OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Würzburg

Würzburg Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Würzburg’dan Frankfurt ve Bamberg’e kolayca ulaşabilirsiniz. Şehirler yüksek hızlı tren ağıyla birbirine bağlanıyor. Bir şehirden diğerine bir yolculuk bir saatten daha az sürecek ve bilet fiyatı 15 ila 25 avro arasında değişecek.
2. Şehirde birçok araba kiralama ofisi bulunmaktadır. Bir araba kiralamak için, uluslararası standardın sürücü belgesine sahip olmanız gerekir. Sürüş deneyiminiz en az bir yıl olmalı ve kiracının yaşı en az 23 yıl olmalıdır.
3. Sürücüler, şehirde sıkı bir trafik kuralları sistemi olduğunu hatırlamalıdır. Herhangi bir ihlal ağır para cezalarından kaynaklanmaktadır. Yayalar ayrıca trafiği çok yakından izlemeli ve sokakları sadece özel olarak belirlenmiş yerlerde geçmelidir.
4. Şehrin tüm manzaralarını görmenin en iyi yolu, şehirde yürüyerek yürüyüş yapmaktır. Würzburg’un tüm önemli yerleri bir gün içinde kolayca ziyaret edilebilir. Yolcular bisikletle ilgili ilginç gezilere de katılabilirler.
5. Şehir genelinde birçok bisiklet kiralama ofisi var. Kural olarak, tüm büyük otellerin yakınında bulunabilirler. Fahrrad İstasyonu’nun yakınındaki kiralık ofisler en popülerlerden biridir. Bu ofiste bisiklet kiralama günlük maliyeti sadece 8 Euro’dur. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Würzburg, mükemmel bir toplu taşıma sistemi ile ayırt edilir. Şehiri otobüs veya tramvaylarla rahatça gezebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını çok fazla kullanacak olan yolcuların özel bir bilet almaları önerilir. 24 saatlik bilet size sadece 4 avroya mal olacak.
7. Genellikle geç Ağustos ayında gerçekleşen yıllık şarap festivali Würzburger Weinfest sırasında şehri ziyaret etmeleri tavsiye edilir. Bu festival kentin en çok beklenen olayları arasında yer alıyor, bu nedenle hazırlık tüm yıl sürüyor.
  Şehrin tarihi iki bin yıldan fazladır. Bu süre zarfında yöre halkının gelenekleri ve kültürü çok değişti ve birçok yeni gelenek ortaya çıktı. Günümüzde Würzburg, başarılı bir şarap bölgesi ve aynı zamanda … Açık
8. Yerel olarak üretilen şarap en popüler ve unutulmaz hediyedir. Turistlere, özellikle dikkat edilmesi gereken, Bocksbeutel adı verilen özel şişelerde satılan Frankonya şarapları. Bu şarap, mükemmel kalite ve cazip fiyat ile karakterizedir.
9. Würzburg’a seyahat için en uygun zaman, mayıs ayı başından eylül sonuna kadar olan dönemdir. Yılın bu zamanında en uygun hava hüküm sürer. Bu aynı zamanda sayısız ilginç kültürel etkinliklerin geleneksel zamanıdır.
10. Herhangi bir seyahat acentesinde yaklaşan kültürel etkinlikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Burada, tüm toplu taşıma yollarının belirtilmesiyle turistlerin bir şehir haritası satın almaları önerilecek.
Würzburg - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Würzburg ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Almanya: Seyahat Tavsiyeleri

10. Almanlar çok erken yatarlar, bu nedenle saat 9'dan sonra ses çıkarmayın. Aksi halde, komşular polise gereksiz uyarı ve talepler yapmadan arayacaktır.
11. Almanya'daki müzelerin çoğu pazartesi günleri kapalıdır. Bununla birlikte, Salı ve Çarşamba günü akşam geç saatlere kadar ziyaretçileri beklemektedirler.
12. Almanlar çok samimi ve yolculara karşı iyi bir şekilde yerleştirildi. Öğretmenlerin yol göstermesini kolaylaştıracak veya tavsiyelerde yardımcı olacaklardır. Bununla birlikte, iletişim kurallarını izlemek önemlidir. Herr'ı bir erkeğe, bir kadın için bir Frau'ya hitap etmeniz gerekir. Dahası, Almanya'da birbirlerine soyadlarına bakmak alışılageldir.
13. Almanlar çok özel bir mizah anlayışına sahipler, bu yüzden onlarla şaka yapmamak daha iyi. Şakalar tam anlamıyla alabilirler ve bu durum şaşkın bir duruma neden olur. …
OrangeSmile araç kiralama Würzburg’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

01.02.2023

Würzburg Fotoğrafları

Würzburg haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Würzburg Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Würzburg Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Würzburg’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018