OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Munster

Munster Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Yerel halk arasında en popüler ulaşım aracı bisiklettir. Yolcular ayrıca çok sayıdaki kiralama merkezlerinden birinde bisiklet kiralama şansına sahiptir. En karlı fiyatlar ve kiralama koşulları Canu Camp ve Radstation Münster Hundt KG kiralama merkezlerinde sunulmaktadır. Turistler, turist bilgilendirme ofislerinden birinde işaretli bisiklet yolları olan bir şehir haritası almalıdır.
2. En popüler toplu taşıma aracı hala otobüstür. Otobüsler gece gündüz şehrin sokaklarında dolaşır. Ancak geceleri otobüsler oldukça uzun aralıklarla çalıştırın (2 3. 00 sonrası) bu nedenle bir akşam uzak gezi planı olmamalıdır.
3. Taksi hizmeti gece gündüz mevcuttur. Otel ve restoranlara yakın mesafede bulunan özel taksi park yerlerinden taksi araba alınması tavsiye edilir.
4. Muenster, yılın mevsimine bakılmaksızın yağmurlar oldukça sık olduğu için oldukça yağmurlu bir şehir olarak kabul edilir. Ancak yağışlar oldukça kısadır, bu yüzden hava hiçbir şekilde şehir keşfini aksatmayacak veya turistlerin tatilini aksatmayacaktır. Yürüyüş turuna çıkılırken şemsiyeye alınmalı ve bisiklet turu için su geçirmez bir palto gerekir.
5. En popüler butikler ve alışveriş merkezleri Prinzipalmarkt caddesinde bulunmaktadır. Bu, bazı unutulmaz hediyeleri ve hediyelik eşyaları arayanlar için son varış noktasıdır. Mağaza-a-holic’lerin Noel festivalleri sırasında Muenster’i ziyaret etmeleri tavsiye edilir, çünkü bu dönemde şehrin dükkanları ve mağazaları büyük ölçekli satışlar sunar. Şehir ayrıca misafirlerini çok sayıda açık hava bayram pazarını ziyaret etmeye davet ediyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Şehir, çok çeşitli çekici restoran ve barlar sunmaktadır. İhtiyatlı turistler, şehir merkezinden uzaktaki yemekhaneleri tercih etmelidir, çünkü bu durumda en cazip fiyatlar bulunacaktır.
7. Bir restoran seçerken, turistler yerel halkın yemek tercihlerini takip etmelidir. Yerel halk bir yemek evinden uzak durursa, restoran kötü bir ün kazanmıştır veya oldukça yüksek fiyat etiketlerine sahiptir. Şehrin tüm gastronomi işletmelerinde püf noktaları bir zorunluluktur. Bahşiş miktarı kurumun seviyesine bağlıdır ve toplam fatura tutarının% 5 ila 15’i arasındadır.
  Munster, konuklarına her zevke ve bütçeye uygun çok çeşitli eğlence seçeneklerinin yanı sıra birçok pitoresk park ve yürüyüş yeri sunmaktadır. Doğa hayranları, Botanik Bahçesi Münster’i ziyaret etmekten … Açık
8. Muenster oldukça güvenli ve sakin bir şehir olarak kabul edilir. Merkezi sokakları, gece geç saatlerde bile turistler için güvenlidir, bu arada şehrin uzak bölgeleri turistler tarafından tek başına ziyaret edilmemelidir. Bu alanlar sadece bir rehber eşliğinde ziyaret edilmelidir.
9. Değerli eşyalarınızı, kıymetli eşyalarınızı ve büyük miktarlarda nakit parayı gerekmedikçe tek başına saklamamalıdır. Lüks büyük restoranlar, alışveriş merkezleri ve süpermarketler uluslararası kredi kartlarını kabul ederken, marketlerde, özel mağazalarda ve butiklerde nakit para kullanılacaktır.
Munster - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Münster’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Roombeek Caddesi

From the series “En Fantastik ve Renkli 13 Sokak ve Yerleşke”
Yerliler için Hafıza Akışı, 23 kişinin öldüğü 2000 yılı trajik olaylarıyla ilgili bir hatırlatmadır. Anıt, trajik olay anısına kuruldu. Yerlilerin rahatlamayı sevdikleri güzel bir park da anma yeri olarak hizmet ediyor. Sadece popüler mağazaların değil, her hafta şaşırtıcı etkinliklerin düzenlendiği bazı modern kültür merkezleri, günümüzün en orijinal Hollandalı caddelerinden birinde bulunabilir. … Devamını oku

Munster ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Münster’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Munster Fotoğrafları

Munster haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Munster Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Munster Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Münster’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018