OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Mayrhofen Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Mayrhofen en etkileyici Tirol şehirlerinden biridir. Burası ideal bir tatil beldesidir. Bu, Zillertal bölgesindeki en büyük kayak merkezi. Şirin Alp kasabasının nüfusu yaklaşık 4.000 kişidir ancak turizm sezonu boyunca nüfus önemli ölçüde artmaktadır. Çok odaklılık her zaman bu tesisin başlıca özelliklerinden biri olmuştur, bu nedenle Mayrhofen, sadece kayakçılık ve diğer kış sporları hayranlarını ziyaret etmek için harika bir yerdir.
  Mayrhofen, farklı seviyedeki kayakçılar için uygundur - tesis, hem yeni başlayanların hem de profesyonellerin 159 kilometre izi sunmaktadır. Yalnızca dağ kayağının temellerini öğrenen turistler Ahorn Spitze uygun … Açık
Kasaba, çocuklu gezginler için mükemmel altyapıya sahiptir ve çok sayıda muhteşem mağaza ve restoran bulunmaktadır. Genç turistler de hayal kırıklığına uğramayacak - Mayrhofen’de çok çeşitli şaşırtıcı barlar ve gece kulüpleri sunuluyor. Bu Alp tatil beldesi, yıl boyunca harika bir tatil beldesidir. Kış aylarında kış sporları tutkunları şüphesiz en büyük ziyaretçi kategorisidir ve yaz aylarında Mayrhofen’in pitoresk doğası eko turizm severleri cezbetmektedir.
Mayrhofen, gezi turlarını seven gezginler için bile ilginç bir yer. Kasaba ve banliyölerinde birkaç ilginç eski bina var ve Strasser Häusl kesinlikle onlardan biri. Mayrhofen’in ana simgelerinden biri haline gelen Brindlang doğal su oyun bahçesinden de söz etmek önemlidir. Kural olarak, yolcular ayrıca özellikle kasabadan uzakta bulunan şarap imalathaneleri ile ilgileniyorlar. Bu şarap imalathanelerinin, birkaç yüzyıl boyunca aynı reçeteyle yapılmış otantik Alp schnapps’larını ürettikleri sanılıyor. Bölgenin şarap imalathanelerinden birine ziyaret unutulmaz bir yolculuk olabilir, ayrıca ziyaretçiler için genellikle ilginç geziler ve örnekleme seansları vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Güzel Mayrhofen bazı tarihi cazibesi yoksun değil. Büyüklüğüne rağmen, bu kasabada pek çok yer işareti ve simgesel yerler var. Bazı yerler gerçekten eşsizdir ve dünyanın herhangi bir yerinde benzer bir şey görmek … Açık
Peynir, Mayrhofen’in bir başka ’gastronomik sembolü’ dir. Kasabanın banliyölerinde eski Hollenzen kremaları var. Bölgedeki ziyaretçileri kabul etmeye başlayan ilk peynir fabrikalarından biri. Günümüzde Hollenzen, Mayrhofen bölgesinin en popüler ve sık ziyaret edilen yerlerinden biridir ve birçok turist her yıl ziyaret etmenin tadını çıkarmaktadır. Meraklı gezginler, üretim tesislerini gözlemlemek ve mükemmel peynirin nasıl yapıldığını kendi gözleriyle görebilmek için her gün gelirler. Elbette, her gezi, en iyi çeşit peynir örnekleme oturumuyla bitiyor. Hollenzen’de üretilen en popüler peyniri sunan yakınlarda özel bir dükkan var. Bu dükkandaki fiyatlar ortalamanın altındadır.
Mayrhofen, her gün yeni şeyler denemek isteyen aktif gezginler için ideal bir yer. Kayak ve yerel doğanın güzelliğini hayranlıkla izlemek, ilginç geziler ve pitoresk banliyöleri gözlemlemek, mükemmel yemekler ve zengin bir eğlence seçeneği - bu modern tatil beldesi, turistlere çok şey teklif ediyor ve rahat ve ilginç bir konaklama için gereken her şeye sahip.
  Mayrhofen, birinci sınıf otellerde kalmak isteyen konukları hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Alpendomizil Neuhaus, kentin en popüler otellerinden biri olmaya devam ediyor. Tesisin tam kalbinde açıktır ve özellikle … Açık
  Popüler alp kayak merkezindeki misafirlerin hizmetine Mayrhofen, çok çeşitli ilginç geziler sunmaktadır. Mühlbach deresinden çok uzak olmayan, henüz 18. yüzyılda bitirilmiş eski bir su değirmeni var. Değirmen neredeyse 200 yıldır çalışıyordu. Sadece önceki yüzyılın 50’lerinde sonunda kapatıldı. Değirmeni yıkmamaya ve bunun yerine tarihi bir dönüm noktası olmaya devam etmesine karar verildi. Günümüzde, çok sayıda ziyaretçi değirmene bir gezi zevk geliyor.
Pitoresk dağ bölgesi hala 18. yüzyılda inşa edilmiş eski Meryem Ana Kilisesi’ne sahiptir. Binanın çeşitli yangınlardan çok zarar görmesine rağmen, kilise Barok tarzındaki eşsiz tasarımını korumayı başardı. Şehrin yerel meydanlarından biri, 700 yıldan uzun bir süre önce mevcut sitesinde inşa edilen Marienbrunn Çeşmesi’nin yeridir. Geçmişte, kasabadaki ana içme suyu kaynağıydı. Günümüzde bile Marienbrunn Çeşmesi’nde bulunan sular temiz ve hatta katı ekolojik standartları bile karşılamaktadır. Avrupa Çeşmesi daha az çekici değildir. Bu çeşme 1956 yılında inşa edilmiştir.
  Mayrhofen, farklı seviyedeki kayakçılar için uygundur - tesis, hem yeni başlayanların hem de profesyonellerin 159 kilometre izi sunmaktadır. Yalnızca dağ kayağının temellerini öğrenen turistler Ahorn Spitze uygun … Açık
Zillertal Demiryolu, şehir için özel bir öneme sahiptir. Bu demiryolu 1902’de inşa edilmiş ve dünyanın en eski dar hat demiryollarından biri olarak kalmıştır. Günümüzde, küçük bir retro tarzı tren, herkesin rahat bir gezintiye çıkmasını teklif ederken, katılımcılar mucizevi bir dağ manzarasına hayran kalacaklar. Trenin kendisi büyük bir tarihi değere sahip. Bir gezi sırasında, katılımcıların trende yürümelerine ve hatta operatör kabinine girmelerine izin verilir. Trenin her arabası benzersizdir, ancak bazıları Swarovski kristalleri ile süslenmiş “kristal araba” gibi çarpıcı şekilde farklıdır. Tasarımı oluşturmak için 60.000’den fazla kristal kullanılmıştır.
Su bazlı eğlencenin taraftarları da ziyaretlerini ziyaret ederek şaşıracaklar. Modern Erlebnisbad Su Parkı’na katılmaları rica olunur. Park kapalı bir alan olduğundan, Mayrhofen’in konukları tüm yıl boyunca katılabilir. Su parkında, hem çocuklar hem de yetişkinler için yüzme havuzları, düzinelerce kaydıraklı ve gezinti tipi ve rahat bir dinlenme alanı bulunmaktadır.
Mayrhofen - rehber bölümleri 1 2 3 4

Mayrhofen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Mayrhofen kaleleri
♥   Kalesi 'Burg Freundsberg' , 22.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tratzberg Castle' , 26 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Kropfsberg' , 27.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle Taufers' Sand in Taufers, 27.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Burg Lichtenwerth' , 28.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Mayrhofen çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Hochgebirgsnaturpark Zillertaler Alpen' , 16.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Karwendel' , 29.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Hohe Tauern' , 47.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Naturpark Weißbach' , 77.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Ötztal' , 77.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Mayrhofen ve Çevresindeki Turistik Yerler

Harakiri Ski Slope

From the series “En Tehlikeli 13 Kayak Tesisi ve Pisti”
Profesyoneller, tam anlamıyla, uygun bir hazırlık düzeyine sahip olan her kişinin bu pistten üstesinden gelebileceğini düşünüyor. Doğru kayak tekniğini düşünmeniz yeterlidir. Günümüzde farklı dillerdeki özel uyarı işaretleri dünyanın en tehlikeli yamaçlarından birine yerleştirilmiştir. Kayak pistlerine ek olarak, eğitmenler ve doktorlar daima görevdeler. 'Harakiri' yamacının önündeki Mayrhoven'in diğer 'siyah' kayak pistlerinde kayak yapması önerilir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Mayrhofen’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

28.01.2023

Mayrhofen Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Mayrhofen Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Mayrhofen, Avusturya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Mayrhofen’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Mayrhofen’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018