OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Val d Isere Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Val Disere, Fransa’nın en iyilerinden biri olan modern bir kayak tesisidir. Olimpiyat şampiyonu Jean-Claude Killy’yi onurlandırmak için burada gökyüzü yamaçları sistemi Espace Killy olarak adlandırılıyor.
  Val d’Isere, ziyaretçilerine her zevke hitap eden çeşitli eğlenceler sunan popüler bir kayak beldesidir. Karla kaplı ormanlarda yürüyor, lüks restoran ve kulüplerde dinlenin, çocuklar için eğlenceli diskolar ve … Açık
Tatil bölgesinden çok uzak olmayan iki köy bulunmaktadır - Fornet ve Daille. Her iki köy turistlere ilginç gelebilir. Daille uzun binalar, gece ve ticaret merkezleri ve restoranlar bile durmayan hayat ile modern bir şehirdir. Tesisin zengin konukları arasında popüler olan birkaç lüks otel de burada yer almaktadır. Fornet, aksine, tenha ve sessiz bir yerleşimdir. Dante’yi karşılaştıran oranlarda ciddi bir fark olmasına rağmen Fornet’teki hizmet kalitesi de yüksektir. Her iki köy ve kayak bölgesi bir teleferik zinciri ile birbirine bağlı olduğundan, tesisin bir bölümünden diğerine ulaşmakta zorluk yoktur. Val Disere’deki dinlenme zamanınız için özel bir bilet satın almaya karar verirseniz, ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Kayak rotalarının özelliklerini tanımlamak söz konusu olduğunda, yükseklik farkı 1850-3500 metre tahmin etmektedir. Sporcular 9 modern stadyumdan, hızlı iniş için bir rotadan, snowboard için bir rotadan ve yeni başlayanlar için bir alandan faydalanabilir. Val Disere’de ilk defa kayak yapmayı deneyen profesyoneller veya yeni başlayanlar, beceri düzeylerine göre bir rota bulabilirler. Birçok aile Val Disere’yi tüm aile fertleriyle gezmeyi tercih ediyor. Küçük ziyaretçiler çok sayıda cazibe merkezi, kaydırak ve buz pateni pisti bulunan 2 kar parkında eğlenecektir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Yabancı gezginlerin, yerel geleneklere olan saygının bir işareti olarak Fransızca’da birkaç cümleyi öğrenmeleri önerilir. Yerel halkın yabancı dil öğrenmesine rağmen, bunları kullanmak konusunda çok … Açık
Tesisin arazisinde kayak yapmak için harika koşullara rağmen, 40’tan fazla restoran, spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortu, fitness merkezi ve sauna ile donatılmış yepyeni bir modern spor kompleksi açılmıştır. Val Diser sadece aktif dinlenme için ideal bir tesis değil, aynı zamanda çeşitli kayak yarışmalarının gerçekleştirildiği bir yerdir.
  Val D’Ieser, gezi tutkunları için yürüyüşe çıkacak olan küçük bir tatil beldesidir. Her adımda ilginç tarihi eserler görülebilir. Şehrin kalbinde güzel bir eski kilise görüyorsunuz. 17. yüzyılda inşa edilmiş ve Barok tarzı canlı bir örneğidir. Bu kilisenin yüzlerce yıllık varlığı, birçok özgün dekorasyon unsurunu korumak mümkün oldu. Birçok dini eser, çok güzel bir antik ikonostasisin de dahil olduğu kilisenin duvarları içinde tutulur.
  Val d’Isere’nin güzel ismini taşıyan şehir, Fransa’nın en önemli doğal dönüm noktası olan Alplere yakınlığıyla gezginleri kendine çekmektedir. Yerel halkın kendisi bu dağ sırasına benzetilebilir - … Açık
En güzel tarihi binalardan birinde Tarih Müzesi. Koleksiyonu nispeten küçüktür, bu yüzden müzenin turu sıkıcı olmayacaktır. Çocuklarla bile ziyaret edilebilir. Müzenin ana kısmı, tatil beldesinin gelişim tarihine ayrılmıştır. Eski fotoğrafların ve tarihi belgelerin ilginç bir koleksiyonunu ve kayak severlerin onlarca yıl önce sahip oldukları spor ekipmanlarının örneklerini sunar.
Val disere Bir aile tatili için ideal yer, konukların her zaman beklediği yerel bir çiftlik olacaktır. Çiftlik, özellikle çocuklu tatilciler arasında popülerdir. Yılın herhangi bir saatinde ziyaret edilebilir. Çiftliğin konukları, çok güzel evcil hayvanlarla tanışabilir, ayrıca onlara nasıl bakacaklarını öğrenebilirler. Sıcak mevsim boyunca ziyaretçiler çiftlikte sebze ve baharatların nasıl yetiştirildiğini görmeye davetlidir.
  Val d’Isere, ziyaretçilerine her zevke hitap eden çeşitli eğlenceler sunan popüler bir kayak beldesidir. Karla kaplı ormanlarda yürüyor, lüks restoran ve kulüplerde dinlenin, çocuklar için eğlenceli diskolar ve … Açık
Tesis, gezi programına da dahil olması gereken çok ilginç bir El Sanatları Merkezine sahiptir. Bölgenin en ilginç el sanatları geleneklerine ziyaretçileri tanıtıyor ve düzenli olarak çocuklar için eğitim etkinlikleri de dahil olmak üzere ana sınıfları barındırıyor. Birçok gezgin, bir müze gibi el sanatları merkezini ziyaret ederek ilginç el sanatlarına hayranlık duyuyor ve benzersiz el yapımı hediyelik eşyalar satın alıyor.
Val dIsere Tatlı sevenler tatilde uygun konumlar bulacaklar. Kesinlikle Chevolleau Maison’a bakmalılar. Bu, 1965 yılında açılan tarihi şekerlemenin adıdır. Açılış gününden bu yana, kentin sakinleri ve misafirleri, yazarın tarifleri çikolata ve geleneksel kurabiyelerle hazırlanan beze, lüks hamur işleri ile memnun ederler. Bu pastanede, herkesin kaydolabileceği eğitim kursları düzenli olarak yapılmaktadır. Birçok tatil yeri, bu mağazayı ziyaret ederek sevdikleriniz için tatlılar satın alır.
Val d Isere - rehber bölümleri 1 2 3 4

Val d Isere ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Val d Isere kaleleri
♥   Kalesi 'Introd Castle' Introd, 31.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Arvier Castle' Arvier, 31.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Châtel-Argent' Villeneuve, 33.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Sarriod de la Tour Castle' Saint-Pierre, 34.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Saint-Pierre Castle' Saint-Pierre, 34.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Val d Isere çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Parco nazionale del Gran Paradiso' , 27.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Massif des Bauges' , 71.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Queyras' , 80.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Chartreuse' , 92 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Haut-Jura' , 129.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Val d Isere ve Çevresindeki Turistik Yerler

La Grave Resort

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Tesisin eğlence altyapısı çok iyi geliştirilmemiştir. La Grave'de geç geceye kadar açık olan gece kulüpleri veya lokantalar yok. Spor eğlence için yerel koşullar sadece mükemmel. La Grave, dağcıların ve hatta Besson Gölü'ndeki buzul dalışının tadını çıkarabilecek dalıcıları memnun edecektir. Sağlık tesisi de tarihi bir bakış açısından ilginç. Yollarının bir kısmı birkaç yıldır değişmeyen görünümünü korudu. … Devamını oku

Turino'daki Canlı Ev

From the series “Benzersiz Yaşayan Evler”
Tasarım profesyonel çiçekçiler ve bahçıvanlar tarafından oluşturuldu. Cephe süslemelerinin yaz ve kışın da yeşil olacağı şekilde bitkiler seçtiler. En iyi bakımı sağlamak için, yakıt pompalarına dayanan özel bir sulama sistemi ile donatılmıştır. Cephe, bitkiler için yağmur suyu toplamak için özel bir sisteme sahiptir. Muhteşem ev komşu bölgenin benzersiz tasarımı için de dikkat çekicidir. Doğrudan ikamet ettirmek için yüzme havuzları ve peyzajlı süslemeler içeren güzel bir rekreasyon alanı bulunmaktadır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Val d Isere’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

08.12.2023

Val d Isere Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Val d Isere Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Val d Isere, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Val d Isere’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Val d Isere’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018