OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Algarve Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Largo da Se cathedral, Faro - The Algarve   Avrupa’nın en güzel yerlerinden biri olan Algarve, ilk dakikadan bu yana büyülüyor. Geniş beyaz kumsallar, yeşil tepeler, portakal bahçeleri ve çiçek açan badem kokusu onu gerçek bir cennet haline getiriyor. İlçenin her kasabası, görkemli kaleler, zarif kiliseler ve katedraller, sıra dışı konutlar ve meydanlar dahil olmak üzere antik tarihi eserlere sahiptir. Güney Portekiz’de ılıman iklimi hakimdir, bu nedenle gezginler tüm yıl boyunca Algarve tatil beldelerinde rahatlama fırsatına sahiptir.
  Algarve genellikle yerel mutfağın ana ayırt edici özelliğini tam olarak tanımlayan “balıkçıların toprakları” olarak adlandırılır. Yerel balık pazarlarından birini ziyaret eden turistler, Portekiz’in diğer … Açık
50 yıl önce yerel tatil köylerinin çok popüler olmadığı belirtilmelidir. 20. yüzyılın ortalarında kıyı, İngiltere’den gelen turistleri ilk kez karşıladı; Her yıl ziyaretçi sayısı arttı. Bu kaçınılmaz olarak yeni otel komplekslerinin ve lüks otellerin inşasına neden oldu, ancak ilin eşsiz doğasını etkilemedi. Algarve sahili, Avrupa’nın en temizlerinden biri olarak kabul ediliyor.
İlin başkenti Faro şehridir; Antik katedraller ve kiliseler de dahil olmak üzere sayısız yerlerinden dolayı ünlüdür. Aziz Francis Kilisesi, Meryem’in Göğe Kabulü Manastırı, Karmelit Kilisesi, Aziz Peter Kilisesi ve Gotik Katedrali, ihtişamı ve güzelliği ile etkileyicidir. Mimari objelere ek olarak, ziyaretçiler yerel müzeleri ziyaret edebilirler; bunlardan biri Navigator’a adanmıştır ve büyük kaşiflerin kampanyalarıyla ilgili benzersiz bir sergi sergisi sergiler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Her yıl, Algarve gezginleri ilginç bayram ve festivalleri izlemeye davet ediyor; Sadece unutulmaz bir eğlence değil, aynı zamanda ulusal kültürü tanımak için harika bir yol olacaktır. Birçoğu ülkenin çok ötesinde … Açık
Faro’nun banliyö bölgesinde, M.Ö. 16. yüzyıla dayanan Alkalar nekropolü kalıntıları ve Roma yerleşiminin kalıntıları vardır. Doğa severler, eşsiz bitkileri, pembe flamingoları ve leylekleri görebileceğiniz doğal lagünler ve kanallara sahip Parque Natural da Ria Formosa’yı görmezden gelemez - bu yerlerin ana sakinleri.
Algarve Her bir tatil beldesi, spor dahil çok çeşitli eğlence seçenekleri sunmaktadır. Golf sahaları, tenis kortları, spor merkezleri ve su parkları her yerde tam anlamıyla bulunabilir. Aktif konuklar yerel spor tesislerinin keyfine varacak, gurmeler deniz ürünlerinden memnun kalacak ve alışveriş yapanlar renkli pazarlara aşık olacak. Algarve’de kimse sıkılmayacaktı.
Algarve - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Algarve ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Algarve kaleleri
♥   Kalesi 'Paderne Castle' , 28.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Ayamonte' Huelva, 48.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Tower de Isla Canela' Huelva, 51.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castle of Sanlúcar de Guadiana' Huelva, 65.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Algarve çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Ria Formosa' , 11.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Vale do Guadiana' , 78.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina' , 90.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Algarve ve Çevresindeki Turistik Yerler

Benagil Plajı

From the series “Dünyanın 10 Doğa Harikası”
Büyük bir doğal mağaranın kemerinin altında bulunan gizli plaj, romantik doğalar arasında özellikle popülerdir. Sahildeki bu muhteşem bölgeye sadece deniz yoluyla ulaşmak mümkündür. Burası sadece çiftler arasında değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından fotoğrafçılar arasında da popüler olduğunu belirtmek isteriz. Algarve'yi ziyaret eden herkes dünyanın doğal güzelliklerinden birini görebilecek. Buradan Benagil'e ulaşmanız arabayla 10 dakikadan daha az bir sürecektir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Algarve’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

22.02.2024

Algarve Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Algarve Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Algarve, Portekiz Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Algarve’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Algarve’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018