OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Brest Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Brest Castle   Brest, Fransa’daki büyük bir liman şehridir. II. Dünya Savaşı dönemlerinde askeri üs olarak kullanılmıştır. Alman denizaltıları orada tutuldu.

Bu şehrin savaş öncesi tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, şimdi bir müze olarak kullanılan eski Kale’yi ziyaret etmelisiniz. Ayrıca Tanguy kulesine tırmanmayı ve şehrin ve banliyölerinin muhteşem manzaralarını görmeyi unutmayın. Bir başka ilgi çekici yer ise Brest’in doğu kesiminde bulunan Oceanopolis Merkezi’dir. Merkez, okyanusun kutupsal, ılımlı ve tropikal bölgelerine ayrılmış üç büyük pavyona bölünmüştür. Ziyaretçiler, Dünya Okyanusunda bulunan farklı hayvanlarla 40’tan fazla akvaryum görebiliyor. Merkez Atlantique de la Photographie, ülkenin en büyük sanat merkezlerinden biridir. Bu galerinin karesi 400 m²’yi geçiyor ve her gün yaklaşık 10 sergi gerçekleştiriliyor.
  Birçok elit dünya markası oteli burada hizmet sunduğu için lüks konfor sevenler Brest’te hayal kırıklığına uğramayacaklar. Brest’in kalbinde Art-Deco tarzında şık bir tarihi binaya sahip birinci sınıf … Açık
Temmuz’dan ağustos ayına kadar Brest’i ziyaret ederseniz, geleneksel olarak yerel limanda düzenlenen tablo güzelliğindeki yıllık karnavallardan birine katılabilirsiniz. Liman iki aylığına şehrin eğlence merkezine dönüşüyor. Orada müzik, birçok yerli ve turist, yerel şeflerden en iyi yemek, şarkı söyleme ve dans ve genel tatil atmosferi bulacaksınız. Kasım ayında şehir, bu zaman zarfında kısa filmlerden oluşan bir festivalin gerçekleştiği bir ülkenin kültür merkezine dönüşüyor. Festival, kuvars kültür merkezinde geleneksel olarak yürütülmektedir.
Brest’in tüm önemli yerlerini ziyaret etmek genellikle iki gün sürer. Ancak, şehrin banliyölerinde bulunan tarihi yerleri görmek için çok daha fazla zamana ihtiyacınız olacak. Muhteşem manzaralar, gökyüzüne ve beyaz kumlu plajlara uzanan yüksek kayalıklar - Brest’in doğası, en deneyimli gezginleri bile cezbedebilir. Bir yat kiralayabilir ve sahil şeridinde gezintiye çıkabilir ya da balık tutmaya gidebilirsiniz. Bu büyüleyici aktivitelerden sizi önleyebilecek tek şey, bazen burada kaprisli hale gelen havadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Brest merkezi yakınında her yıl yüzlerce çiftin ziyaret ettiği en romantik otellerden biri - Logis Hotel Center. Yüksek kral yataklara ve soylu ahşap mobilyalara sahip olan zarif bir şekilde dekore edilmiş odalarla … Açık
  Şehirde çok güzel Ulusal botanik bahçesi var, 40 yıldan fazla bir süre önce dayanıyordu. Aslen bu bahçenin amacı nadir görülen bir bitki koleksiyonudur, bugün ziyaretçileri dünyanın her yerinden gelen eşsiz bitkileri görebilirler. Botanik bahçesi koleksiyonunun bir parçası açık havada sıcak bir mevsime sunulur ve kış aylarında ziyaretçiler egzotik bir serada güzel bir yürüyüş yapabilirler. Brest’teki yürüyüşler için en ilginç yer Saint-Malo’nun sokağı. İkinci Dünya Savaşı yıllarında güçlü bir şekilde hasar gören kentin en eski caddesidir. Bugün neredeyse sokağa çıkarılan tüm binalar kısmen yıkılmış, uzun yıllar hükümet çok değerli tarihi eserlerin restore edilmesi için çaba sarf ediyor. Yaz döneminde tarihi caddede yürümek en ilginç olanı, burada çok sayıda ilginç festival ve ulusal bayram var.
Have a Rest Brest’in eşsiz manzarası, Avrupa’nın uzunluğundaki uçuşlarının 87 metreye ulaşan en büyük köprülerinden biri olan Rekuvrans Köprüsü. 1954 yılında, 1944’te askeri operasyonlar sırasında tahrip edilen eski döner köprünün bir yerinde inşa edilmiştir. 2007’de bu köprü lider konumda bulunmasına rağmen, etkileyici ölçeklerle grev yapmaz.
  Brest’in ana alışveriş caddesi Rue Jean Jaurès’dir. En popüler Avrupa markalarının mağazalarını içerir. Sadece en zengin müşterilerin satın alabilecekleri elit tasarımcı kıyafetleri satıyorlar. Frugal … Açık
Brest’in en güzel mimari eserlerinden biri de House Fontana’dır. 17 - 18 yüzyıllar arasında inşa edilmiş ve bugün şehrin en eski evleri arasında yer almaktadır. Evin 1760 yılında inşa edilmiş olan antik çeşme yerine getirdiği alışılmadık bir addır. Başlangıçta bu görkemli ev yapım aşamasındadır. yerel papaz için ve sonra yetenekli heykeltraşlardan birine aitti - Iva Kohl. Bağımsız olarak evin iç tesciline girmişti, bir iç mekânın birçok eşsiz öğesi günümüze kadar kaldı. Günümüzde eski ev kültür merkezine dönüştürülüyor, şiirsel geceler ve sanat sergileri sıklıkla yer alıyor.
Brest Brest’in en yakın çekimlerinde, yakın zamanda dinlenebilecek harika bir plaj olan Mulen-Blan bulunuyor. 20 yıl önce bazı büyük bitkiler kendi topraklarına yerleştiler ve kıyı suları güçlü bir şekilde kirlendi. Son yıllarda tüm sanayi işletmeleri kapatılmış, kıyıda su temizlenmiş ve bir plajın yakınında birçok eğlence merkezi inşa edilmiştir.
Brest - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Brest ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Brest’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Rue de Siam' Brest, 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Brest kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Brest' Finistère, 1.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Bertheaume' Finistère, 17.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Trémazan' Finistère, 23.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Kérouzéré' Finistère, 43 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Rustéphan' Finistère, 71.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Brest çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Marine National Park 'Port Launay' , 25.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Fransa Gezisi: Görülecek Yerler

Fransa, uluslararası ünlü Notre Dame de Paris Katedrali'nin ev sahnesindedir. Uzun tarihi boyunca, katedral birçok önemli tarihi olayın tanıklığıydı. Uzun yıllar boyunca katedral muhteşem güzellikleri ve ihtişamı ile ziyaretçilerini şaşırtmaz. Bununla birlikte, Paris veya Fransa hakkında sorulduğunda, çoğu insan başkentin kalbinde bulunan başka bir dönüm noktası olan Eyfel Kulesi olarak isim yapacak. Kulesinin üstünde, ziyaretçilerin çarpıcı panoramik Paris manzarası eşliğinde bir gözlem güvertesi var. …
OrangeSmile araç kiralama Brest’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

04.03.2024

Brest Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Brest Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Brest, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Brest’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Brest’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018