OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lanzarote

Lanzarote’nin Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

Lanzarote   Yerel halk çok sakin ve telaşsız. Lanzarote’de kalan yolcular bazen ölçülen ve telaşsız yaşam hızına alışmak çok zor oluyor. Özellikle hızlı kararlar almak için önemli olan ve önemli şeyleri bırakmamak için kullanılan iş adamları için zordur. Yerli halkın dikkatsiz görünmesine rağmen, çok çalışkan ve sevimliler. İyimser bir dünya görüşü ve yabancılara karşı dostça bir tavrın yanı sıra büyük bir mizah anlayışı ile ayırt edilirler.
  Adanın en popüler beldesi Puerto del Carmen’dir. Hareketli alışveriş caddeleri, gece kulüpleri ve restoranlar bolluğu ile karakterizedir. Yürüyüş için en çekici cadde Avenida de las Playas’dır; Her aşamada … Açık
Pek çok devlet kurumu ve dükkan erken saat 07: 30’dan önce açılsa da, saat 19: 00’da hemen hemen tüm yerler öğle yemeğinde kapalıdır. En az üç saat yapmak oldukça uzun, ancak akşam dükkanları ve bankalar müşterilere bir kez daha hizmet vermeye başlıyor ve akşama kadar çalışıyor. Bu tür bir program boğucu hava nedeniyle, sıcak bir günün ortasında yerliler sahilde yüzmeyi veya eve gitmeyi tercih ediyorlar.
Lanzarote’nin en popüler hatıralarından biri yerel şaraptır. Buradaki şaraplar mükemmel kalite ile ünlüdür ve birçok farklı ülkeden içki uzmanları arasında çok popülerdir. Ancak yerliler birayı kendi ulusal içeceği olarak görürler. Yerel birahaneler tarafından da üretilir. Tüketilen bira sayısına göre, yerliler Almanları kabul etmediler. En popüler bira türlerini yerel barlardan veya restoranlardan birinde deneyebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Döviz borsası, adanın tüm büyük şehirlerinde bulunan ihtisas borsasında en karlı olanıdır. Dönüştürülebilir toplamın% 15’ine kadar olabileceğinden, yalnızca kur oranına değil, aynı zamanda tahsil edilen … Açık
Lanzarote’nin uzak bölgelerini ziyaret etmeyi bekleyen yolcular yanlış anlamadan kaçınmaya yardımcı olacak bazı önemli nüansları göz önünde bulundurmalıdır. Bazı restoranlarda konuklar yemeğin pişirme şeklini seçmekte özgürdür. Hazır ikramlar yalnızca turizm merkezlerinde bulunan büyük restoranlarda servis edilmektedir. Gezginler yola çıkan restoran ve barlara dikkat etmelidir. Her zamanki restoranlarda pahalı olacak popüler biralar ve yemekler en cazip fiyatlarla burada sunulmaktadır. Bununla birlikte, ne tür işletmelerde ne yiyecek ne de içecek kalitesi yüksek olacaktır. Yerel şarap ve bira daha çok turistlerin cehaletini hesaba katarak sahte olarak verilir.
Lanzarote Arrecife Castillo de San Gabriel   Lanzarote, plaj rekreasyonunu renkli festivalleri ziyaret etmekle birleştirmek isteyenler için cazip bir adadır. Bu nedenle, adanın festival takviminin öne çıkan özelliklerinden biri, genellikle Şubat ayının sonunda gerçekleşen Lanzarote Karnavalı’dır (ancak, tarihler Paskalya’ya bağlı olduğundan bazen ayın ortasında düzenlenebilir). Adanın bütün büyük kentlerinde, orta sokaklar renkli giyimli insanlarla doludur, karnaval ziyaretçileri tiyatro ve müzikal performansların yanı sıra gastronomik atölye çalışmaları ve yerel yemek tadımları ile beklenmektedir.
  Lanzarote adasının en büyük ve en ilginçlerinden biri olan Teguise Market’i ziyaret ettiğinizden emin olun. Bu sadece bir pazardan çok daha fazlasıdır, zanaatkarların benzersiz ürünlerini doğrudan müşterilerin … Açık
Lanzarote, sörf için mükemmel koşullar sunmasıyla da ünlüdür ve bu nedenle Uluslararası Sörf Gününün her yıl burada kutlanması şaşırtıcı değildir. Bu 24 Haziran’da gerçekleşiyor, yüzlerce gezgin şu anda Lanzarote sahil beldesi kasabalarını ziyaret etmeye hevesli. Uluslararası Sörf Günü ile zaten eş anlamlı hale gelen plaj partileri olmadan tam olamazdı. Aynı zamanda, dünyanın dört bir yanından gelen DJ’ler turistleri ağırlamaktadır. Bunun adadaki en heyecan verici festivallerden biri olduğunu belirtmekte fayda var.
Lanzarote İkinci yaz ayının başlangıcı, ünlü müzisyenlerin konserlerini içeren Jameos Müzik Festivali tarafından işaretlenir. Başlıkları arasında, birçok ilginç ve ünlü isim görülebilir. Pitoresk Jameos del Agua Park, festivale biraz çekicilik katıyor. Caza özel ilgi gösterilmesine rağmen, festivaldeki diğer türleri de dinleyebilseniz de: rock, elektronik müzik, R’n’B. Müzik programına ek olarak ziyaretçiler, yerel yemeklerin tadını çıkarmak ve ustalık kurslarına katılmak için harika zaman geçirebilirler - hepsi turistlerin Lanzarote’deki tatillerini ömür boyu hatırlamaları için.
  Lanzarote, Kanarya Adaları’na ait adadır. Takımadaların doğusunda ve Fuerteventura’nın kuzeyinde yer almaktadır. Lanzarote, “yangına dayanıklı dağ adası” olarak da bilinir. Lanzarote’de yaklaşık … Açık
6 Ocak’ta Dia De Los Reyes geleneksel olarak adanın tüm büyük şehirlerinde düzenlenir. Bu bayramda üç bilge adam Balthazar, Caspar ve Melchior liderliğinde renkli bir geçit töreni düzenliyor. Onlar da festivalin en genç ziyaretçilerinin çok mutlu olduğu kalabalığa şeker dağıtıyorlar. Lanzarote’de tatilcilerin ilgisini çekebilecek diğer dini bayramlar arasında, Haziran ortasındaki Corpus Christi Manastırı, Fiesta de Nuestra Señora de Los Dolores (15 Eylül) ve Fiesta de San Gines (15 Ağustos) dikkat çekmeye değer. Noel (Navidad) geleneksel olarak 25 Aralık’ta kutlandı ve programına harika aile etkinlikleri de dahil olmak üzere turistler arasında çok popüler. Renkli alayı ve gastronomik bir program ile yaygın olarak kutlanan bir diğer tatil 30 Mayıs’ta Dia de Canarias.
Lanzarote - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lanzarote ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kiliselerin haritası
Lanzarote yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Iglesia de Nuestra Señora de Guadalupe, Teguise, 9.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Lanzarote kaleleri
♥   Kalesi 'Castle of Guanapay' Canary Islands, 10.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Lanzarote’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

04.02.2023

Fotoğraflarla Lanzarote’nin Renkleri

Lanzarote Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lanzarote’nin Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Lanzarote’nin gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Lanzarote’nin ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Lanzarote’nin ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018