OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lille

Çocuklarla Lille Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Prettiness in Lille   Lille birçok mükemmel eğlence merkezine sahiptir. Oyun simülasyonunun hayranları AviaSim Lille’nin merkezini sevecekler. Bu merkezde herkes kendini profesyonel bir pilot olarak hissedebilir. Özel oyun simülatörlerinde, ziyaretçiler bir ’uçağı’ havaya kaldırmayı, kontrol etmeyi ve karaya çıkarmayı öğrenebilirler. Oyun simülatörü iki kişi için tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar bu eğlence konusunda deneyimli bir eğitmen eşliğinde ustalaşabilir.
  Yerel mutfak, çok çeşitli yemekler ve bileşenlerin farklı lezzet özelliklerinin beklenmeyen bir kombinasyonunu sunar. Lille’de şefler boş zaman ve paraya alışkın değillerdir; Eski Flaman tariflerini dikkatlice … Açık
Clip’n Climb Center aktif eğlenceyi tercih edenler için tavsiye edilebilir. Okul çağındaki çocukları olan aileler için ideal bir merkezdir. Bu merkez, gücünüzü ve çevikliğinizi test edebileceğiniz birçok cazibe merkezi ile donatılmıştır. Burada kaya tırmanışı için çok dikkat çekici yapay duvarlar ve küçük çocuklar için bile uygun bazı ilgi çekici yerler var. Bu merkez bir aile tatili için idealdir. Burada rahat bir kafe bulunmaktadır.
Çocuklarla, renkli tasarımı ve çeşitli oyun alanları ile hoş görünen eğlence merkezi Taho et Lina’ya gidebilirsiniz. Bu eğlence merkezinin ana salonlarından biri, büyük bir korsan gemisi maketi ile dekore edilmiştir. Merkezde çocuklar için birçok slayt, en küçükler için şişme çekim merkezleri ve daha büyük çocuklar için farklı jimnastik aletleri bulabilirsiniz. Merkezin oyun alanı, genç ziyaretçilere kapsamlı bir menü sunulan kafe ile rahat bir şekilde birleştirilmiştir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lille sadece kendine özgü cazibe merkezleri ile değil aynı zamanda büyüleyici gelenekleri ve çok çeşitli tatil ve festivalleriyle turistleri kendine çekiyor. Yerel halk, tatillerin önemli bir bölümünün ayrıldığı … Açık
Yaz aylarında çocuklu turistler için en sevilen tatil yeri Jardin Vauban Park. Burası sadece doğal bir ihtişamın tadını çıkarabileceğiniz ve tadını çıkarabileceğiniz güzel bir park değil, aynı zamanda gerçek bir açık hava eğlence merkezi. Çocuklar burada kendileri için özel olarak düzenlenmiş oyun alanlarında oynayabilir. Sporseverler için çeşitli oyun alanları da mevcuttur. Parkta ördekler ile güzel bir gölet de var. Yoğun çalılıklar arasında birçok sıradışı heykel de bulabilirsiniz.
Lille’deki lunaparkların seçimi şaşırtıcı. Yağmurlu bir günde, çok parlak ve muhteşem bir yer olan Koezio kapalı parkını ziyaret edebilirsiniz. Burada, ziyaretçiler tüm aile ile eğlenebileceğiniz, büyük kuru yüzme havuzlu çeşitli engel kurslarının ve son derece ilgi çekici yerlerin, slaytların ve şık salonların tadını çıkarabilirler. Ayrıca, merkezinde muamele seçimi de en yüksek övgüyü hak eden mükemmel bir kafe var. Bu eğlence kompleksi, aile tatili için yerel halk için en sevilen yerlerden biri haline geldi.
  Lille’deki her ilgi çekici nokta, kendi geçmişi ve özellikleri ile eşsiz bir tesistir. Yerli mimari ve tarihi anıtlar, geçmiş yüzyılların kültürüne kayıtsız olmayanları kesinlikle etkileyecektir; meraklı … Açık
Açık havadaki Parc les Poussins, pitoresk yerlerde vakit geçirmek isteyenler için hitap edecektir. Yaz aylarında, bu eğlence parkı tam anlamıyla yeşillik ve çiçek bolluğu içinde gömülüdür. Her yaştan çocuklar için oyun alanları, renkli bir çocuk oyun alanı, trambolinlerin bulunduğu bir eğlence alanı ve çocuğun en sevdiği kaydıraklar vardır. Güzel çocuk treni, park alanı boyunca da çalışır. Yaz döneminde, burada düzenli olarak ilginç eğlenceli etkinlikler düzenlenmektedir.
Lille’de mükemmel bir hayvanat bahçesi var - Parc Zoologique. Diğer şehirlerde ziyaret edilebilecek birçok hayvanat bahçesinden farklı olarak çok ilginç ve bilgilendirici bir yer. Konukların bazı cana yakın hayvanların kafeslerine girmesine izin verilir, onları patlar ve beslerler. Çocuklar kaplumbağalarla iletişim kurma fırsatından kesinlikle etkilenecek. Ayrıca, tipik Afrika hayvanlarına ve nadir avcılara hayran kalacaklar. Hayvanat bahçesinde bir teraryum ve içinde pelikanlar ve diğer su kuşlarının yaşadığı büyük bir yapay gölet var. Bu, çocuklu turistlerin Lille’de ziyaret edebileceği muhteşem manzaraların sadece küçük bir kısmı.
Lille - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lille ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Lille yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Parc de Lomme' Lomme, 6.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Bellewaerde' Ypres, 25.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Plopsaland De Panne' Adinkerke-De Panne, 59.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Boudewijn Seapark' Bruges, 61.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Dennlys Parc' Dennebroeucq, 64.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Lille çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Plopsaqua De Panne' , 59.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquafun SunParks' Oostduinkerke, 60.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquafun SunParks' De Haan, 72.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Duinenwater' Knokke-Heist, 79.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Océade' Brussels, 93.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Lille ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Sea Life Centre' Blankenberge, 76.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Lille ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Bellewaerde' Ieper, 25.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Pairi Daiza' Brugelette, Hainaut, 58.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Lille’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

28.01.2023

Lille’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lille Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lille Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Lille Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Lille.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018