OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Nevers

Nevers’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Nevers’e gelen ziyaretçiler için ana eğlence yürüyüşlerdir. Güzel parklar ve doğal alanlar sadece şehirde değil, yakın çevresinde de bulunur. Yılın herhangi bir zamanında eşit derecede güzel olan Bertrange Ormanı’nda doğa meraklıları için bir zorunluluktur. Yaz aylarında ve sonbaharın başlarında en çok yürüyüş rotası ziyaretçilerine açıktır. Hepsi asırlık ağaçlara hayranlık duyma, nadir bitkileri görme, vahşi hayvanları ve kuşları gözlemleme şansına sahip olacaklar. Son yıllarda orman çeşitli ilginç aktiviteler sunmaktadır. Yaz ve sonbaharda herkes burada rehber eşliğinde mantar toplayabilir.
  Yerel halk, tarihi geleneklerine derin bir saygı duyuyor. Yerel kültürün bazı unsurları yüzlerce yıldır geçerliliğini korumaktadır. Bu tür kültürel gelenekler arasında şarap imalathaneleri var - Nevers çevresinde … Açık
Yaz sezonunda hem yerli halkın hem de turistlerin gözde tatil yerlerinden biri komşu Apremont-sur-Allier komünüdür. Yaklaşık 20 yıl önce, muhteşem çiçek parkı Floral d’Apremont burada kuruldu. Günümüzde bölgenin en güzel peyzaj alanlarından biridir. Park, 18. yüzyılın korunmuş örneklerine göre tasarlanmıştır. Süs bitkileri ve ağaçlarının yanı sıra topraklarında akarsular ve yapay göletler bulunmaktadır. Burada ziyaretçiler için geçmiş yılların tarzında rahat çardaklar sunuldu. Sıcak mevsimde, bu bahçeye gelen ziyaretçilere ilginç eğlenceler de sunulmaktadır. Yerel bir binicilik merkezinin hizmetlerini kullanabilir ve pitoresk çevrede bir ata binebilirler.
Şehirden dokuz kilometre uzaklıkta, tüm aile ile ziyaret etmek için ideal olan büyük bir açık hava eğlence merkezi olan Les z’accroches bulunmaktadır. Pitoresk bir ormana dayanan, birçok ilginç spor ve aşırı cazibe merkezi sunuyor. Ziyaretçileri, ağaçlar arasında uzanan ip köprülerin ve merdivenlerin, küçük çocuklar ve bungee jumping’i çocukken bungee jumping yapmayı seven yetişkinler için özel sürüşlerin tadını çıkarabilir. Diğer şeylerin yanı sıra, eğlence merkezi yürüyüş ve piknik yapmak için ilginç yerler sağlar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Nevers’in ana tarihi sembolü, Gotik tarzda çarpıcı bir mimari anıt olan harika Cathédrale Saint-Cyr-et-Sainte-Julitte’dir. İlk katedral 10. yüzyılda bu yerde inşa edildi. Sonraki altı yüzyıl boyunca, sürekli … Açık
Doğal güzellikler aramak için şehir sınırlarının çok ötesine geçmek istemiyorsanız, Nevers’in en büyük ve en güzel parklarından biri olan Roger Salengro’ya her zaman hoş geldiniz. İnsanlar buraya sakin bir rahatlama için ideal olan sakin bir atmosferin, birçok uygun yürüyüş yolunun ve banklı rahat rekreasyon alanlarının tadını çıkarmaya gelir. Çeşmeler sıcak mevsimde her zaman parkta çalışır.
Tarihi bölgede yürüyüşler, alışveriş meraklıları arasında popüler olmaya devam ediyor. Hediyelik eşya dükkanlarının yanı sıra, fayans ürünleri ve aksesuarları satan çok sayıda özel mağazayı inceleyebilirler. Hepsi yüzlerce yıldır aralıksız çalışan yerel fabrikalarda üretilmektedir. Bu tür mağazaların ziyaretçileri şık el boyaması tabaklar, porselen figürinler ve diğer ev dekorasyonlarını satın alabilirler. Ve endişelenmeyin, tüm ürünler cazip fiyatlara sahip. Tarihi bölgede ayrıca turistlerin yerel yöresel spesiyaliteler satın alabileceği bazı gastronomik dükkanlar vardır.
  1. Nevers’e gitmenin en kolay yolu Paris’ten geçmektir. Yüksek hızlı trenler her gün başkentin Gare de Lyon tren istasyonundan kalkmaktadır. Nevers’e bir yolculuk yaklaşık iki saat sürer. 2. Şehir … Açık
Nevers oldukça sakin ve sakin bir şehir olarak kabul edilse de, misafirlerinin geceleri gidilecek ilginç bir yer bulması zor olmasa gerek. En sıradışı olanlarından biri Le Belzebuth olan çok sayıda çekici bar bulacaklar. Bu bar, güzel bir tarihi taş binada yer almaktadır. Geçmiş yüzyılların orijinal dekorasyonu mümkün olduğunca içeride korunmuştur. Orijinal antika mobilyalarla dekore edilmiş bar, zengin bir Burgundy şarap koleksiyonuna sahiptir. Barın odak noktası oldukça net - şarabı yaşlandırmak için kullanılan devasa meşe fıçılar tam salonuna yerleştirilmiş. Burada enfes şarapların tadını çıkarabilir, yöresel üretimin en iyi peynirlerini ve diğer lezzetleri tadabilirsiniz. Le Belzebuth, romantik bir akşam düzenlemek için mükemmeldir.
Şık ve çağdaş bir ortamda dinlenmeyi tercih edenler Blue Line Lounge’a bayılacak. Burada konuklara harika şaraplar ve özel atıştırmalıkların yanı sıra çok çeşitli kokteyller sunulmaktadır. Haftada birkaç kez ziyaretçiler için ilginç gösteri programları düzenlenmektedir. Şarap tadımı da nadir değildir. Bar le Continental, gürültülü ve rahat bir atmosferi sevenlere hitap edecek. Açılışından bu yana kasaba halkı arasında hak ettiği şekilde popüler olmuştur. Bar, herkese içecek ve atıştırmalıklar sunmaya hazırdır. Özenle eşleştirilmiş mezeler, orijinal tariflere göre hazırlanan kokteyller ve Avrupa ülkelerinden getirilen popüler biralarla popüler yöresel şaraplar sunmaktadır. Geniş eğlence seçenekleri, Nevers’i farklı tercihlere sahip binlerce turist için çekici bir tatil yeri haline getiriyor.
Nevers - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Nevers ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Nevers çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Morvan' , 77.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Nevers yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Le Pal' Dompierre Sur Bresbe, 63.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Parc Touristique des Combes' Le Creusot, 96.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Vulcania' Saint-Ours-les-Roches, 131.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Nevers’in Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Le Bengy' Varennes-Vauzelles. Kategori - Modern cuisine. 5.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'La Fontaine Cavalier' Urzy. Kategori - Modern cuisine. 5.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Auberge du Pont-Canal' Le Guétin. Kategori - Traditional cuisine. 8.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Moulin de l’Étang' Sauvigny-les-Bois. Kategori - Traditional cuisine. 8.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Le Relais de Bourgogne' Saint-Jean-aux-Amognes. Kategori - Modern cuisine. 13.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Nevers’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

01.02.2023

Göz Alıcı Nevers Fotoğraf Galerisi

Nevers haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Nevers’in Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Nevers’in en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Nevers’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Nevers’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018