OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Laval Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Laval, Fransa’da yaklaşık 31 bin nüfuslu bir kasabadır. Kasaba, Maynenne Nehri kıyısında yer almaktadır.

Bu şehirde iyi gelişmiş kağıt, kumaş, dikiş endüstrisi, seramik, dökme demir ve kireç üretimi ve pansuman bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Laval, bilim, yeni teknolojiler, elektronik, gıda endüstrisi, eczacılık, video-ses ekipmanları ve benzeri alanlarda çeşitli çalışmalar yürütmenin yeridir. Laval aynı zamanda süt ürünleri, peynir ve yoğurt gibi büyük bir süt ürünleri üretim merkezidir.
  Laval, konuklarına açık hava etkinlikleri organize etmek için birçok ilginç fırsat sunar. Şehrin birkaç harika parkı var, en büyüğü ve en güzeli Jardin de la Perrine. Endüstriyel taş ocaklarının bir zamanlar … Açık
Bu kentin başlıca turistik yerleri arasında orta çağ kalesi Château de Laval ve kentin kapı ve duvarlarının kalıntıları yer almaktadır. Bunlar Laval’ın ana sembolleridir. 1020’de kasaba, yavaş yavaş bire birleşen birkaç yerleşim bölgesi gibiydi. Burada XIII yüzyılda bir banka ve 5 kapı inşa edildi. Sadece Beucheresse ve Woodcutter kapıları olarak adlandırılan kapılar günümüze kadar kaldı. Sarayın ve kapıların yanı sıra, eski duvar çizimleri ve taş oymalar ile dekore edilmiş iç mekan La Trinité Katedrali’ni ziyaret edebilirsiniz.
Jardin botanique de la Perenni Maenn Nehri’nin kıyısında yer alan botanik bahçesinde yüzlerce gül çeşidine sahip Fransız bahçeleri ve İngiliz tespihleri vardır. Botanik bahçesi kamelya (bahçede bu çiçeğin 20 çeşidi vardır), ilex, Atlantik sedir ve daha birçok eşsiz bitki türünü tutar. Bu bahçede ayrıca 1844-1910’da yaşayan ressam Henri Rousseau’nun bir anıtı, kuşların nadir ve egzotik güvercinler için açık hava kafesleri, göl kenarında ördekler için bir ev ve genellikle sergi merkezi olarak çalışan bir sera . www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Yerliler, yabancı dilleri konuşmakta son derece isteksizdir. Seyahate çıkarken, Fransızca dilinde birkaç basit kelime öbeği öğrendiğinizden ve Fransızca sözcük öbek kitabı aldığınızdan emin olun. 2. Bir … Açık
  Şehirde, bir aile ziyareti için ilginç olacak çok sıradışı bir uzman müze Cosmodome var. Adından da anlaşılacağı gibi, bu müze uzaya adanmıştır. Çok ilginç etkileşimli sergiler var. Müze ziyaretçileri bağımsız olarak bir uzay roketi fırlatabilecek ve düzenini ziyaret edecek. Bu müzede, çocukları etkileyecek sergilerin yanı sıra birçok ilginç tematik sergi var.
Özel bir müzede bir müze olan Musée Armand-Frappier bilişsel olmayı vaat ediyor. Bu müzenin kendisini bir çocuk müzesi gibi konumlandırmasına rağmen, yetişkinlerde hak ettiği dikkati çekiyor. Bu müzenin koleksiyonu çok ilgi çekici bir konuya ayrılmıştır - bakteri ve bir insana ne gibi zararlar veya faydalar sağlayabilecekleri. Çocuklar bir oyun biçiminde, kişisel hijyen kurallarına uymanın ne kadar önemli olduğu, neden grip salgınının olduğu ve modern doktorların bunları önlemek için ne gibi önlemler aldığı açıklanmaktadır. Bu müzede, tehlikeli bakterilerin bulaştığı bölgeleri ziyaret ederken güvenlik görevlileri tarafından giyilen hava geçirmez kıyafetler de dahil olmak üzere pek çok ilginç sergi var. Bu müze güzel bir eski konakta yer almaktadır. Turdan sonra, konuklar pitoresk bahçede yürüyüş yapabilir.
  Carrefour Laval, enfes tasarımıyla Laval’ın en lüks alışveriş merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Onlarca ünlü butiğe ev sahipliği yapan otel, özgün sanat enstalasyonları alışveriş merkezindeki boş alanı … Açık
Çağdaş sanat tutkunları, çok görünür bir tarihi binada bulunan Galerie D’art la Vieille Caserne’deki sanat galerisini ziyaret etmelidir. Bu galeride, çeşitli üslup yönlerinde yürütülen yetenekli yerel sanatçıların resimleri var. Galeride, bunun gibi sanat eserlerine hayran olabilir ve beğendiğiniz resimleri çok cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Faculté de Commerce, Univeristé Laval Bahsetmeye değer tarihi yerler arasında, eski manastırın yakınında bulunan St. Martin Katolik Kilisesi de bulunmaktadır. Bu kilise çok katı ve kısıtlanmış görünüyor. Duvarlarında, geçmiş tarzında eski ikonları ve eşsiz dekorasyon unsurlarını görebilirsiniz. Kilise uzak değil, eski mimarinin tüm hayranları için ilginç olacak bir antik mezarlık var. Laval civarında, soylu kişilerin avlanmak için ziyaret ettiği eski güzel ormanlar da dahil olmak üzere birçok ilginç doğal cazibe merkezi vardır. Kentin çevresinde, birkaç pitoresk eski köy var.
Laval - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Laval ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Laval kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Laval' Mayenne, 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Montjean' Mayenne, 13.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de La Courbe' Mayenne, 21.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Mayenne' Mayenne, 28.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Thorigné-en-Charnie' Mayenne, 30.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Laval çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Normandie-Maine' , 71.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Loire-Anjou-Touraine' , 113.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Marais du Cotentin et du Bessin' , 144.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Fransa Gezisi: Görülecek Yerler

Çocuklu turistlerin Paris Disneyland'ı ziyaret etmeleri önerilir. Bu, bölgede birkaç temalı bölgeye bölünmüş büyük bir eğlence kompleksidir. İlginç masal ve karikatürlerden, sinema salonlarından, mağazalardan ve kafelerden gelen heyecanlar, her park bölgesinde ziyaretçileri bekliyor. Seine'de yapılan bir seyir sırasında Fransa'nın önemli yerlerini de görmek mümkündür. …
OrangeSmile araç kiralama Laval’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

21.06.2024

Laval Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Laval Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Laval, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Laval’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Laval’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018