OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Limoges

Çocuklarla Limoges Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Gare de Limoges Benedictins   Limoges’te çocuklu tatilciler, L’Aquapolis su parkını ziyaret etmekle ilgilenecekler. Bu yılın herhangi bir zamanında eğlence için uygun bir kapalı park. Su parkı, güzel bir cam köşkte yer almaktadır. Ziyaretçiler için büyük bir yüzme havuzuna ve çocuklar için kaydıraklara sahiptir. Merkez, eğlenceyi daha da keyifli kılan pitoresk bir doğal alanın ortasında yer almaktadır.
  Limoges alışveriş için ilginç yerler sunuyor. En çekici olanlardan biri pazar Les Halles Centrales. Kasabadaki ana market ve 1889 yılına dayanan çok güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Burada, müşterilere çok … Açık
Çocuklarla dinlenmek için harika bir yer de Parc ZOO du Reynou. Bu hayvanat bahçesi çok güzel, kuğuların yüzdüğü yeşillikler ve göletler var. Bu hayvanat bahçesinin sakinleri arasında kaplanlar, zürafalar ve maymunlar var. Burada yaşayan, ziyaretçilerin beslenmelerine izin verilen sevimli rakunlar da bulabilirsiniz. Hayvanat bahçesinin toprakları, çocukların hayvan dünyasının en cana yakın türleriyle iletişim kurabilecekleri bir çiftlik avlusu ile donatılmıştır.
Eşit derecede ilginç bir etkinlik de muhteşem bir tasarıma sahip olan Aquarium du Limousin’e gidiyor olacak. Burada geniş salonlarda saatlerce yürüyebilir, renkli balıklara hayran kalabilir ve yine de nadir aktrisleri, deniz yıldızlarını, patenleri ve diğer egzotik sakinleri görebilirsiniz. Çocuklar için akvaryumda ilginç geziler yapılır. Bu süre zarfında, eşsiz deniz dünyası hakkında çok şey öğrenebilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Limoges, Fransa’nın en sıcak şehridir. XIX. Yüzyılın porselen ve seramik eşyalarıyla, temelleri metallerin denizleriyle (emaye) birleştirilmiş kaplamalı malların yapımında bulunan görkemli yerel uygulamalı sanat … Açık
Çocuklar için gerçek bir eğlence eğlence merkezi Carrousel de Limoges’da bir yürüyüş olacak. Tasarım olarak, gerçekten büyük renkli bir atlıkarınca gibi görünüyor. Merkezdeki tüm oyun salonları ve ilgi çekici yerler sadece küçük çocuklar için hazırlanmıştır. Burada sadece eğlenceli bir gün geçirmekle kalmaz, aynı zamanda bir kafede özel lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Her türlü hava koşulunda bu eğlence merkezinde rahatlamak bir zevk olacak.
Limoges Town Hall Sıcak aylarda Limoges’i ziyaret etmeyi planlayanlar kesinlikle güzel Jardin Botanique de l’Evêché’de yürüyüşe çıkmalılar. Burası antik ağaçlar, eşsiz pavyonlar ve dünyanın farklı yerlerinden toplanan nadir bitkilere hayranlıkla bakabileceğiniz çok güzel bir botanik bahçesidir. Yaz aylarında, park her zaman çok sayıda çiçek ile dekore edilmiştir. Çocuklar geniş patikalarda koşmaktan ve fıskiyede oynamaktan hoşlanırlar. Bahçede çok ilginç heykeller ve banklı konforlu dinlenme alanları var.
  Limoges’te iki yüzden fazla restoran ve kafe var. Bütçe gezginleri ve seçici gurmelerin yanı sıra bir aile olarak akşam yemeğine gitmek isteyenler uygun bir yemek mekanı bulabilirler. Şehrin en prestijli … Açık
Güneşli bir günde, çocuklarla birlikte eski Solignac kasabasına gidebilirsiniz. Bu kasaba, Limoges’in hemen yakınında yer almaktadır. Gerçek bir açık hava müzesi - orijinal görünümünü koruyan eski bir köy. Burada caddelerde yürüyebilir, eski evlere bakabilir, dekorlarını inceleyebilir ve ilginç antika sergiler koleksiyonunu değerlendirebilirsiniz. Köyde ayrıca eski ve güzel bir kilise var. Kilisenin yanında bir nehir ve yürümek için çok güzel yerler var. Kırsal kesimde rahatlamak isteyenler için burada yürüyüş yapmak keyifli olacaktır.
Açık hava etkinliklerine meraklı gezginler Tarz en Arbres parkını sevecekler. Bu eğlence parkında düzinelerce ilginç ip atraksiyonu bulunmaktadır. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun konumlar bulunabilir. Uzun zamandır bungee jumping ve ağaçların arasında asılı köprüler üzerinde yürümek hayal edenler kesinlikle bu park gibi olacak. Ziyaretçiler tüm ilgi çekici yerleri sadece özel ekipmanlarla deneyebilirler. Bir eğlence kompleksinin bulunduğu park oldukça geniş ve çok güzel. Yürüyüş yapmak ve bisiklete binmek için mükemmel bir yer olurdu. Limoges, yılın herhangi bir zamanında çocuklarla rahatlamak için ilginç olacaktır.
Limoges - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Limoges ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Limoges yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Futuroscope' Poitiers, 113.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Limoges ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'La Vallée des Singes' Romagne, 86 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Haute Touche Zoological Park' Obterre, 115.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Limoges’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

13.08.2022

Limoges’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Limoges Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Limoges Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Limoges Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Limoges.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018