OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Vigo

Vigo’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Vigo   Bonin House’u ziyaret ederek şehrin sayısız turistik mekanının gözlemine başlayın. 20. yüzyılın başlarında inşa edilen güzel konak, Vigo’nun en lüks binalarından biridir. Cephe tasarımı en iyi ustalar tarafından yaratılmıştır ve iç mekanlarında sadece her mobilya parçası değerli bir müze öğesidir. Santa Maria Katedrali uzun yıllar şehrin ana sembolü olarak bilinir. Bu Romanesk tarzında güzel bir yapıdır. Modern katedralin ilk kilisesi, 13. yüzyılda inşa edilmiştir. O zamandan beri bina defalarca yeniden inşa edildi ve böylece görünüşü tamamen değişti. 1940 yılında, kapsamlı bir yenileme sırasında, kilisede eski freskler keşfedildi. Muhtemelen, bu freskler ilk kilisenin duvarlarını süsledi.
  Şehir, iki yüzden fazla restoran, çok sayıda kafe ve bara ev sahipliği yapmaktadır. Çeşitli mutfak trendleri hayranları kolayca burada uygun bir gastronomi tesisi bulacaksınız. Tabii ki, Vigo restoranları İspanyol … Açık
Vigo’nun tarihi bölgesinin kalbinde yer alan Santiago de Bembrive Kilisesi, daha az ilgi çekmeyen bir dini anıtıdır. Gezginlerin bugün görebileceği kilise, 13. yüzyılda inşa edilmiştir. Cephe el yapımı oyma desenlerle dekore edilmiştir. Şaşırtıcı derecede güzel bir bina, günümüze kadar harika bir durumda mucizevi bir şekilde hayatta kaldı. Kilisenin içi de büyük ilgi görüyor.
San Salvador Katedrali, Orta Çağ’ın ilk dönemlerinden bir diğeridir. Katedral, 13. yüzyılın sonlarında inşa edilmiştir. Daha önce, kilise manastır binalarının bir kompleksinin bir parçasıydı. Günümüze kadar ayakta kalan tek bina burası. Şehrin tarihi merkezi sayılan Casco Velho semtinde yapılan bir yürüyüşte, farklı dönemlerde inşa edilmiş birçok ilginç bina ve anıt görebilirsiniz. Burada asil ailelerin güzel evlerini bulacaksınız. Mulder konağında geziler özellikle yabancı turistler arasında popülerdir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Vigo, insanların herhangi bir sorunla karşılaşmaları halinde turistlere her zaman yardım etmeye hazır oldukları bir şehir. Gerçek şu ki, uzun zamandır memleketlerini ziyaret eden pek çok gezgin için kullanılmış, bu … Açık
Güzel bina İspanyol modernizminin harika bir örneği olarak kabul edilir. Konağın inşası 1910 yılında tamamlanmıştır. Üç katlı orijinal malikanenin cephesi, renkli seramik plakaların panolarıyla dekore edilmiştir. Yabancı turistlerin zorunlu gezi programına da Garcia Borbon Tiyatrosu’na bir ziyaret de dahil edilmelidir. Tiyatroya ev sahipliği yapan bina, Vigo’daki en güzellerden biri olarak kabul edilir. Binanın yeniden inşası 1982’de tamamlandı. Bugün García Borbon, şehrin önemli bir kültür merkezi. Bunlar, bu harika şehrin tüm ziyaretçileri tarafından ziyaret edilmesi önerilen Vigo’nun sadece birkaç önemli cazibe merkezi.
Aşağıdaki bölümde, Vigo ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Vigo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Vigo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Bilgi
Tüm sarayların haritası
Vigo yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'Paço de Lanheses' , 55.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Castle of D. Chica' , 75.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Biscainhos Museum' , 79.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sarayı 'Episcopal Palace of Braga' , 79.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Vigo yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Sé Catedral de Santa Maria, Braga, 79.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İspanya’nın İkonik Kültürel Yerleri

Valensiya'da gezginler Sanat ve Bilim Kenti'ni ziyaret edebilecek. Bu mimari kompleks, boşaltılmış bir nehrin tabanında bulunur. Bir bilimsel müze, bir opera binası ve performanslar için bir sahne, bir planetaryum ve bir oşinografik park içerir. Valensiya Güzel Sanatlar Müzesi, ülkenin en zengin resim koleksiyonlarından birine sahiptir. İspanya'daki en ikonik müzeler gibi, inanılmaz bir mimari ile eski bir binada yer almaktadır. Koleksiyonun en ünlü tablolarından biri, El Greco tarafından hazırlanan The Baptist John. Valensiya'da, Gotik katedralte, Katolik Kilisesi tarafından Kutsal Kase olarak resmen tanınan fincan tutulmaktadır. …
OrangeSmile araç kiralama Vigo’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

08.02.2023

Vigo’nun Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Vigo’nun Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Vigo Komşularında Kültürel Geziler

Vigo Kültür Rehberi. Vigo’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Vigo’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018