OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Lagos Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Lagos   Lagos Portekiz’de bir şehirdir. Bu, güneydeki Algarve sahilinde, Avrupa’nın güney-batı noktasından - Saint Vincent Cape’den yaklaşık 35 kilometre uzakta, bilinen bir tesistir. Başlangıçta Lagos, Gilles Eanesh’in yönettiği deniz seyahatlerinin varış noktasıydı (Anıtı hala Lagos’ta bulunmaktadır). Ülkenin geri kalanında olduğu gibi, Lagos da 1755’teki depremden ciddi şekilde zarar gördü. Yenileme sadece XIX. Yüzyılda başladı.
  1755 yılında Lagos, birçok bina ve anıtın yıkıldığı devasa bir deprem geçirdi. Ancak, çeşitli tarihi yerler hayatta kalmayı başardı ve şimdi modern kentin kültürel mirasını temsil ediyorlar. Tarihi Lagos … Açık
Bugün Lagos, ilkel mimarisi ve çekiciliği, Praia do Pinhao Meia Praia ve doğunun geniş kum bölgesi gibi muhteşem güney sahilleriyle insanı kendine çekiyor. Turistler güneşlenmenin tadını çıkarırken aktif dinleyiciler fanlar bisiklete binebilir, motosiklet sürebilir, ata binebilir veya bir kesici kiralayabilirler.
Ayrıca sahil şeridinde yürümek, kale ve şehir duvarlarını ve eski bir şehri gözlemlemek gerekir. Turistler, Cumhuriyet Meydanı’nı, yaldızlı lüks oymalar ile süslenmiş Barok Kilisesi Santa Antonio, antik Aziz Sebastian Kilisesi, Carno Kilisesi (şimdi harabelerde bulunan bir manastırın bir parçası), Santa Maria’yı ziyaret etmeye özel ilgi göstereceklerdir. Yerel el sanatları sergileri, paha biçilemez eşyalar ve farklı hayvanların korunmuş embriyoları sergileyen kentin Belediye Müzesi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lagos, muhteşem plajları, renkli restoranları ve gece kulüpleri ile büyük ölçekli alışveriş ve eğlence kompleksleri ile gezginleri kendine çekiyor. Tatil kesinlikle rekreasyonel aktivitelere alışkın ve her zaman … Açık
Lagos, asfalt caddelere, çok çeşitli seramik mağazalara ve kafelere sahip olan rahat bir kasabadır. Bu kafelerde yerel şekerlemelerin yarattığı ürünleri her zaman deneyebilirsiniz. Bunların arasında marşpanlar (bademli el yapımı kekler), ananaslı kekler, tatlı patatesli köfteler ve çok daha fazlası vardır.
Lagos Bunun yanında Lagos önemli bir uluslararası yelken merkezidir.

  Tarihi ilçenin topraklarında, yüzlerce yıl önce bir gümrük kontrol noktasının bulunduğu Kaza-Arkadash binası bulunmaktadır. Şimdi, tarihi bina Halk El Sanatları Merkezi’ne dönüştürüldü. Genellikle ilginç sergilere ev sahipliği yapar ve usta sınıfları düzenler. Bu merkezde sunulan sanat eserlerinin birçoğu ziyaretçiler tarafından satın alınabilir.
  1. Birçok restorana, sipariş vermeden önce ziyaretçilere çeşitli atıştırmalıklar sunulur. Feragat edilebilirler; Bununla birlikte, eğer müşteri atıştırmayı deneyecekse, maliyeti toplam faturaya dahil edilecektir. … Açık
Sembolik tarihi eser Forte Bandeira’dır. Caís da Solaria sahiline yakın bir konumdadır. Bu kale 1683 yılında inşa edilmiş ve yüzlerce yıl boyunca limanı korsanlardan korumuştur. Günümüze kadar mükemmel bir şekilde korunmuştu. Bugün, tarihi binada yerel sanatçıların ve fotoğrafçıların eserlerini sundukları bir sergi salonu da bulunuyor. Kalenin kulelerinden biri, her gün ziyarete açık olan gözlem güverte ile donatılmıştır.
The sea at Lagos - The Algarve Pitoresk bir kent cazibe merkezi, pitoresk tarihi binalarla çevrili Gil de Ince Meydanıdır. Gündüz, özel bir şey ifade etmiyor. Turistlerin ve yerlilerin yürüyüşe çıktığı sıradan bir bölge. Ancak akşamları, bölge tanınmayacak kadar değişir. Sokak sanatçıları, müzisyenler ve dansçılar ilginç performanslar sergiliyorlar. Ayrıca fuarlar ve gastronomik festivaller genellikle meydanda düzenleniyor. Önemli futbol maçlarının yapıldığı gün, her zaman bu meydanda büyük ekranlar kurulur.
  Lagos’ta alışveriş yapanların küçük dükkanları ve pazarları keşfetmeleri ilginç olacak. Şehirdeki en büyük ve en ünlü pazar, güzel bir tarihi binada yer alan Mercado Belediye da Avenida de Lagos’tur. … Açık
Lagos’ta, yerel halkın kültürünü ve tarihini tanımanıza olanak tanıyan çok ilginç bir Yerel Tarih Müzesi bulunmaktadır. Bu müzenin açılışı 1934 yılında gerçekleşti. Arkeolojik ve etnografik sergilerden oluşan zengin bir koleksiyonun yanı sıra eski madeni paralar ve nadir minerallerden örnekler içeriyor. Bu müzenin kurucusu ünlü Portekizli arkeolog Jose Formosinho. Keşifler sırasında burada sergilenen sergilerin birçoğunu şahsen buldu.
Lagos port Kentte, aralarında güzel Igreja de Santa Maria Kilisesi bulunan çok sayıda eski dini anıt var. 15. yüzyılda inşa edilmiştir. Varlığı yıllar boyunca, bu kilise çok değişti. Son büyük yeniden inşası 18. yüzyılda gerçekleşti. Bununla birlikte, ilk kilisenin ahşap portalı tamamen korunmayı başardı. Şimdi bu minyatür kilisenin duvarlarında birçok ilginç dini değer görebilirsiniz.
Lagos - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lagos ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Lagos kaleleri
♥   Kalesi 'Paderne Castle' , 41.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Lagos çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina' , 41.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Ria Formosa' , 77.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Vale do Guadiana' , 110.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Lagos ve Çevresindeki Turistik Yerler

Benagil Plajı

From the series “Dünyanın 10 Doğa Harikası”
Büyük bir doğal mağaranın kemerinin altında bulunan gizli plaj, romantik doğalar arasında özellikle popülerdir. Sahildeki bu muhteşem bölgeye sadece deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Burası sadece çiftler arasında değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından fotoğrafçılar arasında da popüler olduğunu belirtmek isteriz. Algarve'yi ziyaret eden herkes dünyanın doğal güzelliklerinden birini görebilecek. Buradan Benagil'e ulaşmanız arabayla 10 dakikadan daha az bir sürecektir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Lagos’ta araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

04.12.2023

Lagos Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lagos Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Lagos, Portekiz Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Lagos’ta 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Lagos’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018