OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Antibes Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Antibes, France   Antibes Nice’den uzakta olmayan bir beldesidir. Bu eski ve güzel bir kasaba ve ünlü bir sahil beldesidir. Antibes, ortaçağ sokakları, mavi deniz ve eski bir kaleyi birleştirir. Bu insanlar, bu görkemli mekan hakkında sorulduğunda da ilk derneklerdendir.
  Gece eğlenceleri, çeşitli diskolar ve barlar için geniş bir seçim olan Antibes’e ’gençlik için bir çare’ denir. Gerçekten de, gece eğlenceleri hayranları burada heyecan verici bir tatil için muhteşem … Açık
Antibes’in ana sembolü kentin batı yakasında bulunan Fort Carre’dir. Kale, 1565 yılında inşa edilmiş ve dört nokta yıldız şeklinde yapıldığı için o dönemin binaları için oldukça nadir bir şekle sahiptir. Kale ayrıca 18. yüzyılda burayı ana askeri üs haline getiren Louis XIV’in emrine göre güçlendi. Kalesi, burada 1794’te ölüm cezası için bekleyen Napolyon Bonapartı cezaevinde seçildi.
Eski Kent denilen çok sayıda antik binaları izlemek ve Antibes’in en önemli turistik yerlerini görmek için en iyi yerdir - Chateau Grimaldi ve Immaculate Conception Kilisesi. Bu bina 12-13. Yüzyıllarda yaratıldı ve günümüze kadar neredeyse mükemmel durumda kaldı. Kale 16. yüzyılda önemli ölçüde genişletilmiş ve 1925 yılında kentin tarihine adanmış bir müze haline getirilmesine karar verilmiştir. Antibes’in eski şehrinde bir tane daha ilginç yer var. Burada birçok ilginç şey bulacakları için alışveriş yapmak ilginç olacak. Burası tüm Fransa’nın en büyük pazarlarından biridir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Yerliler çok samimi ve duyarlı insanlardır. Onlar, görgü kurallarına değer verirler ve özellikle tarih ve kültürleriyle ilgilenen insanlara büyük saygı ile davranırlar. İş ortaklarınızla önemli bir görüşme … Açık
Elbette, turistlerin Antibes’te aradıkları ilk şey, muhteşem kumsallarda geride kalır. Bu kasabadaki plajların büyük çoğunluğu iyi donanımlı ve farklı su sporları için mükemmel. Kıyı bölgesi de barlar, restoranlar, tavernalar ve diskolarla doludur. Burada hayat hiçbir zaman durmaz ve bu mekanlar gündüzleri ya da geceleri turistlerle doludur. Yakınlarda kasaba, farklı müzayedeler deneyebilir, botanik bahçesine katılabilir ya da birkaç rahat lokantadan birinde oturabileceğiniz büyük bir eğlence parkına da sahip olacaksınız. Çocuklar ile turistler mutlaka ’Yunus’ hayvanat bahçesini ziyaret etmelidirler, burada Yunus gösterisini görecekler ve su altındaki canlılarla tanışacaklardır. Hayvanat bahçesi, çocukların ve yetişkinlerin farklı cazibe merkezlerine katılması için kendi su parkına da sahiptir.
Antibes   Birçok ünlü cazibe merkezi Cap d’Antibes’in odak noktasıdır, bu eski bir deniz feneri Grubu’nun yanı sıra zarif eski şapel de bulunmaktadır. Bugün, Kırım Savaşı sırasında buraya getirilen çok ilginç Rus eserlerinin bulunduğu bir tür müze. Cape gezi turu daima tarihi olan Thuret bahçesinde yürüyüşe çıkmaktadır. 1857’de kuruldu, bahçenin kurucusu ünlü bir Fransız botanikçi ve kaşif Gustave Thuret’tir. Bu harika bahçenin alanı yaklaşık 5 hektardır, toprakları 3000’den fazla bitki ile temsil edilmektedir.
  Gezgin, Antibes’deki büyüleyici tasarım otellerinden birini seçebilecek. Çok sıradışı tasarım müşterileri lüks Villa Fabulite çekiyor. Yemyeşil bir bahçe, kentin gürültüsünden korurken iç mekanlar bir sanat … Açık
Tarihi yerlere yürüyüş yapmaktan hoşlanıyorsanız, Pablo Picasso’nun eseriyle her zaman bağlantılı olan Grimaldi Kalesi’ni mutlaka kontrol etmelisiniz. Bu kale 12. yüzyılda inşa edilmiş ve bölgenin en eski surları Roma İmparatorluğu döneminde inşa edilmiştir. Yüzlerce yıldır kale birçok kez yeniden inşa edildi ve 20. yüzyılın başlarında tam bir ıssız kalmaya başladı. 1925 yılında tarihi bina hükümet tarafından satın alınarak müzeye dönüştürüldü. 1946’da Pablo Picasso Antibes’i ziyaret etti ve uzunca bir süre iş için uygun bir öneri bulamadı. Sonra şehir yetkilileri ona bir atölye parçasını ve eski kaleyi bir sanat stüdyosuna dönüştürmesini teklif etti. Günümüzde, Picasso’nun eserlerine ithaf edilen sanat müzesine de ev sahipliği yapmaktadır.
Antibes_vue_de_la_salice Antibes sahilinde Saint-André Kalesi de dahil olmak üzere ortaçağ surlarının korunmuş bir parçasıdır. Bugün bu, arkeoloji müzesine dönüştürülmüş, 1698 yılında yapılmış tarihi bir binadır. Bu müze 1928 yılında kurulmuş ve ilk olarak Halo-Roma dönemine ait küçük bir özel koleksiyon sunmaktadır. Müze 1963 yılında resmen açıldı ve bugün ziyaretçiler 2500 yıl öncesinden kalma değerli eserlerine hayran olabilirler.
  Antibes lüks resort otelleri ile ünlüdür. En ünlü konaklama yerlerinden biri Hotel Imperial Garoupe. Akdeniz tarzında tasarlanmış ve peyzajlı özel bir plaja sahiptir. Tüm odalar ayrı ayrı dekore edilmiş olup geniş bir … Açık
Antibes’in dini anıtları arasında en popülerlerinden biri San Bernardino Şapeli’dir; 16. yüzyılda inşa edilmiş ve neo-gotik tarzda çarpıcı bir anıt. Eşit derecede güzel bir şapel bulmak zordur: salonu, kurnaz tablolar, sıva ve renkli vitray pencereler ile süslenmiştir. Bu şapelde birçok ilginç dini değer saklanmaktadır.
Antibes - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Antibes ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Antibes’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Rue d Antibes' Cannes, 8.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Antibes kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Antibes' Alpes-Maritimes, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Roquefort' Alpes-Maritimes, 12.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de La Napoule' Alpes-Maritimes, 15.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Nice' Alpes-Maritimes, 18.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Gourdon' Alpes-Maritimes, 18.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Antibes çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Préalpes d’Azur' , 24.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Verdon' , 100.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Queyras' , 130.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Antibes ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Musée des Arts Asiatiques' Nice, 12.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Fondation Maeght' Saint-Paul, Alpes-Maritimes, 13.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée des Beaux-Arts de Nice' Nice, 16.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée d art moderne et d art contemporain' Nice, 18.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée Matisse' Nice, 19.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Antibes ve Çevresindeki Turistik Yerler

Col de Turini

From the series “En Muhteşem Dağ Yolları”
Herhangi bir eskrim tamamen yok. Yüksekliği 10 cm'yi geçmeyen küçük bir sınır, sarp kayalıkları otomobillerden ayırır. Yolun bazı bölümleri öyle dar ki gelen yaklaşmakta olan iki otomobil birbirlerini neredeyse geçiremiyorlar. Sürücüler için en az tehlike genellikle yolda biten hayvanlardır. Akşam sürücüler özel dikkat ve özen göstermelidir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Antibes’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

24.04.2024

Antibes Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Antibes Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Antibes, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Antibes’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Antibes’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018