OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Briancon Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Briancon, zengin tarihi mirasa sahip antik bir şehirdir. MÖ 8. yy’da ilk kez bahsedilmiştir. Yaratılışından itibaren bu şehir güçlü bir askeri üs rolü üstlenmiştir. Bugün bile turistler, Alpler’in tepelerinde gururla yükselen 8 kaleyi ziyaret edebilirler. Bu kaleler, şehri bir daha yersiz hale getiren bir yer altı galerileri zinciri ile birbirine bağlanmış durumda. Briancon uzun zamandır tamamen bağımsızdı ve resmen 1349’da Fransa topraklarına dahil edildi.
  Briançon’daki bazı oteller, 19. yüzyılın sonlarına ait güzel bir binada yer alan Hôtel Edelweiss dahil olmak üzere, tarihi cazibenin özel atmosferiyle dikkat çekiyor. Tamamen yenilenmiş bir binada yer alan 20 rahat … Açık
Guisane ve Duras nehirlerini birbirine bağlayan köprü, kentin en büyük turistik yerlerinden biri olarak kabul ediliyor. Köprü 1722 yılında inşa edilmiş ve 56 metre yüksekliğindeki bir yay şeklinde yapılmıştır. Açılışın uzunluğu 40 metredir. Bu gerçekten eşsiz bir mimari yaratımdır ve ona benzer bir şey görmeyeceksiniz. Eski bir kale de en önemli tarihi binalardan biridir. Bu koruma tesisi bugünlerde bile iyi durumda ve kale rahat dar sokaklarla çevrilidir. Bunlardan herhangi birinde yürüyüş yaparsanız, çok eski binalar, sıradışı evler ve eski kiliseler göreceksiniz.
Bugün Briancon, popüler bir kayak merkezi olarak bilinir. Serre-Chevalier bölgesi muhtemelen en çok ziyaret edilen yer. Buradaki birçok büyük otel, kayak pistlerinin başlangıcına kadar turistleri teslim eden kendi asansörlerine sahiptir. Burada yeni başlayanlar veya profesyoneller için yollar bulacaksınız. Kayak yapmayı bilmeyen insanlar, alp kayak okullarını ziyaret edebilirler. Spor envanteri de burada kiralanabilir. Daha rahat ve keyifli dinlenmek için birçok kafe ve restoran kayak pistlerine yakındır, bu sayede istediğiniz zaman bir mola verebilir, dinlenip bir fincan kahve veya çay içerek rahatlayabilirsiniz. Milli Park Ecrins şehirden yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Turistler bu parkı ziyaret edebilir ve muhteşem dağ çayırlarında yürüyüş yapabilir, çeşitli yerel köyleri ziyaret edebilir ve yerel halkın yaşam tarzını tanıyabilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Briançon’da romantik bir tatil için uygun bir otel bulmak oldukça kolay ve Suite Home Briancon Serre Chevalier bu açıdan çok cazip. Ana tren istasyonunun yakınında bulunan bu güzel otel, pastel tonlarda dekore edilmiş … Açık
  Briancon sadece alp kayak severleri değil, her mevsim bu kasabayı ziyaret etmek için gerçekten büyüleyici. Şehrin içinden dolaşmak, farklı hediyeleri satın alabileceğiniz çok sayıda atölye ve hediyelik eşya dükkanından dolayı çok ilginç.
Briancon Briancon’un tarihsel simgelerinden biri, binasının tarihinden beri neredeyse tamamen görünüşünü koruyan St. Jacob Şapeli. İçinde eski bir kale ve ikonlar bulabilir ve içindeki atmosfer hala aynıdır. Bir dizi popüler ulusal restoran, şapelden uzakta değildir ve dahası, yerel gıda üretimi yapan bazı dükkanlar da vardır.
  Yerel mutfak gelenekleri, zarafeti ve rafine tadıyla ünlüdür ve ünlüdür. Unutulmaz yüksek mutfağı, çeşitli lezzetleri ve kokulu şarap - Briancon gerçek gurmeler için gerçek bir mücevher. Et yemekleri yörenin … Açık
En büyüleyici mesele şehir olsa da uzun bir yürüyüş. Bu sayede her yerde çeşitli anıtlar ve eşsiz tarihi binalar görülebilir. Yürüyüş severler, Briancon’daki sokakların gerçekten dik olduğu ve uzun yürüyüşün çok zor olabileceğini düşünmelidir.
Briançon Modern Briancon, sadece birinci sınıf kayak pistlerinden değil aynı zamanda büyük sanatoryumdan dolayı da ünlüdür. Birçok turist onları aileleri için seçiyor. Briancon sanatori’deki hizmet seviyesi ve tesis aralığı prestijli oteller ile karşılaştırılabilir. Tesis, sağduyulu iklimi ile ünlüdür ve bu yüzden sağlık dinlenme yerlerine dağ yürüyüşleri de eklenebilir.
  Yerliler kurallara dikkat ederler. Onlarla konuşurken, gezginler, Briancon insanlarını ve genel olarak Fransızca’yı açıklayan ulusal karakterin bazı özelliklerini fark edebilir. Örneğin, yerliler ulusal … Açık
Kültürel dinlenme yerel tiyatroyu ziyaret ederek çeşitlendirilebilir. Birkaç yıl önce açılmış ve geçmişin tarzına göre inşa edilmiş güzel bir modern binada yer almaktadır. Sadece oyunlar değil, konserler ve diğer kültürel aktiviteler burada düzenleniyor.
Briancon Eski Briançon kalesinin içinde çok ilginç yerel lore müzesi bulabilirsiniz. Sergi burada üç mağaza kaplar. Bunlar arasında önemli belgeler, eski silah koleksiyonları ve başyapıtlar arasında binlerce tarihi eser bulunur. Bu serginin önemli bir kısmı alpin doğasına adanmıştır. Müze ziyaretçileri, yerel ormanlarda hangi hayvanların ve kuşların yaşadığını öğrenebilir. Bu müze ücretsiz ve zorunlu tur bölümü, Briancon tarihine dair belgesel.
Briancon - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Briancon ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Briancon kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Fort Queyras' Hautes-Alpes, 19.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castel Delfino' Pontinvrea, 47.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Rivoli' Rivoli, 70.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello della Manta' Saluzzo, 73 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Charbonnières' Savoie, 75.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Briancon çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Queyras' , 22.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Chartreuse' , 81.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale del Gran Paradiso' , 87 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Vercors' , 91.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Massif des Bauges' , 96.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Briancon ve Çevresindeki Turistik Yerler

Face Ski Slope

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Bugün Val d'Isere, Fransa'nın en şık ve pahalı kayak merkezlerinden biridir ve halka yöneliktir. Profesyonel yamaçlara ek olarak, yeni başlayanlar için birçok yeşil kayak pisti de bulabilirsiniz. Tatil, rekreasyona küçük çocuklarla bile uyum sağlar. Sinir kitzelini aramak için Val d'Isere'yi ziyaret edenler, tesisin üst kısmındaki en iyi kayak pistlerini seçmelidir. Bu dik ve zikzak şeklinde inişler, kendi cesaretlerini ve profesyonelliklerini test etmek için bulunmuştur. … Devamını oku

L'Alpe d'Huez

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Sağlık merkezi, profesyonel sporcular tarafından inanılmaz derecede gerekli olsa da, yeni başlayanlara da uyar. Buna ek olarak, sağlık tesisi mükemmel koşullara ve engelli kayakçılara sahiptir. Sağlık tesislerinde 85 teleferik, iki güzel kar parkı ve çok sayıda eğlence tesisi bulunmaktadır, böylece her zevke heyecan verici bir tatil organize edebilirsiniz. Yaz aylarında spa'yı da ziyaret edebilirsiniz. Yılın bu zamanlarında pek çok bisikletçiyi cezbetmektedir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Briancon’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

24.07.2024

Briancon Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Briancon Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Briancon, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Briancon’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Briancon’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018