OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Braga Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Braga   Tüm antik şehirlerde olduğu gibi, Braga da en çok ilgi çekici rotaları ve çok sayıda turistik mekanı ziyaretçilere çekmektedir. Bu yer Eski Braga ve Yeni Braga’ya nispeten bölünebilir. Sonuncusu bir iş bölgesi olarak kabul edilirken, tüm ünlü kültürel değerler ve tarihi yerler Old Braga’da bulunabilir.
  Braga’nın en prestijli oteli, misafirlerine iyi bir seçim ve seçkin hizmetler sunmak isteyen Melia Braga Hotel & Spa. Otel, mükemmel bir sauna ve spa küvetli bir dinlenme alanının yanı sıra açık havadaki iki yüzme … Açık
Pitoresk bir parkla çevrili katedralden kasabayı gözlemlemeniz gerekir. Bu, tüm ülkenin en güzel binalarından biridir. Oluşumu iki yüz yıldan fazla sürdü ve 13. yüzyılın sonunda bitirdi. Bu binanın cepheleri, eski fresklerle ve azizlere sahip heykellerle dekore edilmiştir. Bu kilisenin içine adım atın ve rafine el yapımı resimler ve gizemli mozaiklerle hayran kalacaksınız. Katedral topraklarında bir müze açılır. Müzenin 5 sergi salonunda ziyaretçilerin heykelleri, el yapımı mücevherleri ve sayısız kilise çanlarını bulmaları bekleniyor.
Saint Barbara Bahçeleri, Braga’daki en güzel park olarak kabul edilir. Eski ağaçların arasında yürürken, güzel çeşmeleri, Saint Barbara heykelini ve Başpiskoposun Sarayı’nı görme şansınız olacak. Önemli dini yapılar arasında Santa Crus Kilisesi, Casa dos Koimbras, Aziz Peter Kilisesi ve Carmo kilisesinin de altını çizmeliyiz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Şehrin tarihi bölgesinin kalbinde, en popüler Hotel Bracara Augusta bulacaksınız. Lüks oteli barındıran bir taş bina 14. yüzyıla kadar uzanmaktadır ve yüzlerce yıl sonra bile birçok orijinal dekorasyon unsurunu … Açık
Çok sayıda tapınak ve katedral gibi tarihi mekanların yanı sıra, müzeleri ve sergi salonlarını ziyaret etmenizi öneririz, bunların arasında gerçekten ilginç şeyler var. Biscainhos Müzesi’ni, Pius XII’yi, Nogueira da Silva Müzesi’ni ve yerel fotoğraf sergisini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Burada büyük seramik ve çin koleksiyonları, arkeolojik kazılar sırasında bulunan eserler ve ayrıca büyük Portekizli sanatçı ve heykeltraşların eserlerini göreceksiniz. Gezinti sona erdiğinde, birçok ilginç yer bulacağınız Braga banliyölerinde yürüyüşe çıkın.
Braga   Şehrin yakın çevresinde, Dumio manastırının kalıntıları vardır, eski bir Roma villasının temeli parçaları burada keşfedilmiştir. Tarihi kayıtlara göre, manastır 6. yüzyılda inşa edilmiştir, yüzlerce yıl boyunca tekrar tekrar yıkılmış ve yeniden inşa edilmiştir. Yavaş yavaş, manastır tam bir dağınıklık içine düştü ve kazı sırasında uzmanlar çok değerli eserler buldular. Eski kemer parçaları ile lahit kapağının yanı sıra antik temel ve diğer elementlerin sütunlarını keşfettiler.
  Golden Tulip Braga Hotel & Spa, Braga’yı ziyaret eden çiftler arasında son derece popüler. Tesis 18. yüzyıldan kalma bir manastır binasında yer almaktadır ve lüks bir spaya ev sahipliği yapmaktadır. Burada … Açık
Doğanın düşkünleri kesinlikle National Park Gerês Pineda’da bir tur atmalıdır. Bu park sadece doğası için değil, aynı zamanda arkeolojik açıdan da büyük ilgi görmektedir; kendi topraklarında araştırmacılar, eski insanların kalıntılarının çeşitli yerlerini buldular. Tur sırasında parkın konukları güzel meşe ormanlarında gezebilir ve hatta antik köylerin, kalelerin ve manastırların kalıntılarını görebilirler.
Braga Raju’nun sarayı, ’Meksikalı Ev’ in gayri resmi adı altında birçok gezgin tarafından da bilinen güzel bir mimari anıt olarak kabul edildi. Geç Barok tarzında tasarlanan saray çarpıcı bir incelik tasarıma sahiptir. Cephe geleneksel azulejo, yetenekli pervazlar ve oymalı dekorasyona sahip büyük pencereler ile dekore edilmiş bir gök mavisi fayans. Bir asrı aşkın süredir bu saray önceki yılların sonunu neredeyse tamamen korumayı başardı. Altın kaplama unsurlarının yanı sıra oyma bir ana merdivene sahiptir.
  Braga’da yoğun alışveriş caddeleri ve büyük ticaret kompleksleri var. İkincisi arasında, Shopping Braga Parque gerçekten vurgulamaya değer. Bu büyük ve güzel tasarımlı alışveriş merkezinde, her zevke uygun … Açık
Mimari anıtlardan daha az ilgi çekici olmayan bir yapı olan Biskainyush, benzersiz mimarisine ek olarak, tablo güzelliğindeki avlunun ve peyzajlı bahçelerin varlığıyla dikkat çekicidir. Bu süre boyunca bahçelerinde her zaman inanılmaz peyzaj süsleri bulunduğu için, sıcak aylarda sarayı ziyaret etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu bahçede birkaç güzel eski heykel ve çeşme korunmuştur.
Eski surların bir kısmı, 11. yüzyılda inşa edilen güzel Torre di Menage de dahil olmak üzere Braga’da korunmuştur. Bu kule Cumhuriyet Meydanı’nda yer alır ve popüler bir turistik yerdir; Üstünde mükemmel bir gözlem güverte ile donatılmıştır. 30 metre yükseklikten şehrin tüm ikonik manzaraları ve pitoresk tarihi sokakları açıkça görülebilir.
Braga - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Braga ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Braga kaleleri
♥   Kalesi 'Dona Chica Castle' , 4.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Guimarães' , 16.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Tebra' , 59.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Montalegre' , 61.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Santa Maria da Feira' , 70.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Braga çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Litoral Norte' , 29.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Peneda-Gerês' , 35.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Alvão' , 55.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'Monte Aloia' , 61.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Natural Park 'O Invernadeiro' , 112.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Braga ve Çevresindeki Turistik Yerler

Santa Catarina Caddesi

From the series “En Fantastik ve Renkli 13 Sokak ve Yerleşke”
Santa Catarina Caddesi üzerindeki yürüyüş, açık hava galerisinde en gerçek tabloyu andırdığı için unutulmaz bir deneyim olacak. Binaların cepheleri, İncil ve tarihi motifleri olan muhteşem fayanslarla mühürlenmiştir. Bir zamanlar o usta mozaik sadece en zengin vatandaşların evlerini süsledi. Sokağın muhteşem fotoğraflarını yapmak isteyen turistler pazar günleri sabah erken saatlerde yürüyüş yapmak zorunda kalıyorlar. O gün mağazalar kapanır, bu nedenle caddeden aşağı yürüyen çok sayıda insan nispeten küçüktür. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Braga’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

01.10.2023

Braga Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Braga Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Braga, Portekiz Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Braga’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Braga’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018