OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Albertville Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Albertville   Albertville, ülkenin Güneydoğu’daki dağlarda bulunan küçük bir kasabadır. Bu kasaba, yüksek kaliteli bir kayak merkezi ve bir kültür merkezi olarak yaygın olarak bilinir. 1836’da İskandinav Kralı Charles Albert tarafından kuruldu. Daha önce küçük bir ortaçağ köyü modern Albertville topraklarında bulundu. Günümüzde sadece birkaç eski binalar bu gerçeği hatırlatıyor. Albertville, İtalya, Fransa ve İsveç’le ilişkili önemli ticaret yollarının geçilmesi üzerine kuruldu. Kasaba 1992’de gerçekleşen Kış Olimpiyatları sonrasında uluslararası üne ve ödüle layık görüldü.
  Albertville, Fransa’da popüler bir kış tatil beldesidir. Savoy bölgesinin kuzey kesiminde, Izer ve Shez nehirlerinin birleştiği yerde uzanır. 1992’de Albertville, büyük spor merkezi oldu ve Kış Olimpiyat … Açık
Tüm yarışmaları yapmak için Albertville’de bir dizi büyük spor objesi, stadyum ve buz sarayı inşa edildi. Günümüzde bu tesisler turistler için en önemli avantajlardan biridir. Albertville, burada sporcular için harika bir yer, çünkü burada kayak sporu için mükemmel koşullar bulacak; burada birkaç snowboard güzergahı vardır ve yenilere her zaman çok sayıda kayak okulu arasından birine katılabilir.
Arly Nehri’nin kıyıları şehrin en pitoresk bölgesi olarak görülüyor. Nehir boyunca en yeni ve en yeni oteller ve restoranlar inşa edilmiştir. Albertville’deki her otel, kayak pistlerine başlayacak turistleri gezdiren bir teleski asansörü ile donatılmıştır. Beceri seviyenize bağlı olarak, yeni başlayanlar için veya daha gelişmiş çizgiler için rotalar seçebilirsiniz. Kayaktan bıktığınızda, dağlarda bulunan sayısız kafe ve restorandan birini ziyaret etmek için yüksek zaman. Burada dinlenip kendinizi ısıtmanız mümkün olacak. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Albertville, 1992 yılında gerçekleşen Olimpiyat Oyunları sayesinde bir kayak merkezi olarak ün kazanmıştır. Kentte pek çok tarihi mekan bulunmamakta, başlıca cazibe merkezleri sayısız spor tesisleri ve stadyumlardır. … Açık
Albertville, tüm turist kategorileri için dinlenme faaliyetleri sunmaktadır. Alışveriş fanları, en meşhur alışveriş caddelerinin bulunduğu Albertville’in merkezini ziyaret etmelidir. Zara, Boucheron, Garrard ve Binatone ticaret merkezleri genellikle ziyaretçiler arasında popüler. Tarihi cazibe merkezleri arıyorsanız, eski caddeleri görebileceğiniz ve en güzel ortaçağ binalarını bulabileceğiniz piedmont bölgesinde yürüyüş yapın.
  Avrupa kare, şehrin kalbinde bulunduğu için, geziler için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Bu meydanda, eski Belediye Sarayı binası 19. yüzyılın sonlarında yapıldı. Neoklasik stilin canlı bir örneği olarak kabul edilir. Son yıllarda, belediye binasına yakın olan ’antika’ stilde birkaç orijinal bina inşa edildi, şimdi popüler restoranlar ve mağazalar bulunuyor. Eski belediye binasıyla birlikte bu binalar inanılmaz derecede görkemli bir mimari topluluk oluşturuyor.
  Fransa’daki en iyi kış tatil beldelerinden birinde yorucu ve aynı zamanda heyecan verici kayak etkinliklerinin ardından, Albertville kulüpleri ve barlarında birkaç saat geçirin. Bu küçük şehir, turistlere ilginç … Açık
Yakınında, ilginç bir tarihi yer olan - Adalet Sarayı’nın şekli ile gerçek ortaçağ kalesine benzeyen bir başka ilginç yer var. Görünüşünün inşası hiç değişmediğinden bu güzel saray tamamen taştan inşa edilmiştir.
Albertville Gezi programının zorunlu kısmı Saracen kulesini ziyaret etmek olmalıdır. 12. yüzyılda inşa edilmiş ve sur duvarları kompleksinin bir parçasıydı. Bu kule, tüm şehir ve çevresi ziyaretleri için kullanılabilen birkaç tarihi binadan biridir. En üstünde, şehrin mükemmel bir şekilde görüldüğü muhteşem bir görüntüleme platformu bulunur.
  Gezginler, Albertville’de dinlenmek için uygun oteli seçerken zorluk çekmeyecektir. Şehrin en zarif ve prestijli oteli Le Roma. Geleneksel tarzda birkaç muhteşem binadan oluşan bir komplekstir. Otel muhteşem pitoresk … Açık
Albetville çevresindeki Conflent köyü, resmen kentin alanlarından biri olarak tanınan tarihi turları almaktan hoşlanıyorlar. Bu köyde, 14. yüzyılda inşa edilmiş evler de dahil olmak üzere çok sayıda benzersiz tarihi eser görebilirsiniz. Köyün ortaçağ binaları ile çevrili güzel bir merkezi meydan da vardır. Kentte bugün görülebilen evlerin çoğu 17. - 18. yüzyılda inşa edilmiştir.
Albertville, France En dikkat çekici bina Château Rouge, ilginç bir müze olan sanat ve tarih. Müzede, köyde ve yakın çevrede keşfedilen 2000’den fazla arkeolojik eser ve diğer eski eserler bulunmaktadır. Albertville’de yürüyüş yapmak için ideal bir yer, tarihi bir sokak olan Gambetta’da, sonunda bekleyen güzel bir neo-gotik kilise var. Sokağın inşaatı ile bir kere kentin yapımı bugün burada sıklıkla kullanılan bir turizm oteli olan Genis’in yanı sıra popüler ulusal restoranlar ve hediyelik eşya dükkanlarıdır. Şehir bu cadde çevresinde inşa edilmiş ve günümüzde turistlerin tercih ettiği Genis Hotel’in özellikleri. Popüler milli restoranlar ve hediyelik eşya dükkanları burada da geniş biçimde bulunmaktadır.
Albertville - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Albertville ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Albertville kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Tournon' Savoie, 2.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Cornillon' Savoie, 4.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Chantemerle' Savoie, 5.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Montcharvin' Savoie, 10.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Beaufort' Savoie, 15 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Albertville çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Massif des Bauges' , 19.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Chartreuse' , 58.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale del Gran Paradiso' , 75.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Haut-Jura' , 83.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Queyras' , 111 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Albertville ve Çevresindeki Turistik Yerler

İngiliz Bahçesinde Çiçek Saati

From the series “İnsanlar Tarafından Yapılmış Büyüleyici Çiçekten Saatler”
Her yıl, İsviçre'deki en iyi çiçekçiler, tasarımcılar, bahçıvanlar ve saatçilikçileri saat inşa etmeye çalışıyorlar. Cenevre Gölü kıyısındaki çiçek kurulumunun uzun zamandan beri öncü konumunu vermesine rağmen, hala bir çeşit kayıt yapıyor. Bu saat dünyadaki en uzun ikinci eldir. Saat mekanizmasının elektronik olduğunu da belirtmek gerekir. Önümüzdeki yıllarda, uzmanlar bunu mekanik bir alanla değiştirmeyi ve meraklı ziyaretçilerin saat çalışmalarını gözlemleyebilecekleri özel bir pencere oluşturmayı umuyor. … Devamını oku

Face Ski Slope

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Bugün Val d'Isere, Fransa'nın en şık ve pahalı kayak merkezlerinden biridir ve halka yöneliktir. Profesyonel yamaçlara ek olarak, yeni başlayanlar için birçok yeşil kayak pisti de bulabilirsiniz. Tatil, rekreasyona küçük çocuklarla bile uyum sağlar. Sinir kitzelini aramak için Val d'Isere'yi ziyaret edenler, tesisin üst kısmındaki en iyi kayak pistlerini seçmelidir. Bu dik ve zikzak şeklinde inişler, kendi cesaretlerini ve profesyonelliklerini test etmek için bulunmuştur. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Albertville’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

14.04.2024

Albertville Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Albertville Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Albertville, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Albertville’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Albertville’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018