OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Oberhausen

Oberhausen Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Schloss Oberhausen   1. Oberhausen küçük bir şehir olduğundan yürüyerek keşfetmek rahattır. Tüm önemli cazibe merkezleri birbirine yürüme mesafesindedir.
2. Şehirde, her gün çevredeki şehirlere hızlı trenlerin hareket ettiği büyük bir tren istasyonu vardır. Ayrıca ilginç tarihi ve doğal cazibe merkezleri açısından zengindirler.
3. Birçok şehir müzesi ve eğlence merkezi oldukça erken, en geç 19: 00’da kapanır. Bazılarının hafta sonları daha uzun bir çalışma günü olabilir, ancak çalışma saatlerini önceden açıklığa kavuşturmak yine de daha iyidir.
4. İlginç hediyelik eşyalar arayan pek çok turist CentrO Alışveriş Merkezine gider. Burada sadece klasik hediyelik eşyalar değil, aynı zamanda en iyi yöresel lezzetleri de satın alabilirsiniz.
5. Grup halinde seyahat eden aktif turistler için araç kiralamak faydalı olacaktır. Oberhausen’in hemen yakınında çok çeşitli eğlence ve cazibe merkezleri vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. En pahalı restoran ve kafeler orta caddelerde bulunur. Şehir merkezine sadece bir adım uzaklıkta, daha cazip fiyatlar sunan restoranlar bulabilirsiniz. Çoğu bölgesel mutfakta uzmanlaşmıştır.
7. Etkinlik turizmi hayranları, Noel tatillerinin yanı sıra film festivali sırasında şehri ziyaret etmekle ilgilenecekler. Bu tür durumlar için şehirde özel eğlence programları düzenleniyor.
  Birçok gezgin, Oberhausen’i, türünün dünyadaki en eski Uluslararası Kısa Film Festivali’nin kalıcı mekanı olarak bilir. İlk olarak 1954’te düzenlenen festival şu anda türünün en büyük etkinliği. … Açık
8. Oberhausen, pitoresk parkları ve doğal güzellikleri ile ünlüdür. Yürüyüş ve tur hayranları için şehri ziyaret etmek için en uygun dönem ılık mevsimdir.
9. Alışveriş meraklıları Oberhausen’de de sıkılmayacak. Şehir, düzenli olarak büyük satışlar yapan Almanya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birine sahiptir.
10. Şehirde lüks otel bulunmamaktadır. En sofistike otelde bile, gecelik 60 Euro’ya bir oda rezervasyonu yapabilirsiniz. Klasik oteller dışında, turistler her zevke uygun dairelerin tadını çıkarabilirler.
11. Tramvaylar toplu taşıma araçlarının ana şeklidir. Yolcuları ilgi alanlarına götürebiliyorlar. Biletler önceden gazete bayilerinden veya doğrudan tramvaydan satın alınabilir.
12. Diğer bir popüler ulaşım şekli bisiklettir. Çoğu ilçede özel bisiklet yolları vardır. Şehirde birkaç bisiklet kiralama acentesi var.
13. Gece hayatı eğlencesini sevenler, şehir merkezinde bulunan bar ve restoranlara dikkat etmelidir. Gece kulüplerinin seçimi sınırlıdır, ancak barlar ve barlar bunlara değerli bir alternatif olabilir.
14. Restoranları ziyaret ederken, çoğunun çok büyük porsiyonlar sunduğunu dikkate almak gerekir. Bölgesel restoranlar doyurucu yemekler sunar, böylece iki veya üç kişilik bir yemek sipariş edebilirsiniz.
15. Oberhausen, restoranların yanı sıra çok sayıda güzel pastaneye sahiptir. Tatlı diş için bir nimet olacaklar. Pasta ve hamur işlerinin seçimi burada gerçekten etkileyici.
Oberhausen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Oberhausen’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Crouching Tiger ve Kaplumbağa

From the series “Dünya Çapında Başınızı Döndürecek Sert Patikalar”
Merdivenlerin uzunluğu 220 metredir. Gece gündüz açıktır. Giriş ücretsizdir. Duisburg'daki orijinal cazibe merkezi 2011 yılında açıldı ve anında dünya çapında tanıtıldı ve olağandışı eğlencelerin sevgilileri tarafından popüler oldu. 'Kaplan ve Kaplumbağa' merdivenleri pitoresk Angerpark'da bulunmaktadır. Merdivenin en önemli sırlarından biri, ilk bakışta göründüğünden daha kolay geçmek için geleneksel roller coaster ölü döngüdür. … Devamını oku

Zeche Zollverein

From the series “Dünyadaki En Korkunç Madenler”
Kömür madenciliği alan tamamen tükenene kadar 1986 yılına kadar mayınlarda gerçekleştirildi. Ancak, kapatılmamasına karar verildi. Halen, kapsamlı yer altı tünelleri ve eski fabrikalar ilginç müzeler barındırıyor ve çöl tünelleri, benzersiz sergilerle salonlardan daha az meraklı turistleri cezbetiyor. … Devamını oku

Oberhausen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Oberhausen’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

04.02.2023

Oberhausen Fotoğrafları

Oberhausen haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Oberhausen Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Oberhausen Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Oberhausen’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018