OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Calais

Çocuklarla Calais Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Calais, çocuklu birçok yolcunun tercih ettiği, sakin ve sakin bir Fransız şehridir. Burada büyük ve gürültülü eğlence parkları, devasa alışveriş ve eğlence merkezleri ve doğa rezervleri yok, ancak aktif rekreasyon ve kültürel eğlence için birçok fırsat var. Yaz aylarında, Calais Plajı kentin konukları için favori bir tatil yeridir. Birinin içinde yüzemediği gerçeğine rağmen, sahillerde her zaman çok sayıda turist vardır. Plaj kayda değerdir, çünkü liman bölgesinden uzakta değildir, bu nedenle gemi gezisi olarak izlenebilir. Kıyıdaki sular yaz mevsiminde bile oldukça soğuktur. Bununla birlikte, plaj güneşlenmek ve aktif açık hava oyunları için idealdir.
  Calais, sayısız ilginç gelenek ve göreneke sahip olan şirin bir liman kentidir. Şehri gözlemlemeye, kasabanın plajını ziyaret etmekten başlayın. Buradaki bir yürüyüş, plajın uzunluğu yaklaşık 2 km olduğundan, pek … Açık
Temiz havada dinlenmek için başka bir harika yer ise Parc St Pierre. Şehrin kalbinde yer almaktadır ve yaz aylarında güzel bir çevre düzenlemesine sahiptir. Sıcak aylarda, parkta yürüyüş veya bisiklete binebilirsiniz. Çocuklar kesinlikle çok sayıda donanımlı yolun ve oynayabilecekleri geniş yeşil çim alanların tadını çıkaracaklar. Parkta banklar, güzel çeşmeler ve ilginç anıtlar ile iyi donanımlı birçok alana sahiptir. Park, şehrin göbeğinde yer almasına rağmen, her zaman çok sakin ve rahat bir atmosfere sahiptir.
Çocukları tarihi yerleri keşfetmeye çekmek genellikle kolay değildir. Calais’te çocuklu tatilcilerin Parc Richelieu’de bir gezintiye çıkması gerekiyor. Burası ziyaretçilerin pitoresk yerlerde yürüyüşlerle bir araya gelebileceği birçok anıt ve ikonik anıtla dolu gerçek bir askeri zafer parkıdır. Eşsiz anıtlar okuduktan sonra, ördekleri beslemek için göle gidebilir veya özel donanımlı oyun alanlarından birinde aile pikniği düzenleyebilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Her şeyden önce, turistler Calais - Place d’Armes’in kalbini ziyaret etmelidir. Bu meydanda ziyaretçiler büyüleyici mağazalara katılabilir ve muhteşem tarihi binalara hayran kalabilirler. Haftada iki kez, ilginç … Açık
Tüm gezginler, güzel ICEO su parkının Calais’ta çalıştığını bilmiyor. Şehrin eteklerinde bulunur ve ilginç bir tatil için müşterilerine eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunar. Su parkında harika havuzlar ve en sevdiğiniz kaydırakların yanı sıra tembel bir nehir ve eğlence sonrası gücünü yeniden canlandıran rahat bir kafe vardır. Sıcak mevsimde, havuzların ve su atraksiyonlarının bir kısmı açık havada, kış aylarında ise su parkının sadece kapalı binaları çalışmaktadır.
Calais Theatre Kala’da birkaç güzel eğlence merkezi var. Royal Kids Parc De Jeux küçük çocuklara yöneliktir. Bu merkezin her yaştan çocuklar için çok sayıda oyun alanı vardır. Özel evlerde oynayabilir, jimnastik kabukları üzerinde çalışabilir, kuru bir havuzda “yüzebilir” ve sonra ünlü tatlıların tadına bakmak için bir kafeye gidebilirler. Ebeveynler için kitap okuyabilecekleri ve kahve içebilecekleri mükemmel bir dinlenme alanı da bulunmaktadır.
  1. Fransızca, ülkedeki resmi dildir, ancak bilmiyorsanız üzülmeyin. Orta derecede İngilizce, Calais’te rahat bir tatil için fazlasıyla yeterli. Kural olarak, menüleri, işaretleri, tur rehberlerini ve yerel insanları … Açık
Aile tatilleri için harika bir yer, çeşitli ulaşım şekillerine yönelik olarak itfaiye edilen İtfaiye Calgary Müzesi olacak. Burada geniş bir açık alanda eski arabaları, eski itfaiye araçlarını ve en lüks retro arabaları bulabileceğiniz birçok eşsiz sergi var. Ziyaretçiler birçok otomobilde oturup unutulmaz fotoğraflar çekebilir. Çocuklar kesinlikle bu muhteşem açık hava müzesine yapılacak bir gezi ile taşınacaklar. Kale, rahat ve rahat bir aile tatili sevenler için mükemmel.
Calais - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Calais ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Calais yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Dennlys Parc' Dennebroeucq, 47.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Plopsaland De Panne' Adinkerke-De Panne, 55.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Dreamland Margate' , 58.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Bagatelle' Merlimont, 60 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Bellewaerde' Ypres, 79.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Calais çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Plopsaqua De Panne' , 55.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquafun SunParks' Oostduinkerke, 64.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquafun SunParks' De Haan, 93.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Calais ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Nausicaä Centre National de la Mer' , 29.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Hastings Underwater World' Hastings, 87.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Sealife Adventure' , 100.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Calais ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Wingham Wildlife Park' Kent, 56 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Howletts Wild Animal Park' Kent, 59.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Port Lympne Wild Animal Park' Kent, 60 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Wildwood Discovery Park' Kent, 65.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Bellewaerde' Ieper, 79.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Fransa’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Fransa'nın kuzeyinde, Şampanya bölgesinde 'Nigloland' adı verilen başka bir orijinal park var. Turistler sadece büyüleyici sürüşleri ve sahneleri değil aynı zamanda pitoresk el değmemiş doğayla da ilgi çekiyor. Park klasik bir tarzda tasarlanmış ve üç köyden oluşmaktadır: Kanadalı, muhteşem ve kaya ve rulo. Heyecanlı hayranlar aşırı bir tepeye binebilir veya ziyaretçilerini kovalayan hayaletlere sahip bir kaleyi ziyaret edebilir, buz gibi bir dehşet hissi yaratabilirler. Poitiers yakınlarındaki 'Futuroscope' adlı parkta hem çocuklar hem de yetişkinler için ilginç olacak. Parkta Avrupa'da sadece 3D interaktif cazibe, 360 derecelik bir manzaraya sahip bir sinema ve farklı yaştaki çocuklar ve ebeveynleri için klasik cazibe mekanları var. …
OrangeSmile araç kiralama Calais’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

09.02.2023

Calais’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Calais Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Calais Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Calais Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Calais.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018