OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Galicia

Galicia’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Santiago de Compostela   Güzel sarayları ve ortaçağ kalelerini, dini anıtları ve eşsiz ortaçağ binalarını görmek isteyenler Galiçya’yı ziyaret edeceklerdir. Bölge, eşsiz tarihi ruhuyla çok sayıda turistik ve küçük kasabaya sahip büyük turistik merkezlere sahiptir.
  Yerliler için deniz ürünleri sadece günlük yiyecek değil, aynı zamanda en önemli ulusal sembolüdür. Birçok yerli insan, tüm yaşamlarını deniz mahsulleri toplama ve el sanatları yapmalarına adamaktadır; Ulusal … Açık
Santiago de Compostela bölgenin başkentidir. Aziz James the Greater emanetleri ile Katedrali ana dönüm noktasıdır. Binlerce hacı şehre çeken bu eşsiz dini anıt, mimari açıdan ilginçtir. Bu dini anıtın yanı sıra, çok ilginç bir antik üniversite, doğal Gelmirez Sarayı ve Santa Maria del Sar Collegiate Kilisesi bulunmaktadır.
La Coruna’da sık sık ’karşıtlıklar kenti’ olarak adlandırılan birçok ilginç simge bulunabilir. Bölgenin en eski şehridir; Bununla birlikte, çekici modern görünümü sadece şaşırtıcı. Romanesk tarzında eski Roma deniz fenerine ve birkaç güzel kiliseye sahiptir. Güzel Sanatlar Müzesi hiçbir zaman sanat alanında uzmanlaşmaktan vazgeçmez. Şehirde gezerken, tatilciler modern mimarinin etkileyici anıtlarının yanında çok güzel eski binaları görebilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Birçok gezgin Galiçya’yı pitoresk deniz ve bozulmamış doğa ile ilişkilendirmiştir. Çok sayıda turist yerel büyüleyici plajları ile çekmektedir. En konforlu ve güzel tatil yerlerinden biri tenha bir koyda bulunan … Açık
Doğal yürüyüşlerin hayranları Vigo şehrini ziyaret etmek zorunda. Bölgedeki en büyük balıkçı limanıdır. Yabancı ziyaretçiler, ortaçağ binaları ile tarihi merkeze düşkün olacaklardı. Çok ilginç yerler sunan Roma surları, Lugo’nun ana sembolü olarak adlandırılabilir. Şehrin en güzel binalarından biri de Katedral; Bu eşsiz dini anıt, günümüze kadar orijinal haliyle ayakta kalmayı başarmıştır.
Templo Palacios İki önemli dini anıt, kıyaslanamaz Iglesia de la Virgen Peregrina ve Santa Maria la Mayor Katedrali, Pontevedera’da yer almaktadır. Tui, güzel bir verandaya sahip eski katedrali nedeniyle ünlüdür. Şu anda halka açık, bu yüzden herkes eski binanın güzelliğini takdir edebilir.
Aşağıdaki bölümde, Galicia ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Galicia ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Galicia - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

İspanya’nın İkonik Kültürel Yerleri

Ortaçağ mimarisinin anıtları, tarihi binalar çoğunlukla Alicante'de bulunur. Santa Barbara kalesi şehrin kalbinde dağda. Çeşitli zamanlarda, Moors, İspanyollar ve hatta İngilizler aitti. Çevresinde, Santa Pola, Forna, Montemar ve Bjar da dahil olmak üzere diğer birçok kale vardır. Tarragona Roma İmparatorluğu'nun anıtlarıyla övünebilir. Roma amfitiyatrosu 2. yüzyılın etrafında inşa edilmiştir; Savaş, gösteri ve kamusal infazlara ev sahipliği yaptı. Roma Müzesi'nde turistler, 25.000'den fazla antik sergilere hayran kalacaklar. Şehrin ve çevresinin nefes kesen manzaralarını sunan Akdeniz Balcony'den bu ve diğer turistik mekanlara bakabilirsiniz. …
OrangeSmile araç kiralama Galicia’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

08.02.2023

Galicia’nın Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Galicia’nın Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Galicia Komşularında Kültürel Geziler

Galicia Kültür Rehberi. Galicia’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Galicia’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018