OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Karlsruhe

Karlsruhe’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Karlsruhe, ziyaretçilerin yalnızca yerel orman faunasını değil, aynı zamanda egzotik ülkelerden gelen hayvanları da bulabilecekleri harika Kamelhof Hayvanat Bahçesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Doğal ortam koşullarına tam olarak uyan güzel açık hava kafeslerinde yaşarlar. Bir hayvanat bahçesi daha - Hayvanat Bahçesi Karlsruhe - şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde. Avrupa’nın en güzel hayvanat bahçelerinden biri olarak kabul edilir. Burada ziyaretçilerin gezilere, konferanslara ve çeşitli sunumlara katılmaları önerilir. Hayvanat bahçesinde ayrıca geniş bir dinlenme alanı vardır.
  Karlsruhe, sakin bir aile tatili için idealdir. Kentin büyük ve gürültülü eğlence merkezleri yoktur, ancak güzel parklar ve yürüyüş için diğer büyüleyici yerler vardır. Karlsruhe Hayvanat Bahçesi, çocuklu … Açık
Su eğlencesi meraklıları, kalmak için Europabad Spa’dan daha iyi bir yer bulamazlar. Çok sayıda masaj ve kozmetik hizmetine ek olarak, spa alanında çocuklar için çeşitli yüzme havuzları, kaydıraklar ve ilgi çekici yerler bulunmaktadır. Genç ziyaretçiler, yerel oyun alanlarını çalışırken test etmeye çalışırken, yetişkinler kafeleri ziyaret edebilir veya havuzların yanında dinlenebilir.
Neredeyse şehrin her bölgesinde cazip mağazalar, barlar ve gece kulüpleri vardır. Kaiserstrasse, Karlsruhe’nin ana alışveriş caddesi olarak kabul edilir. Burası gezginlerin çok sayıda moda mağazası, butik ve çeşitli popüler alışveriş merkezlerini bulacakları yer. Alışveriş hayranları da Ettlinger Tor ve Postgalerie ticaret merkezlerini sevecekler. Genellikle çeşitli satışlar ve ilginç promosyonlar düzenlerler, bu nedenle ziyaretçilerin ünlü ürünleri kullanarak en cazip fiyatlarla kaliteli ürünler alabilecekleri yerlerdir. Kaiserstrasse aynı zamanda birçok ünlü restoranın da yeri. Akşamları sokakta çok sayıda gece kulübü ve pub açılmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kent merkezine yakın bulunan L’Incontro restoran, aileler için en popüler destinasyondur. Yöresel yemeklerin pişirilmesinde uzmanlaşmıştır ve sadece zengin yemek çeşitleriyle değil, aynı zamanda salonunun şık … Açık
Durlach bölgesi, unutulmaz hediyeler için alışveriş yapmak için en iyi yerdir. Pitoresk caddeleri, yerel zanaatkârların çeşitli ev dekorasyonları ve el sanatları ürünleri üretip sattıkları çok sayıda hediyelik eşya dükkanları ve atölyeleri ile ayırt edilir. Çok çeşitli ilginç alışveriş kompleksleri ile ayırt edilen diğer caddeler arasında, Kronenstraße ve Leopoldstraße’den bahsedemeyiz. En ilginç pazarlar ve fuarlar genellikle Pazar Meydanı yakınlarında olur.
Karlsruhe Yerel dükkanlardan memnun olmayan yolcuların yakındaki Ettlingen kasabasına bir gezi yapmaları önerilir. Karlsruhe çok sayıda gece kulübü tarafından ayırt edilmemektedir, bu nedenle şehir misafirleri genellikle yerel barları ziyaret etmekten zevk alır. Ayrıca düzenli olarak ilginç eğlence programları düzenlerler ve en iyi Alman birasının yanı sıra çok çeşitli atıştırmalıklar sunarlar.
  Karlsruhe, zengin tarihi ve kültürel gelenekleri ile güzel bir şehirdir. Ulusal bayramlardan birinin günlerinde şehri ziyaret etmeyi başaran gezginler, yerel halkın geleneklerini ve geleneklerini tanıma fırsatı buluyor. En … Açık
  Karlsruhe’de çok sayıda kaçış arayışı kulübünde eğlenmek mümkün. Adventurebox, bu türdeki en popüler kulüplerden biridir. Ziyaretçilerin kullanabileceği görev seçimini görür görmez, bunu anlamak kolaydır. Oyuncular hazine avcıları, insanlığın kurtarıcıları veya macera arayanlar gibi hissedebilirler. Görev odalarının yanı sıra, şehirdeki ilginç bir arayışa katılmak için bir fırsat var - bir gizemi çözmek için oyuncuların bir dönüm noktasından diğerine geçmeleri gerekiyor. Ayrıca Karlsruhe’deki çok sayıda ilgi çekici yeri görmek için harika bir fırsat. Söylemeye gerek yok, oyuncular bulmaca çözmek ve görevi tamamlamak için tüm zekâ gerekir. Odadan Kaçış ve B Planı, şehirdeki kaçış görevlerinin popüler sağlayıcılarıdır.
Karlsruhe Yeni filmler izlemek için Schauburg sinemasını ziyaret etmeyi düşünün. Adrenalin seviyenizi artırmak için, Laserhelden veya Laserbase’den daha iyi hedefler düşünmek zordur. Tahmin edilmesi zor olmadığından, bu kulüpler lazer etiketinde uzmanlaşmıştır. Sanal gerçeklik deneyimlerini her zaman denemek istese de geçmişte bunu bir türlü yapamadıysanız, VR Playspace mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer. Goofballz, eğlenmek ve yeni bir şeyler denemek isteyen herkes için bir mıknatıs olan başka bir harika yer. Kabarcık futbol - Bu kulüp herkese çok eğlenceli bir oyun oynamak için sunar. Bu tür oyunlar insanlar arasındaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni arkadaşlar edinmek için mükemmeldir. Lago Bowling-Center, bu etkinliğin tüm hayranları için harika bir yer. Bovlingin yanı sıra merkez, dart, bilardo ve havalı hokey sunmaktadır.
  Karlsruhe Teknik Üniversitesi, kentin ana sembollerinden biri olmaya devam ediyor. Üniversite 1825 yılında kurulmuştur. Ülkedeki en eski ve en iyi teknik üniversitelerden biri olarak kabul edilir. Ancak meraklı gezginler … Açık
Waldseilpark Karlsruhe, tüm aktif rekreasyon hayranları için harika bir yer. Burada ziyaretçiler yüksek ip tırmanışı deneyebilirler. Konukların hizmetine göre farklı zorluk seviyelerinde 7 farklı parkur bulunuyor. Bu yerin arkadaş canlısı ve aile benzeri atmosferi, Waldseilpark Karlsruhe’yi ziyaret etmeyi daha da keyifli hale getiriyor. Pek çok turist parkta piknik yapmaktan hoşlanıyor ve herkes örneklerini izlemeye bekliyor. Golf Kulübü Rheinstetten, Karlsruhe’deki en iyi golf kulübü olarak tanınmaktadır. Şehirde mini golf oynamak da mümkündür - bu amaçla, modern ve iyi donanımlı bir mini golf merkezi olan Neon’u ziyaret edin. Retro Oyunlar, 80’li yılların çarşı makinelerinin hayranları için harika bir yer - ziyaretçiler, XX. Tüm yarış tutkunları sadece Kart ve Etkinlik Merkezini ziyaret edemezler.
Karlsruhe Huzurlu bir yürüyüş için Guenther-Klotz-Anlage’dan daha iyi bir yer düşünmek zor. Bu park ördekler ile güzel bir göle sahip olduğundan, piknik yapmak için de mükemmel bir yer. Park, genellikle ilginç etkinliklerin yeri olarak kullanılır ve tatil zamanları bu etkinliklerden herhangi biriyle çakışırsa turistlerin onları ziyaret etmesi gerekir. Muhteşem florayı görmek ve eşsiz tropik çiçek kokusunun tadını çıkarmak için harika bir yer olan Botanischer Garten des KIT’den bahsetmemek de bir hata olur. Spor sonrası ve eğlenceli aktivitelerde dinlenmek için mükemmel bir mekandır. Yenilenmiş ve harekete geçmeye hazır olduğunuzda, yerel bar ve pubları ziyaret etmenin zamanı geldi. Daha önce bahsettiğim kuruluşlara ek olarak, Karlsruhe’de Carlos ve Flynn’in Inn barları, Sing a Song karaoke kulübü ve SHOTZ ve Unverschämt dans kulüpleri çok popüler.
Karlsruhe - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Karlsruhe ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Karlsruhe’de Aktif Dinlenme ve Eğlence için Tavsiye Edilen Yerler

Badisch Brauhaus
Nerede: Stephanienstrasse 38-40, Karlsruhe; Telefon: +49 721 144 – 4400; Metro: Europaplatz;
Deelight Lounge
Nerede: Hirschstrasse 11a, Karlsruhe; Metro: Karlstor;
Die Krone
Nerede: Karl-Friedrich-Strasse 8, Karlsruhe; Telefon: +49 721 1205893; Metro: Marktplatz;
Kap
Nerede: Kapellenstrasse 68, Karlsruhe; Telefon: +49 721 321 66; Metro: Durlacher Tor;
Max Cafe & Bar
Nerede: Akademiestrasse 38A (in Prinz-Max-Palais), Karlsruhe; Telefon: +49 721 1617 890; Metro: Europaplatz;
Agostea
Nerede: Rüppurrer Str. 1, Karlsruhe;
Candela
Nerede: Gottesauer Strasse 24, Karlsruhe; Telefon: +49 174 1934455; Metro: Durlacher Tor and Gottesauer Platz;
Unterhaus
Nerede: Kaiserpassage 6, Karlsruhe; Telefon: +49 721 9204423; Metro: Europaplatz and Herrenstrasse;
Spa
Nerede: Hirschstrasse 16, Karlsruhe; Telefon: +49 721 249 5808; Metro: Karlstor;
Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Karlsruhe çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Nature Park 'Vosges du Nord' , 65.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Schwarzwald' , 122.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Nature Park 'Ballons des Vosges' , 141.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Karlsruhe yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Technik Museum Speyer' Speyer, 34.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Holiday Park' Haßloch, 35.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Didi’Land' Morsbronn-les-Bains, 47.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Erlebnispark Tripsdrill' Cleebronn, 48.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Trampoline' Heilbronn, 60.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Karlsruhe çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'SchwabenQuellen' Stuttgart, Baden-Württemberg, 64.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Karlsruhe’nin Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'EigenArt' Karlsruhe. Kategori - International|Market cuisine. 1.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Le Salon im Kesselhaus' Karlsruhe. Kategori - Creative French. 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Kesselhaus Bistro' Karlsruhe. Kategori - International. 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Cantina Majolika' Karlsruhe. Kategori - International|Mediterranean cuisine. 2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Künstlerkneipe' Karlsruhe-Daxlanden. Kategori - Classic French. 4.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Karlsruhe’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

04.02.2023

Göz Alıcı Karlsruhe Fotoğraf Galerisi

Karlsruhe haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Karlsruhe’nin Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Karlsruhe’nin en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Karlsruhe’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Karlsruhe’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018