OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kanarya Adaları

Kanarya’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Tenerife   Hangi takımadalar adalarından hangisini seçerseniz seçin, çeşitli ilginç geziler sunabilecektir. En popüler Tenerife; Guimar Piramitleri en ilginç ve gizemli çekim olarak kabul edilir. Uzun yıllar boyunca, hiç kimse bu taş binalara dikkat etmedi. Piramitlerin eşsiz ve gizemli kökenleri, adanın en önemli sırlarından biri olmaya devam etmektedir. Doğal manzaraların hayranları, son derece nadir olan ve düzenli konik şekle sahip olan güzel beyaz pumitas kayalıklarından oluşan bir dizi olan Ay Manzarası’nı görmekle ilgilenir.
  1. Kanarya Adaları, yılın herhangi bir zamanında yolcuların tatil yapabileceği, yıl boyunca süren bir tatil beldesidir. Kışın bile çoğu sahil beldesindeki su sıcaklığı yüzmek için rahattır. Ancak, yürüyüş … Açık
Gran Canaria adası da turistik yerler açısından zengindir. Benzersiz kültür merkezi Cueva Pintada burada yer almaktadır. İlkel insanın birçok çizgesinin kaldığı aynı addaki mağarada bulunabilir. Şu anda, bu büyük ölçekli arkeolojik kompleks altı mağara ve eşsiz eşyaların bir koleksiyonunu barındıran ilginç bir müzeden oluşmaktadır.
Küçük La Gomera adası da ilginç tarihi mekanlara sahiptir; ana şehri San Sebastian, tarihi yerleri keşfetmeyi sevenlere gerçek bir nimet olurdu. Her adımda, farklı dönemlerin en güzel binalarını görebilirsiniz. Doğal Garajonay Milli Parkı da bu adada yer almaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Kanarya Adaları’ndaki tatiller her yolcunun hayali olabilir. Uzun zamandır yüksek kaliteli hizmet ile ilişkiliydi, çünkü adalar heyecan verici bir eğlence için her şeye sahip. Büyük tatil köylerinin yakınında … Açık
Lanzarote Adası, doğal konumlar bakımından zengindir; burada volkan sayısıdır; Bu yüzden Lanzarote’ye genellikle ’yangın-nefes dağları adası’ denir. Cueva de los Verdes en çekici yerlerden biri olarak kabul edilir; Çok güzel bir piedmont bölgesinde yer alır ve volkanik bir orijine sahiptir. Takımadaların olağanüstü doğal cazibe merkezlerinden bahsetmişken, Kanarya Adaları’nın tartışmasız sembolü olan görkemli Teide Teide’den bahsetmeye değer. Bu aktif yanardağın yüksekliği 3,718 metredir. Etek alanlarını keşfetmek ve volkanın kraterine tırmanmak meraklı gezginler arasında popülerdir. Büyüleyici takımadalar, misafirlerine heyecan verici ve çeşitli bir eğlence için gereken her şeyi sunmaya hazırdır.
Aşağıdaki bölümde, Kanarya Adaları ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Kanarya Adaları ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Kanarya Adaları - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Kanarya Adaları ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Garajonay Ulusal Parkı

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
  Doğal cazibe merkezlerinden hoşlanan gezginler, İspanya'daki Garajonay Milli Parkı'nı ziyaret etmek istiyor. Kanarya Adaları'nın bir parçası olan La Gomera Adası'nda bulunur. Park, adanın en yüksek noktası olan kaya ile aynı adı taşıyor. Milli park alanı 40 kilometre karedir. Bölgenin önemli bir bölümü defne yapımı bir subtropikal ormanla kaplıdır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Kanarya’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

08.02.2023

Kanarya’nin Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Kanarya’nin Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kanarya Adaları Komşularında Kültürel Geziler

Kanarya Adaları Kültür Rehberi. Kanarya’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Kanarya’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018