OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Limoges

Gurmeler için Limoges mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

  Limoges’te iki yüzden fazla restoran ve kafe var. Bütçe gezginleri ve seçici gurmelerin yanı sıra bir aile olarak akşam yemeğine gitmek isteyenler uygun bir yemek mekanı bulabilirler. Şehrin en prestijli kurumlarından biri, Fransız mutfağında uzmanlaşmış Le Boeuf a la Mode restoranı. Restoran, her odadan görülebilen lüks oda dekoru ve güzel mobilyalar sunmaktadır. Restoranın yüksek statüsüne rağmen, fiyatlar oldukça kabul edilebilir.
  Yüzyıllar boyunca şehrin birkaç kez yıkıcı bir savaşa girmesi gerektiğine rağmen, sayısız tarihi bölge var. Aziz Peter ve Aziz Paul’un Büyüleyici Manastırı, şehirden arabayla kısa bir mesafededir. 7. … Açık
Egzotik hayranları, L’Amphitryon restoranından daha iyi bir yer bulamazlar. Çok çeşitli nadir lezzetler arasından seçim yapabilir ve burada popüler Fransız şarabı sipariş edebilirsiniz. L’Amphitryon’da klasiklerin hayranları için uygun davranışlar var. Chez Alphonse restoran aileleri ağırlamaktadır, çocuklu ziyaretçiler için özel bir menüsü vardır. Restoranda ayrıca cazip fiyatlar var. Gün boyunca uygun fiyatlı bir öğle yemeği sipariş edebilirsiniz. Chez Alphonse’nin kahvaltıları taze kruvasan ve kahve severler tarafından beğenilmektedir.
İlk bakışta, Le Versailles restoran klasik bir pub’ı andırıyor. Burası et yemekleri hayranları arasında popülerlik kazandı. Marka muamele ot ilavesi ile pişirilmiş ve zengin bir sebze garnitürüyle servis edilen kuzu bacağıdır. Akşamları, Le Versailles genellikle bir eğlence programına sahiptir. Bistrot du boucher restoran ziyaretçilere çok çeşitli mangalda yemekler sunmaktadır. Menüde yaratıcı yemekler, deniz ürünleri ve et yemeklerinin yanı sıra çok çeşitli sebzeler de var. Bira severler de bu restoranın tadını çıkarabilir. Konuklar geniş terasta yemek yiyebilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Limoges’in hemen yakınında, tüm doğa tutkunlarına ve çocuklu turistlere ilgi duyacağınız ünlü Park Zoo Reynou yer almaktadır. Hayvanat bahçesinin alanı 40 hektar olup, topraklarının önemli bir kısmı yeşil … Açık
Doğu mutfağı restoranları arasında tatil yapanlar Le Marrakech’i işaret ediyor. Deneyimli gezginlerin fikrini düşünüyorsanız, en iyi kuskusun servis edildiği yerdir. En iyi oryantal geleneklerde yapılan orijinal iç dekorasyon, akşam yemeğine güzel bir katkı olacaktır. Azian restoranı egzotik oryantal yiyecekleri tatmaya devam etmeye davet ediyor. Menü Çin, Vietnam ve Tayland yemekleri içerir; Sabahları genellikle açık büfe kahvaltı servis edilmektedir.
  Limoges’in geleneksel mutfağı çok ilginç ve özgün. Yüzlerce yıldır değişmeyen tariflere göre bazı yemekler burada pişiriliyor. Bölgesel mutfağı temsil eden restoranlarda, çok sayıda ilginç domuz ve patates yemeğinin yanı sıra çeşitli baklagillerden doyurucu yemekler deneyebilirsiniz. Oyun yemekleri sunan restoranlar özellikle gezginler arasında popülerdir. Mantarlar bu tür yemeklerin vazgeçilmez bir parçası olarak kalır. Et genellikle sebzeli bir fırında pişirilir veya pişirilir.
  1. Limoges’te ulusal para birimi olan mal ve hizmetler için ödeme yapmak en karlı olanıdır. Yerel bankalar ve döviz büroları elverişli işlem koşulları sunmadığından, seyahatten önce bir değişim yapmanız … Açık
Çok yaygın bir yerel uzmanlık ’minyon satışı’ dır - mercimekli tuzlanmış domuz eti. Çanak, uzun bir süre pişirilmesi gereken seçili domuzlardan hazırlanır. Domuz eti 10-12 saat bekletilir ve sonra mercimekle birlikte yavaş pişirilir. Aromatik otlar mutlaka yemeğe eklenir, böylece etin tadı çok zengin olur.
Gare de Limoges Benedictins Et yemekleri için en yaygın garnitür, bağımsız bir yemek olarak da kullanılabilecek olan patates püresidir. Tipik olarak patates püresi, bazen etli yemeklerin hazırlanmasından sonra kalan soslu taze peynir ve taze otlar ile yapılır. Yerel restoranlarda, popüler sosis türlerini denediğinizden emin olun. Ancak, bölgede üretilen çeşitli et lezzetleri yalnızca yerel pazarlarda dolaşırken takdir edilebilir.
  Limoges alışveriş için ilginç yerler sunuyor. En çekici olanlardan biri pazar Les Halles Centrales. Kasabadaki ana market ve 1889 yılına dayanan çok güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Burada, müşterilere çok … Açık
Yerel halkın en sevdiği tatlılar, küçük aile restoranlarında veya pastanelerde denemek için en ilginç meyvelerdir. Bu turtaların hazırlanmasında özel bir meyilli kullanılır, bu nedenle meyve dilimleri onunla eşit şekilde karıştırılır.
Limoges Town Hall Limoges’te harika vişneli turtalar yaz aylarında pişirilir. Elmanın ve armutların bulunduğu geleneksel turtalar, herhangi bir zamanda, denenebilir. Yerel restoranlarda, bu tür meyveli turtalar “flaugnarde” adı altında sunulur. Şekersiz hamur işleri seçimi de oldukça geniştir - burada doyurucu patates ve etli turtalar oldukça yaygındır. Krema ve jambon, çok tatmin edici görünen ve kış günlerinde en iyi ısınma kabı olarak kalan ’Pate aux pommes de terre’ patates pastasına eklenir.
Limoges - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Limoges ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Limoges’de Akşam Yemeği: Tavsiye Edilen Kafeler ve Restoranlar

Amphitryon
Nerede: 26 r Boucherie, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 33 36 39;
Chez Alphonse
Nerede: 5 pl Motte, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 34 34 14;
Le Bistrot Du Marrakech
Nerede: 11 pl Motte, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 34 49 68;
Philippe Redon
Nerede: 3 r d’Aguesseau, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 34 66 22;
L’escapade Du Gourmet
Nerede: 5 r 71ème Mobiles, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 32 40 26;
Les Petits Ventres
Nerede: 20 r Boucherie, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 34 22 90;
Le Versailles
Nerede: 20 pl d’Aine, Limoges; Telefon: +33 (0)5 55 34 13 39;
Referans Bilgi
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Limoges’in Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'La Maison des Saveurs' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Philippe Redon' Limoges. Kategori - Creative|Modern cuisine. 2.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Le Versailles' Limoges. Kategori - Traditional cuisine|Classic French. 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'La Table du Couvent' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Chez Alphonse' Limoges. Kategori - Traditional cuisine. 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Amphitryon' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'La Cuisine du Cloître' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Le Cheverny' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Le Vanteaux' Limoges. Kategori - Modern cuisine. 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Chapelle Saint-Martin' Nieul. Kategori - Modern cuisine. 7.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Limoges’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

22.02.2024

Fotoğraflarla Limoges

Limoges haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Limoges’in Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Limoges’in (Fransa) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Limoges restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Limoges’de lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018