OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Limoges

Limoges’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Limoges’in hemen yakınında, tüm doğa tutkunlarına ve çocuklu turistlere ilgi duyacağınız ünlü Park Zoo Reynou yer almaktadır. Hayvanat bahçesinin alanı 40 hektar olup, topraklarının önemli bir kısmı yeşil alanlarla doludur. Ziyaretçilerin rahatlığı için, alan birkaç tematik bölgeye ayrılmıştır. Burada Afrika savanaları ve yağmur ormanlarının hayvanlarını ve Avustralya faunasının tipik temsilcilerini görebilirsiniz. Güzel park 19. yüzyılın sonunda kurulmuş ve şimdi muhteşem peyzaj tasarımı ile ayırt ediliyor. Çeşmeler ve yapay şelaleler burada her zaman çok sayıda yemyeşil çiçek yatağının ortasında yaz aylarında çalışır. Ziyaretçilere pek çok rahat dinlenme alanı, çocuk oyun alanı ve gezintiler sağlanmaktadır.
  1. Limoges’te ulusal para birimi olan mal ve hizmetler için ödeme yapmak en karlı olanıdır. Yerel bankalar ve döviz büroları elverişli işlem koşulları sunmadığından, seyahatten önce bir değişim yapmanız … Açık
Bir diğer aile dostu tesis, dekorasyonu ve deniz canlılarının çeşitliliği ile dikkat çeken Aquarium du Limousin’dir. 150 yıldan daha önce inşa edilmiş eski bir yeraltı rezervuarının arazisinde bulunmaktadır. Zamanla eski alaka düzeyini yitirdi, ancak bina yok edilmedi. Şimdi deniz sakinleriyle büyük akvaryumlara ev sahipliği yapıyor. En büyüğünün hacmi 40 000 litredir. Toplamda merkez 400’den fazla balık ve deniz hayvanı türü toplamıştır. Bunların en dost ve güvenli dokunmasına izin verilir. Akvaryumda her gün bilgilendirici turlar düzenlenmektedir. Yerel okul çocukları ve öğrenciler sık sık misafir edilir.
Yaz aylarında, Bellevue Park hem yerli hem de turistler için en sevilen yerlerden biri haline geliyor. Çocuklar için özel havuzların yanı sıra iyi donanımlı güneşlenme terasları bulunan güzel yüzme havuzları sunmaktadır. Aktif oyunlar ve yürüyüşler, oyun alanları ve gezintiler için birçok boş alan bulunmaktadır. Park, rahat bir atmosferde vakit geçirmeyi sevenler için birçok gölgeli sokak ve tenha alanların tadını çıkaracak. Yaz mevsiminde, parkta her zaman bir kafe vardır, bu sayede gün boyu rahatlamanız ve eğlenmeniz için burada rahatlayabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Limoges alışveriş için ilginç yerler sunuyor. En çekici olanlardan biri pazar Les Halles Centrales. Kasabadaki ana market ve 1889 yılına dayanan çok güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Burada, müşterilere çok … Açık
El değmemiş doğanın hayranları mutlaka Orans Park’ı sevecekler. Bu parkın birçok göleti var ve onlarca kuş türüne ev sahipliği yaptı. Geniş yürüyüş yolları burada, banklar ve çardaklar ile dinlenme alanları ve yeşil çim alanlı geniş kayalar ile donatılmıştır. Yaz aylarında, parkta ayrıca taze hamur işlerinin ve dondurmanın tadını çıkarabileceğiniz rahat kafeler vardır.
Flaherty Sıcak aylarda Limoges - Tarz en Arbres yakınında çekici bir eğlence parkı daha açılmaktadır. Geniş bir orman içinde inşa edilmiş büyük bir ip şehridir. Burada, sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de uygun olan, çok sevilen bungees, ip köprüleri ve diğer orijinal cazibe merkezlerini deneyebilirsiniz. Parkta ayrıca iyi donanımlı piknik yerleri ve yürüyüş için birçok ilginç yer var. Ormanda pek çok nadir ağaç ve bitki türü korunmuştur. Tüm doğa tutkunları için onu ziyaret etmek bir zevktir.
  Limoges, Fransa’nın en sıcak şehridir. XIX. Yüzyılın porselen ve seramik eşyalarıyla, temelleri metallerin denizleriyle (emaye) birleştirilmiş kaplamalı malların yapımında bulunan görkemli yerel uygulamalı sanat … Açık
Yağmurlu bir günde, yerel gençlerden ve aktif turistlerden uzun süredir tanınmış bir eğlence merkezi olan SOLO Escalade’a gidebilirsiniz. Profesyonel eğitmen kadrosuyla birinci sınıf tırmanma merkezi, geniş bir konuk kitlesine yöneliktir. Burada bulunan duvarlar, hem küçük çocuklar hem de uzun süre dağcılık temeline hakim olanlar için uygundur. Tüm eğlenceler eğitmenlerin rehberliğinde ve sadece koruyucu ekipmanla yapıldığından kesinlikle güvenlidir.
Limoges - Sunset reflection Şehirdeki en sıra dışı eğlence tesislerinden biri, özellikle sıcak mevsimlerde çekici olan Bubble Bump’tır. Konuklarına ana özellikleri büyük şişme toplar olan heyecan verici oyunlar sunulmaktadır. Burada dağın topun içine girmesini sağlayabilir, baloncukların üzerinde otururken futbol oynayabilir veya çeşitli engel kurslarından geçebilirsiniz. Tüm aile üyelerine olumlu duygular denizi sağlanır.
  Limoges’te çocuklu tatilciler, L’Aquapolis su parkını ziyaret etmekle ilgilenecekler. Bu yılın herhangi bir zamanında eğlence için uygun bir kapalı park. Su parkı, güzel bir cam köşkte yer almaktadır. … Açık
Patinoire de Limoges, bölgedeki en büyük buz pistlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır. Kapalı alan spor kompleksi tüm yıl boyunca açıktır, ancak en fazla sayıda kişi hala kışın ziyaret etmektedir. Ayrıca, merkezde bir yüzme havuzu ve çeşitli spor alanları vardır. Çoğunlukla çocuklu aileler tarafından ziyaret edilir. Küçük çocukları olan turistler, Carrousel de Limoges ile de ilgilenebilirler. Bu küçük ve çok şirin tema parkında, çok çeşitli tatlılar içeren renkli atlıkarınca ve kafeler bulacaksınız.
Limoges - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Limoges ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Limoges’de Aktif Dinlenme ve Eğlence için Tavsiye Edilen Yerler

Le Grand Théâtre
Nerede: 48 rue Jean Jaurès, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 45 95 95;
Le Tabernacle
Nerede: 22 rue de la Loi, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 34 69 80;
Le Buckingham
Nerede: 23 blvd Saint Maurice, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 33 49 14;
Le Grand Zanzibar
Nerede: 3 rue Font Pinot, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 34 54 13;
Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Limoges çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Périgord-Limousin' , 37.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Millevaches en Limousin' , 69.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Brenne' , 92.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Causses du Quercy' , 146.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Limoges yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Futuroscope' Poitiers, 113.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Limoges’in Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'La Table du Couvent' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Chez Alphonse' Limoges. Kategori - Traditional cuisine. 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Amphitryon' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'La Cuisine du Cloître' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Le Cheverny' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Limoges’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

13.08.2022

Göz Alıcı Limoges Fotoğraf Galerisi

Limoges haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Limoges’in Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Limoges’in en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Limoges’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Limoges’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018