OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Akitanya

Çocuklarla Akitanya Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Chateau Pape Clement Bordeaux   İlk bakışta, Aquitaine sadece denizden hoşlanan çocuklar için ilgi çekici görünebilir. Tabii ki, herhangi bir diğer tatil alanında olduğu gibi, bir sürü slayt, trambolin, “muz” ve “tablet” var. Fransız çocuk parklarının çoğu Paris’in yakınlarında olmasına rağmen, Aquitaine’de her yaştan çocuğun keyif alacağı yerler vardır. Çocuğunuz su parklarını seviyorsa, Bordeaux’nun banliyölerinde bulunan Bassin d’Arcachon’a gidin. Küçük çocuklar ve gençler ve ebeveynleri için oldukça dik slaytlar için özel bir alana sahiptir. Sizde bir havlu ya da mayo almayı unutursanız, endişelenmeyin, su parkından satın alabilirsiniz.
  Aquitaine’de, dünyaca ünlü markaların ürünlerini satın alabilirsiniz. Burada Avrupa’nın geri kalanında olduğu gibi, sezon satışı yılda iki kez yapılmaktadır. Yaz satışları temmuz ayından ağustosa … Açık
Bassin d’Arcachon, Fransız eğlence parklarının çoğunda ortak olan iki şeye sahiptir: Temmuz sonu ile ağustos ayının başından sonuna kadar, parkın topraklarında ve insan kalabalığındaki iyi sandviçleri bulma fırsatı. Şey, bu yüksek sezon, ne yapabilirsin? Ancak, büyük eğlence merkezlerinin çoğunun, ziyaretin ay ve tarihine bağlı olarak tahmini ziyaretçi sayısını kontrol edebileceğiniz kendi web siteleri vardır. Hafta içi günlerde Bordeaux’ya da yakın olan Kidpark’ı daha iyi ziyaret etmelisiniz. Her sürüş için bir sırada durma riskini ortadan kaldıracaktır. Çocuğunuz genç ise 12 yaşından sonra mutlaka bu yeri mutlaka ziyaret etmelisiniz. Park çocuklara yöneliktir, bu yüzden gençler sıkılabilir.
Her yaştan çocuklar ve ebeveynleri, popüler Fransız çizgi roman kahramanlarına adanmış bir tema parkı olan Walibi’nin tadını çıkaracaklar. Yine de, siz ve çocuğunuz bu karakterleri bilmeseniz bile, endişelenecek bir şeyiniz yok. Bir dizi düzinelerce harika sürüş, makul fiyatlara sahip bir kafe ve 18. yüzyıldan kalma bir şatoya hayran olma fırsatı, harika bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacaktır. Sessiz sokaklarda dolaşmak, çimlere oturup veya piknik yapmak ister misiniz? Ardından Parc Bordelais’e veya Bordeaux’daki Jardin Public’a gidin. İlkinde, ördek besleyebilir ve 17. yüzyıl sokaklarında yürüyebilir, ikincisi ise yaz aylarında kukla tiyatro gösterileri düzenleyebilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Muhteşem üzüm bağları, ünlü sahil beldeleri, çok sayıda tarihi simge ve doğal ilgi alanları Aquitaine’nin ana özellikleri olarak adlandırılabilir. Fransa’nın güneybatısındaki bu doğal bölge, muhteşem … Açık
Çocuğunuz hayvanları sever mi? O zaman Hayvanat Bahçesi de Pessac gidecek yer. Şehre uzak kalsanız bile Bordeaux’ya gelmeye değer. Hayvanat bahçesinin üç sektörü var. İlki ortak muhafazaları var. Burası zarif vahşi kediler, meerkatlar, papağanlar ve daha birçokları yaşıyor. Hayvanat Bahçesi de Pessac’ın ikinci kısmı, geziler, kafeler ve oyun alanı ile dolu bir alandır. Gösterinin gerçekleştiği yer burası ve ziyaretçiler hayvanları evcilleştirip besleyebiliyor. Her küçük maceracının kendi başına dinozor kemiklerini kazabileceği bir Arkeoloji Müzesi de var.
Bordeaux Tarih hayranları Vaser Vadisi’ndeki mağaraları takdir edecekler. Bununla birlikte, Dordogne Perigord sadece tarih öncesi anıtları için değil. Sadece yetişkinler için değil, aynı zamanda çocuklar için de büyüleyici bir çok ortaçağ kalesi var. Çünkü hangi çocuk cesur şövalyelerin ve prenseslerin yaşadığı yerleri hiç duymadı? Ve eğer çocuğunuz turnuvalarda ve toplarda değil, uçuşlarda ilgilenirse, onu Bordo’da bulunan Trampoline Park - Let’s Jump Bordeaux’a götürün. En genç ziyaretçiler bile bir tramboline atlayarak eğlenebilirler. Royal çocuk Bordeaux, çocuklar için özel bir yerdir. Burada ebeveynler çocuklarını izleyerek dinlenebilecekleri bir dinlenme alanında ve dinlenebiliyorlar.
Akitanya - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Akitanya ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Akitanya yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Walibi Aquitaine' Rocquefort, 64.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Kid Parc' Gujan Mestras, 81.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Fransa’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Fransa'da, Avrupa'daki en büyük su parklarından biri - 'Aqua arazi', ülke çapında bir su parkı ağı içeriyor. Bunların en büyüğü Cote d'Azur'da bulunur; burada konuklar, farklı zorluk seviyelerinin farklı tepelerinden birine inecek, dalgalı büyük havuzda yüzülecek ve sahilde güneşlenilecek. Birkaç kafe ve pizzerias parkta bulunmaktadır, burada banyodan sonra aperitifler alabilirsiniz. Bir başka büyük su parkı Paris'teki kapalı 'Aquaboulevard' dur. Güvenlik nedenlerinden ötürü 3 yaşın altındaki çocuklar buna izin verilmez. Aquapark, tropikal bir tarzda dekore edilmiştir. Kubbenin ortasındaki oda üzerinde gezinen muazzam bir gerçekçi sperm balina var. Toplamda, parkta yaklaşık 10 slayt öneriliyor; aralarında okyanus dalgaları üzerine kurulu bir kaykay oynayacak bir sürüş var. …
OrangeSmile araç kiralama Akitanya’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

09.02.2023

Akitanya’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Akitanya Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Akitanya Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Akitanya Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Akitanya.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018