OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bordeaux

Çocuklarla Bordeaux Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Bordeaux   Bordeaux, Hayvanat Bahçesi de Pessac’ta harika bir hayvanat bahçesi var. Bu ziyaret, çocuklarla tatilciler için gezi programının zorunlu bir noktası olmalı. Bu hayvanat bahçesi oldukça küçüktür, ancak kendi topraklarında yaşayan hayvanların çeşitliliği şaşırtıcıdır. Burada aslanlar ve zebralar dahil olmak üzere Afrika faunasının tipik temsilcilerini görebilir ve herkes tarafından hayranlık duyarsınız. Ayrıca hayvanat bahçesinde papağanlı büyük bir aviary var. Kuşlar kesinlikle insanlardan korkmazlar, bu yüzden kolayca kollarına otururlar ve davranırlar. Hayvanat bahçesinin toprakları, flamingoların ve kaplumbağaların yaşadığı birkaç güzel göl ile donatılmıştır. Her gün ziyaretçiler için ilginç performanslar gerçekleştirilmektedir. Son zamanlarda hayvanat bahçesinde, arkeoloji adanmış ilginç bir çocuk müzesi açıldı.
  Bordeaux’nun merkezi bölgesinde, şehrin en seçkin ve zarif otellerinden biri Chambre en Ville. Şık tarihi bir binada yer alan otel, çeşitli renklerde boyanmış modern odalar sunmaktadır. Tüm odalar zarif mobilyalar ve … Açık
Bir aile tatili için harika bir yer, yılın herhangi bir zamanında güzel olan büyüleyici park Jardin Public olacaktır. Bu büyük parkta yürüyüşler için birçok yol var. Çocukların besleyebileceği ördekler ile güzel bir gölet var. Parkta, çocuklar için donanımlı muhteşem oyun alanları bulunmaktadır. Sıcak mevsimde, doğrudan çim üzerinde güneşlenebilirsiniz ya da piknik yapabilirsiniz. Güzel park, şehrin en eskilerinden biridir. Bölgesinde 17. yüzyılda, şifalı bitkilerin yetiştirildiği küçük bir ilaç bahçesi vardı.
Parc Bordelais, yerel halkın ve turistlerin ilgisini çeken birçok eğlencenin yer aldığı turistler arasında popülerdir. Sıcak mevsimde parkı ziyaret etmek özellikle ilginç. Geleneksel spor ve çocuk oyun alanlarına ek olarak, kendi topraklarında bir kukla tiyatrosu bulabilirsiniz. Doğrudan açık havada ve her gün donanımlı, burada çocuklar için ilginç performanslar gerçekleştiriliyor. Yürüyüş meraklıları kesinlikle balıklarla dolu bir gölet gibi olacak. Birçoğu, özellikle bu parkta yaşayan tavşan ve sincapları beslemek için bu parka gelir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bordo, en talepkar konukların dikkatini çeken iyi bir lüks otel seçimi sunar. Grand Theatre’ın yanındaki tarihi bölgenin kalbinde Grand Hotel de Bordeaux & Spa yer almaktadır. 1.000 metrekarelik bir alanı kaplayan … Açık
Bordo’da, oldukça sıradışı olan birçok eğlence merkezi var. Mükemmel bir örnek Wave Surf Café’dir. Bu kompleks su sporları severlere hitap edecek. Tipik su parklarından tamamen farklıdır. Burada yapay dalgalarla dolu geniş bir havuzda, rahat sörf için tüm koşullar vardır. Merkez, büyük çocuklarla ziyaret etmek ilginç olacak. Güzel bir kafeye ve iyi donanımlı rekreasyon alanlarına sahiptir.
Chateau Pape Clement Bordeaux Trampoline Park - Let’s Jump Bordeaux, hem yetişkinlerin hem de çocukların eğlenebileceği ilginç bir eğlence merkezidir. Buradaki başlıca turistik mekanlar çeşitli trambolin ve sıçrama tahtalarıdır. Ziyaretçiler için, gençlere yönelik oyun alanları da dahil olmak üzere birçok yenilikçi oyun alanı bulunmaktadır. Merkezde, çocuk partileri için özel salonlar var. En uygun ziyaretçiler için bile uygun eğlence bulunabilir.
  Pitoresk tarihi bölgede Best Western Bordeaux - Bayonne Etche-Ona bulacaksınız. Otel tarafından işgal edilen bir bina, rekonstrüksiyon sayesinde iç mekan dekorasyonunun yanı sıra orijinal görünümünü koruyan paha … Açık
Çocuklar için, onlar için tasarlanmış olan eğlence parkı Royal Kids Bordeaux’ya gidebilirsin. Bu kapalı eğlence merkezinde, farklı yaşlardaki çocuklar için çok seviyeli oyun alanları bulunmaktadır. Burada, renkli tepeler, çeşitli labirentler ve kuru havuzların yanı sıra çocuklar için birçok ilginç ve güvenli turistik mekan bulunmaktadır. Ebeveynler için çocuklarını rahatça izleyebilecekleri rahat bir dinlenme alanı hazırlanmıştır. Bordeaux’da, bir aile tatili için mükemmel bir yer bulmak zor olmayacaktır. Hem küçük çocuklar hem de okul çağı çocukları ile burada rahatlamak için bir zevk olacaktır.
Bordeaux - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bordeaux ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Bordeaux yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Kid Parc' Gujan Mestras, 48.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Walibi Aquitaine' Rocquefort, 115.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Bordeaux ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'La Palmyre Zoo' Les Mathes, 106 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Fransa’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Paris'teki 'Disneyland', ülkedeki çocuk eğlence merkezidir. Marne-la-Vale kasabasında Paris'ten 32 kilometre uzaklıkta ve yaklaşık 2.000 hektarlık alanı kaplıyor. Kendi topraklarında iki park, iş yeri ve yerleşim bölgesi, aynı şekilde oteller var. 'Disneyland Park' 5 temalı bir park: bir macera ülkesi, sınır ülkesi, keşif ülkesi, Amerika'nın ana yolu ve fantezi ülkesi. Bu parkların ortasında 'Disneyland' sembolü var - Uyku güzelliğinin kale. Farklı tema parklarında çocuklar, yeni hikayeleri, muhteşem sahneyi ve sevdikleri masalların canlandırdığı kahramanları beklemektedir. 'Disneyland' da Lion King, Snow White, Mermaid, Aladdin ve Harikalar Diyarında Alice temelli çok sayıda renkli gösteri var. …
OrangeSmile araç kiralama Bordeaux’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Bordeaux’nun En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Bordeaux Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bordeaux Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Bordeaux Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Bordeaux.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018