OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Konstanz

Konstanz’ın Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

Konstanz   Konstanz, ziyaret edilmesi oldukça ilginç olacak pek çok ulusal festivale ev sahipliği yapıyor. Seenachtfest, geleneksel olarak Ağustos ayının başlarında çalışır. Altmış yıldan fazla bir süredir düzenleniyor, ancak tarihi kayıtlara göre, ilk böyle bir kutlama 16. yüzyılın başlarında gerçekleşti. Son on yılda, Seenachtfest festivali ülke dışında tanındı, dünyanın her yerinden birçok turist tarafından ziyaret edildi.
  Konstanz, Ren Nehri’nin kıyısında bulunan antik bir şehirdir. Bin yıldan fazla bir süre önce Romalılar, burada büyük bir Roma imparatoru olan Constantius Chlorus’un adını taşıyan bir kamp kurdu. Bugün … Açık
Şovların çoğu, Bodensee Gölü’nün 3,5 km uzunluğunda dolgularında gerçekleşiyor. Burada yetişkinler ve çocuklar için eğlence programları düzenlenmektedir. Orada bulunan kafeler göl balıkları ve diğer deniz ürünleri yemeklerinin yanı sıra sokak sanatçılarının, müziğin ve diğer gösterilerin tadını çıkarma imkanı sunmaktadır. Sea Fair, turistlere birçok hediyelik eşya ve yerel el sanatları sunmaktadır.
Festivalin ana etkinliği dev deniz havai fişekleri. Yüzlerce füzenin binlerce aceleci izleyiciyi cezbeden gökyüzünü aydınlatmasıyla Avrupa’nın en büyük havai fişek gösterisi. Festivalde sokak aktörlerinin, müzisyenlerin ve sirk sanatçılarının performanslarına ek olarak, festival programında heyecan verici su eğlenceleri de yer alıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Konstanz’da çocuklu turistler için büyüleyici bir eğlence bulmakta zorluk çekmiyor. Bir aile tatili için harika bir yer olan Bodensee-Therme Konstanz - güzel yüzme havuzları ve donanımlı rekreasyon alanları içeren … Açık
Sporcular su kayağı ve bisikletle ilgili püf noktaları göstermektedir; Gün içinde çeşitli spor oyunları, aquaboard ve jet-ski performansları düzenlenmektedir. En ünlü olan Seenachtfest, elbette Konstanz’daki tek olay değil.
Gezginlerin pek çok etkinliğe ve gösteriye katılmak için Noel Arifesinde Konstanz’ı ziyaret etmeleri önerilir. Noel Fuarı, Noel yemeği, sokak şovları, oyunlar ve diğer heyecan verici aktiviteler turistler için uygun. Çocuklar için yapılan özel gösteriler ve eğlence programları Konstanz’ı mükemmel bir aile tesisi yapıyor.
  Alman mutfağının hayranları Konstanz’da diğer lokantalarda şeflerin en popüler ulusal yemekleri hazırladıkları gibi dinlenmenin tadını çıkaracaklar. Yabancı turistler pubları çok seviyor, çünkü orada en iyi … Açık
  Tüm Avrupa’daki en ünlü rock festivallerinden biri, her yıl yaklaşık yirmi beş bin müzik tutkununun ziyaret ettiği Rock am See. Çünkü katılımcıları arasında her zaman seçkin başlıklar var: farklı zamanlarda, Metallica, Marilyn Manson, Nine Inch Nails, Santana, The Cure, Rammstein ve Die Toten Hosen festivale davet edildi. Ağustos ayının sonunda gerçekleşecek olan etkinlik, Konstanz Gölü’nün yakınlarındaki sahne alanı. Bu, izleyicilerin sadece müziğin keyfini çıkarmak için değil aynı zamanda açık havada piknik yapmak ve kamp yapmak için harika zaman geçirmek için eşsiz bir fırsat olduğu anlamına geliyor.
Rock am See’den önce, Ağustos ayının ortasında, başka bir festival başlar - bu, elektronik müziğe adanmış Seesucht ile ilgilidir. Ayrıca, yüksek kaliteli müzik ve muhteşem doğal manzaraların harika bir kombinasyonunu sunan, Konstanz Gölü kıyısında düzenlenir. Tekno, ev, ortam, övgüler hayranları, elektronik müzik dünyasında düzenlenen büyük çaplı etkinliğe davetli. Festivale katılmak üzere davet edilen ünlü manşetler (hem yerel sanatçılar hem de yabancı DJ’ler) kimsenin sıkılmasına izin vermeyecek.
  Tarihi seviyorsanız Konstanz, burada birçok tarihi eserin koruduğu gibi, farklı yaşlardaki yerler sunabilir. Eski surlar da hayatta kaldı. ’Toz Geçidi’ orta çağda toz mahzeni olarak ve daha sonra hapishane olarak … Açık
Şubat ayının ortasında veya sonunda, Karneval und Fasching geleneksel olarak Konstanz’da düzenlenir. Şu anda, “Huhuhu”, “Narri Narro”, “Ho Narro” ve “Juhu” gibi kelimeler, merkezi sokaklarda her yerde duyuluyor - özellikle tatil için dikilmiş ilginç kostümler giymiş yerliler tarafından bağırıyorlar. Kamu şenlikleri, rengarenk alayı, restoran ve kafelerin katıldığı bir gastronomik program, müzik konserleri, tiyatro gösterileri, dans gösterileri, çocuklar için aktiviteler - tüm bunlar ve daha fazlası Constance’da görülebilir. Bu kadar çok çeşitli eğlencelerle karnaval kesinlikle birisinin sıkılabileceği bir olay değil.
Konstanz Haziran ayının sonunda, yıllık Bit Pazarı (Flohmarkt) Kretanlingen köyünde, Konstanz çevresinde açılır. Fuara gitmek, takı, aksesuar, ayakkabı gibi eşsiz şeyler satın almak ve yerel mutfağın tadına bakmak için harika bir fırsat. Bit pazarı ile birlikte bir başka etkinlik daha düzenleniyor - şu anda, Yukarı Swabia’nın kültürel ve tarihi cazibe merkezleri “açık günü” kutlamakta ve tüm katılımcılara bir peri masalı atmosferini içine alan ilginç bir program sunmaktadır. Böylece etkinliğe düzenli olarak Waldburg, Mochental, Aulendorf, Meersburg, Meßkirch, Tettnang, Sigmaringen gibi kaleler katılmaktadır.
Konstanz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Konstanz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kiliselerin haritası
Konstanz yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Kirche St. Georg, Reichenau, 8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika Mariä Himmelfahrt, Uhldingen-Birnau, 9.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Münster St. Maria und Markus, Reichenau, 9.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kirche St. Peter und Paul, Reichenau, 11.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilika St. Martin von Tours und St. Oswald, Weingarten, 38 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Erzabtei St. Martin, Beuron, 45.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Liebfrauenbasilika, Rankweil, 56.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Konstanz kaleleri
♥   Kalesi 'Gottlieben Castle' , 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Meersburg' , 7.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Neues Schloss Meersburg' , 7.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Arenenberg Castle' , 9.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Krauchenwies' , 39.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Kyburg Castle' , 40.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Munot' , 40.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Konstanz’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

09.02.2023

Fotoğraflarla Konstanz’ın Renkleri

Konstanz Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Konstanz’ın Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Konstanz’ın gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Konstanz’ın ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Konstanz’ın ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018