldir.
Cour interieure du chateau des ducs de Bretagne (Nantes) Aquatonic, şehirdeki en popüler kapalı yüzme merkezlerinden biridir. Burada ziyaretçilere mükemmel termal bölgeler, spor salonu, spa ve su kutusu dersleri verilmektedir. Rahat bir atmosfer arayan turistler için, kapalı ve açık yüzme havuzları ile Caliceo eşit ilgi görüyor. İkincisinin yanı sıra, burada güzel güneşlenme alanları, termal bölgeler, sağlıklı yaşam havuzu, masaj odaları olan bir spa bulabilirsiniz. Güzel iç mekanları ve dinlendirici atmosferi ile ünlü Latitude Spa, çok çeşitli spa hizmetleri sunmaktadır. Kişinin sağlığını iyileştirmek için harika bir yer, su kutusu, su bisikleti, su pilates ve fitness üzerine dersler veren bir yüzme kompleksi olan ’Ô35’ dir.
  Yerel mutfağın ve mutfak sanatının temel özelliği bol miktarda deniz ürünüdür. Eşsiz yemeklerin bir tamamlayıcısı olarak yerel restoranlar, ünlü Nantes’in şarap imalathanelerinde üretilen bazı popüler şarap … Açık
Şehirde, havuzlu tipik kapalı yüzme merkezleri de bulabilirsiniz - örneğin, Piscine du Petit-Port. Tabii ki Nantes’te eğlence merkezleri için bir yer var. Sanal gerçeklikle ilgilenenler Hypercube VR veya Virtual Univers’e gitmeli, pilot gibi hissetmek ve hayat boyu hayallerini gerçekleştirmek isteyenler Skyway Simulation’a hoş geldiniz. Peki dağ tırmanışı? İç mekanda rahat bir ortamda pratik yapabileceğiniz Altissimo Escalade’de temel bilgileri öğrenin. Aktif olarak vakit geçirmek isteyenler için bir yer daha tavsiye edilmelidir - adından da anlaşılacağı gibi ziyaretçilerin go-kartlara binebileceği Karting de Nantes.
Nantes Planetorium Nantes’teki bir başka harika yer (özellikle aileler için), şehrin en ünlü yerlisi Jules Verne’nin eserlerine binmek temalı atmosferik eğlence parkı Carrousel des Mondes Marins’dir. En şaşırtıcı cazibe merkezleri arasında Le Grand Éléphant ve La Galerie des Machines bulunmaktadır. Park, şehrin ana turistik yerlerinden biri olan Les Machines de l’Île’nin yakınında yer almaktadır. Gaumont - Sinema meraklıları için mutlaka sahip olunması gereken, şehirdeki en atmosferik tiyatro. Turistlerin ilgisini çeken Ferme de la Chasseloire, evcil hayvanlarla (tavşanlar, keçiler, horozlar) ve inanılmaz derecede büyüleyici bir pastoral atmosferle küçük bir hayvanat bahçesi bulabilecekleri.
  Geçmişte, Nantes büyük bir sanayi şehri olarak biliniyordu ve şimdi önemli bir turizm merkezi ve birçok ilginç tatil ve uluslararası festival için bir mekan. Nantes takvimindeki en sıra dışı tatil, adı Fransızcadan … Açık
Şehirde, renkli ve ilginç performansları izleyerek boş zamanları çeşitlendirmek için harika sanat kafeleri ve tiyatrolar bulabilirsiniz. Bunlar arasında rahat atmosferi ile La Compagnie du Cafe-Theatre, muhteşem akrobatik ve tiyatro performansları ile La Cloche Revue Cabaret ve ruh halini değiştiren bir etkinin garanti edildiği, çoğunlukla komedi gösterileri düzenleyen Theatre du Cyclope yer alıyor. Nantes ayrıca ziyaretçilerin sıcak ve samimi bir atmosferde Brittany’de yaptıkları gibi yemek yapmayı öğrenebilecekleri birçok yemek stüdyosuna sahiptir. Bunu yapmak için, şehirdeki en popüler stüdyolar olan Atelier Vincent Guerlais, Cook and Go veya L’Atelier Gourmand’a göz atın.
Nantes (Loire-Atlantique) Kaçış kulüpleri, arkadaşlarıyla veya ailesiyle tatile gidenler için idealdir. Hepinizin fikirlerinizi kullanmanız ve bir takımda çalışma yeteneğinizi göstermeniz gerekecek. Nantes’te kaliteli bir oyun deneyimi için tüm koşullar vardır. En popüler merkez John Doe’dur, bu sayede katılımcılar gizemli bir madenden çıkmanın bir yolunu bulması gereken bir hırsız, bir hapishane kırıcı veya bir madenci rolünü deneme şansına sahip olacaklar. Kaçış Avı, turistlerin Anne of Brittany’nin sırrını ortaya çıkarmasına, filozofun taşını bulmasına veya karmaşık bir suçu çözmesine olanak tanır.
  Tüm turistler için büyük ilgi uyandıracak destinasyonun önemli bir simgesi, Brittany Dükleri Kalesi’dir. Kuruluşundan (13. yüzyıl) 16. yüzyıla kadar Brittany düklerinin ana ikametgahıydı. Daha sonra kale belli … Açık
La Ligue des Gentlemen tarafından sunulan ve mistikten tarihsel temalara kadar değişen görevler daha az dikkat çekicidir. Bir diğer popüler kaçış kulübü, 20. yüzyılın 70’leri ve 80’leri ile 17. yüzyıl da dahil olmak üzere farklı tarihi dönemlere göre temalı odalardan seçim yapabileceğiniz Nant’escape’tir. Tüm görevler birçok ilginç bulmacayı çözmeyi gerektirir. Paintball Expérience ve Laser Game Evolution Saint Herblain gibi Paintball ve lazer etiket merkezleri, takım oyunu ve tüm katılımcılar arasındaki güven düzeyini artırmak için eşit derecede mükemmeldir. Bir tür ’anti-stres’, güzel kedilerin okşanabildiği, beslenebileceği ve oynanabildiği Le Chat l’Heureux kafe.
Nantes - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Nantes ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Nantes’de Aktif Dinlenme ve Eğlence için Tavsiye Edilen Yerler

La Maison Cafe
Nerede: 4, Rue Lebrun, Nantes;
Cafe Cult
Nerede: 2, rue des Carmes, Nantes;
Le Pub Univers
Nerede: 16, Rue Jean-Jacques Rousseau, Nantes;
Wilton’s Bar
Nerede: 23, Rue de Rieux, Nantes;
Le Marlowe
Nerede: 1, Place Saint Vincent, Nantes;
Le Bagadou
Nerede: 11 Rue Jean Jacques Rousseau, Nantes;
Cafe Le Flesselles
Nerede: 3, Allee Flesselles, Nantes;
Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Nantes çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Brière' , 54.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Golfe du Morbihan' , 99.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Marais poitevin' , 122.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Nantes yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Puy du Fou' Les Epesses, 59.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Cobac Parc' Lanhélin, 137.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Nantes’in Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Au Plaisir' Nantes. Kategori - Modern cuisine. 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Les Chants d’Avril' Nantes. Kategori - Traditional cuisine. 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Félix' Nantes. Kategori - Traditional cuisine. 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'L’Océanide' Nantes. Kategori - Seafood. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'L’U.ni' Nantes. Kategori - Creative. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Nantes’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

Göz Alıcı Nantes Fotoğraf Galerisi

Nantes haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Nantes’in Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Nantes’in en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Nantes’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Nantes’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018