OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Courchevel Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Courchevel   Courchevel, dünyanın en büyük kayak bölgesi olan Les Trois Vallees’in “Üç Vadi” nin merkezidir. Courchevel, 1850 metre yükseklikte prestijli tatil Courchevel, orman Courchevel - 1650 m, rahat Courchevel - 1550m, La Pra - 1300m, San Bon - 1100 m.
  Courchevel, çok çeşitli tarihi mekanlara sahip olamaz, temel değeri benzersiz doğal güzelliğidir. Tarihi yerlerdeki turların ve yürüyüşlerin hayranları, yakınlardaki güzel dağ köylerini ve küçük kasabaları … Açık
Courchevel, ziyaretçileri her zaman doğru eğimler, gelişmiş füniküler sistemi ve elbette prestijli oteller, harika restoranlar, çeşitli eğlenceler, parlak gece hayatı ve en tanınmış markaların butikleri ile hayran bıraktı.
Courchevel’in muhteşem kayak pistlerini denemeye karar verdiyseniz, sadece otelin girişinden kayak yapmaya başlamak için kesinlikle yüksek otellere değer vereceksiniz. Burada ayrıca sık sık kalın yeşil ormanlardan geçen, çok güvenli ve güvenilir olan ultra modern füniküler sistemlerden ve her gün kayak rotalarının güvenliğini ve kalitesini kontrol eden yüksek sınıf kayak rotaları bulacaksınız. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Courchevel, yalnızca deneyimli sporcuları değil yeni başlayanları da çeken dünyaca ünlü kayak merkezidir. Konuklarına çok çeşitli seviyelerde kayak pistleri sunmaktadır; Hem ilk zamanlayıcılar, hem de deneyimli … Açık
Courchevel’e gelen turistlerin sadece kayak pistleri ilgisini çekmiyor. Çok sayıda performans ve tatil akşamları burada her zamanki gibi. Courchevel’de her hafta konserler, oyunlar, eğlenceler ve geleneksel tatiller düzenlenmektedir. Tatiller birbiri ardına gelir ve onları şehirdeki restoranlarda, diskolarda ve müzikal kafelerde kutlayabilirsiniz.
Courchevel Courchevel’deki tüm tatil etkinlikleri, dünyanın çeşitli ülkelerinin kültürü göz önüne alınarak gerçekleştirilir.

Kış aylarında bu yeri ziyaret ederseniz, “Yılın Altın Kadını” adaylığını, buz üzerinde gala konserini, büyülü Piroteknik Sanatı Sanatını ve cesur Kayak Şovunu ziyaret etmenizi öneriyoruz.
  1. Kayak mevsimi Kasım ayında başlayıp nisan ayının sonuna kadar sürer. Yoğun sezonda, önceden otel rezervasyonu yapmak daha iyidir. Bu dönemde bazı otellerde oranların daha yüksek olabileceği belirtilmelidir. 2. Tatil … Açık
Ayrıca gece kulüplerinde ve barlarda bir Karnaval’ı ve gürültülü partileri ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Courchevel sadece en üst düzeydeki yarışmalar olmadan var olamaz.
  Seçkin bir kayak merkezindeki gezileri sevenler de sıkılmayacak. Kesinlikle Courchevel 1850 istasyonunu ziyaret etmeliler. Tesisin bu bölümünde güzel bir ulusal mimari var. Burada, popüler otellerin, restoranların ve dükkanların bulunduğu şık Alp dağ evlerini görebilirsiniz. Bu tesis alanı yürüyüşler için en iyisidir. Mimari cazibe çalışmaları, popüler ulusal yemeklerin tadına bakmak ile birleştirilebilir.
  Fransız Alpleri’ndeki popüler kayak merkezi, aile tatilini geçirmek için harika bir yerdir. Birçok restorana, kamp yapma ve aktif eğlence tesisine ve çok sayıda doğal ilgi alanına sahiptir. Ancak insan yapımı … Açık
Courchevel civarında, organik ürünlerin üretildiği birkaç antik çiftlik ve bölgedeki en iyi ev yapımı peynir var. En popüler firmalardan biri de peynir fabrikası La Ferme de Pralong. Konukları her zaman memnuniyetle karşılamakta ve onlar için ilginç geziler düzenlemektedir. Mandıra ziyaretçileri, peynir yapım sürecini baştan sona görebilecek ve ayrıca popüler çeşitlerini deneyebilecek. Çiftlikte organik ürünler alabileceğiniz mükemmel bir mağaza var.
Doğa severler, Vanoise milli parkının tadını çıkaracaklar. Devasa ve turistlere gezi rotaları için yüzlerce seçenek sunuyor. Bu parkta, gölün muhteşem bir güzelliği, muhteşem vadiler ve ormanlar var. Onlar boyunca yürürken, bazı vahşi hayvanları ve kuşları gözlemleyebilirsiniz. Milli park dağlık bir bölgede bulunduğundan, rotalarının bazıları özel eğitim alan kişiler için tasarlanmıştır.
  Courchevel’de tatil yapmak, yalnızca aktif eğlence hayranlarına değil, aynı zamanda gurmelere de hitap edecek, çünkü tesis çok sayıda çekici restorana ev sahipliği yapacak. La Montagne restoran 2003 yılında … Açık
Tüm yıl boyunca, tesis yakındaki Annecy kasabasına inanılmaz ilginç geziler düzenlemektedir. Buna sık sık Alp Venedik denir. Bu şehir antik mimarisini korumayı başardı ve içinde güzel bir ortaçağ kalesi görebilirsiniz. Bugün bu kalenin surları içinde, konukları şehir tarihine tanıtacak ve ayrıca eserler ve sanat eserleri için eşsiz koleksiyonlar sergileyecek olan birçok müze var.
Courchevel Yürüyüş için ilginç bir yer, tarihi birkaç yüz yıllık olan yakındaki Inuar köyü. Burada antik Ripai Kalesi korunmuştur. 15. yüzyılda inşa edilmiş ve son zamanlarda tam bir restorasyon geçirmiştir. Şimdi kale, kasaba misafirlerinin önünde, 500 yıldan daha uzun bir süre önce kaldığı etkileyici biçimde ortaya çıkıyor. Courchevel, konuklarına hem tarihi hem de doğal cazibe merkezlerini kapsayan çok çeşitli geziler sunmaktadır.
Courchevel - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Courchevel ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Courchevel kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Charbonnières' Savoie, 29.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Chantemerle' Savoie, 31.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Beaufort' Savoie, 34 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Tournon' Savoie, 36.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Cornillon' Savoie, 37.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Courchevel çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Massif des Bauges' , 50.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale del Gran Paradiso' , 53.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Chartreuse' , 65.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Queyras' , 77.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Vercors' , 110.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Courchevel ve Çevresindeki Turistik Yerler

L'Alpe d'Huez

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Sağlık merkezi, profesyonel sporcular tarafından inanılmaz derecede gerekli olsa da, yeni başlayanlara da uyar. Buna ek olarak, sağlık tesisi mükemmel koşullara ve engelli kayakçılara sahiptir. Sağlık tesislerinde 85 teleferik, iki güzel kar parkı ve çok sayıda eğlence tesisi bulunmaktadır, böylece her zevke heyecan verici bir tatil organize edebilirsiniz. Yaz aylarında spa'yı da ziyaret edebilirsiniz. Yılın bu zamanlarında pek çok bisikletçiyi cezbetmektedir. … Devamını oku

Aiguille du Midi

From the series “Dünyanın En Yüksek Gözlem Platformları”
Seviye arasında tünelleri dolaşmakla kalmaz, aynı zamanda çok daha kullanışlı ve hızlı özel bir asansör kullanabilirsiniz. Platformun tam yüksekliği ve her seviyedeki sayısı ile özel bir plaka var. Ayrıca, birçok turistin yaz aylarında ziyaret etme eğiliminde olan Aiguille du Midi'ye uzun ve inanılmaz ilginç bir tura sahip olmaya değer. Aslında her zaman çok soğuk ve çok rüzgarlı tepelerde olması, yaz aylarında tırmanmak daha rahat olacağı için daha rahat olurdu. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Courchevel’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

10.12.2023

Courchevel Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Courchevel Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Courchevel, Fransa Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Courchevel’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Courchevel’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018