OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Antibes

Antibes’de Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Antibes   Napolyon Müzesi (Le Musee Napoleon), Antibes’in en ünlü cazibe merkezidir. Tahmin etmek zor olmadığı için müzenin sergilenmesi, büyük imparatorun hayatına ve eserine ayrılmıştır. Güzel malikanede daha önce Bonaparte’ya ait ürünler var. Burada güzel mobilyalar, antika mobilya ve çeşitli tarihsel belgeler görebilirsiniz. Bunun yanında, serginin bir bölümünde deniz ressamlarının eserleri yer alıyor. Müze aynı zamanda eski gemilerin modellerini de sergiliyor.
  Gezginler Antibes’te çok eğlencenin tadını çıkarabilirler. Bir aile tatili için en popüler yer Marineland Parkı’dır. Deniz hayvanlarının parkı, ilginç eğlenceler ve ilgi çekici yerler sunar. Kendi … Açık
Su şehrin başka cazibesinin ana teması - Mariland Oceanarium. Bu, Avrupa’daki en popüler akvaryumlardan biridir ve burada derin denizin güzelliğini ve görkemini tam olarak takdir edebilirsiniz. Akvaryum sakinleri arasında büyük şovların ana katılımcıları olan mühürler ve yunuslar da vardır. Rekreasyon alanı yapay dalgalar, telaşsız nehirler ve su kaydıraklı büyük bir yüzme havuzunun bulunduğu yerdir. Su Parkı Mariland bütün aile için harika bir dinlenme yeri olacak.
Sanat uzmanları, büyük ressamın paha biçilmez tablolarını ve gravürlerini sergileyen Picasso Müzesi’ni ziyaret etmekle ilgilenecekler. Müzede ayrıca, uluslararası alanda ünlü ressamın yarattığı zengin bir çanak çömlek ve eskiz koleksiyonu bulunmaktadır. Müzenin salonlarından bir tanesi arkeolojik eserlerden oluşan küçük bir koleksiyon içerir ve bunların bazıları çok ilginçtir. Müzenin ayrı bir salonu, Joan Miró, Max Ernst ve Jean Cocteau gibi ünlü sanatçıların eserlerine ayrılmıştır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Oscar’s, şehrin en şık restoranı olarak bilinir. Yüksek tonozlu tavanlar, güzel antika mobilyalar, şık bir şekilde dekore edilmiş duvarlar, zarif heykeller ve çiçeklerle vazolar - salonun dekorasyonu en yüksek … Açık
Pitoresk doğal cazibe merkezleri boyunca yürüyen hayranlar, kesinlikle iki binden fazla çalı ve ağaçlara ev sahipliği yapan Floral Park’a aşık olacaklar. Güzel çiçek yatak parkın ana cazibe kalır. Burası, hem turistler hem de yerli halk arasında dinlenmek için popüler bir destinasyondur. Provencal çiftlik de geziler için ilginç bir hedeftir. Bu, ziyaretçilerini yerel çiftçilerin yaşam tarzlarına tanıtacak benzersiz bir açık hava müzesi. Çiftliğe sadece birkaç adım uzaklıkta, en lezzetli ve sağlıklı ürünleri alabileceğiniz bir gıda pazarı bulacaksınız. Çocuklu turistler, çoğunlukla ilginç sunumlara ev sahipliği yapan yerel kukla tiyatronun performansını ziyaret etmeyi unutmamalıdır. Evcil hayvanlar genellikle performanslara katıldığı için peruk bebekler tiyatronun tek karakterleri değildir.
Antibes_vue_de_la_salice   Port Vauban’da, pitoresk liman boyunca yürürken ve limanların kendisi gibi pitoresk ve güzel olan insanların yatlara girip çıkmalarını izlemek için iyi zaman geçirebilirsiniz. Antibes’in neden lüks tekneleriyle bu kadar ünlü olduğu ve bu nedenle “milyarderler körfezi” olarak anıldığına şaşmamak gerek. Bu arada, burada yürürken, bazı ünlülerle karşılaşmak için tesadüfen karşılaşabilirsiniz. Şaşırmamalısınız, çünkü burası onlar için popüler bir tatil yeri. Limanın karşısında birçok kafe ve restoranın bulunduğu bir duvar bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hepsini denemek için zaman bulmak.
  Yerel halk, çekingen, misafirperver ve çok cana yakın. Çok sayıda ziyaretçiye çabucak alıştıklarından yerliler her zaman gezginlere yardım etmekten ve hatta bazı ilgi çekici yerlerin hikayelerini anlatmaktan mutluluk … Açık
Dini anıtlar arasında, Notre Dame de la Platea Katedrali’ndeki kaçıramazsınız. Bu kentin ana katedrali. Bu gerçeğe rağmen, katedral turistik yollardan uzaktır ve büyüklüğü için değil sofistike ve zarafeti ile dikkat çekmektedir. İlk bakışta olsa, basit görünüyor - ama bu sadece ilk izlenim. İçeri girerken, her detayın zarif olduğunu anlayabilirsiniz. Kutsal mimarinin diğer bir anıtı olan Notre-Dame de Bon Limanı, denizin yanı sıra Antibes ve çevresinin de güzel manzaralarının buradan açıldığı gerçeğiyle ünlüdür. Burada, aynı zamanda güvenli ve sağlıklı bir şekilde eve dönüşlerini sağlamak için Tanrı’nın Annesine hediyeler sunan denizciler için dua edebilirsiniz.
Antibes_vu_du_phare Antibes’te de tahkimat vardır. Bir kayanın kenarında yer alan Fort Carré’den bahsediyoruz. Yıldız şeklindedir ve yapımının zamanı 16. yüzyıla kadar uzanır. Kale, mükemmel bir şekilde korunmuş olması ve James Bond filminin “Asla asla deme” filminin Sean Connery’nin başrollerini çektiği gerçeği ile dikkat çekiyor Yolda, Birinci Dünya Savaşı’nın bir askerine ait anıtın dikkatini çekmelisiniz. Şehri korumak için tasarlanmış bir diğer askeri tesis ise Bastion Saint Jaume. Milyarderlerin körfezinin ana limanında yer alan, burada ayrıca ilginç bir Le Nomade heykeli - geçmeli demir iplerden yapılmış bir oturma adamı şeklinde bir çardak bulacaksınız. Buradan manzaralar çarpıcı: bir yandan deniz, diğer yandan Eski Şehir. Bir şairin dediği gibi, ne güzel!
  Gece eğlenceleri, çeşitli diskolar ve barlar için geniş bir seçim olan Antibes’e ’gençlik için bir çare’ denir. Gerçekten de, gece eğlenceleri hayranları burada heyecan verici bir tatil için muhteşem … Açık
Bir başka ilginç cazibe de Phare de la Garoupe. Birincisi, bu şehrin en yüksek noktası ve burada bir gözlem güverte var. İkincisi, burada piknik yapabilirsiniz. Ve üçüncüsü, Antibes’in bir başka güzel merkezi olan Église Notre Dame de la Garoupe de yakındadır. Günbatımında gözlem güvertesine varırsanız özellikle güzel manzaralar fark edilebilir. Kiliseye gelince, içeride dışarıdan daha çekici olduğunu belirtmeye değer. Dış görünüş mütevazı ama içlerinde, düşmüş askerler için anıtlar ve güzel duvar resimleri gibi gizli hazineler ziyaretçileri bekliyor.
Aşağıdaki bölümde, Antibes ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Antibes ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Antibes - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Referans Bilgi
Tüm sarayların haritası
Antibes yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'The Prince’s Palace' , 29.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Antibes ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Musée des Arts Asiatiques' Nice, 12.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Fondation Maeght' Saint-Paul, Alpes-Maritimes, 13.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée des Beaux-Arts de Nice' Nice, 16.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée d art moderne et d art contemporain' Nice, 18.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Musée Matisse' Nice, 19.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Antibes yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Ancienne cathédrale Notre-Dame du Puy, Grasse, 17.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilique Notre-Dame de l’Assomption, Nice, 17.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilique-Cathédrale Sainte-Marie et Sainte-Réparate, Nice, 18 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanctuaire national Notre-Dame Auxiliatrice, Nice, 19.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathédrale Notre-Dame de L’Immaculée Conception, Monaco-Ville, 29.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilique Notre-Dame de la Victoire, Saint-Raphaël, 33.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathédrale Notre-Dame et Saint-Étienne, Fréjus, 34.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Antibes’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

05.02.2023

Antibes’in Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Antibes’in Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Antibes Komşularında Kültürel Geziler

Antibes Kültür Rehberi. Antibes’de ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Antibes’de 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018