OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Courchevel

Courchevel’in Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

  Courchevel, dünyanın en prestijli ve aranan merkezlerinden biri olarak bilinir. En pahalı oteller, en iyi ödüllü restoranlar, en renkli ve eğlenceli gece kulüpleri - tesis, coşkulu dernekleri çağrıştırıyor. Courchevel dünyadaki en seçkin kayak merkezidir ve dünyaca ünlüler ve dünyadaki en zengin insanlar onu eğlence için seçmiştir. Tüm bu lüks ve modern parlaklığın arkasında, ilginç özellikleri ve eşsiz atmosferi ile çok sevimli ve büyüleyici bir tesistir.
  Fransız Alpleri’ndeki popüler kayak merkezi, aile tatilini geçirmek için harika bir yerdir. Birçok restorana, kamp yapma ve aktif eğlence tesisine ve çok sayıda doğal ilgi alanına sahiptir. Ancak insan yapımı … Açık
Her şeyden önce, tesisin özel kompozisyonuna dikkat çekmekte fayda var - birkaç seviyede yatıyor. En prestijli tesis olan Courchevel 1850, diğerlerinin üzerinde yer almaktadır. Burada en pahalı otel ve restoranların yanı sıra, özel kulüplerin, üyelik maliyetinin çok yüksek olduğu yer bulabiliriz. Hemen altında bulunan Courchevel 1650, daha hesaplı ve sakin, aile rekreasyonu için ideal bir yer olarak kabul edilir. Burada gürültülü gece kulüpleri, rahatsız edici partiler yoktur ve kayak için daha güvenli ve yumuşak pistler bulunmaktadır.
Bütçe turistler bile dünyanın en ünlü kışlık beldesini ziyaret edebilir. En düşük seviyesinde, 1,550 metre yükseklikte, çok çeşitli ucuz otel seçenekleri bulunmaktadır. Sakin ve huzurlu bir atmosfer bu alanda hüküm sürüyor, doğal güzellikleri ve eğlencenin seçimi hiçbir şekilde daha pahalı olanlardan daha düşük değil. Tesisle ilgili ana kavram yanılgılarından biri de, fiyatlandırma politikası hakkındaki yanlış fikre dayanıyor. Dünyanın en pahalı otellerinden bazıları gerçekten burada yer almaktadır, ancak burada hala bütçe konaklama için bol miktarda bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Courchevel’de tatil yapmak, yalnızca aktif eğlence hayranlarına değil, aynı zamanda gurmelere de hitap edecek, çünkü tesis çok sayıda çekici restorana ev sahipliği yapacak. La Montagne restoran 2003 yılında … Açık
Her türlü spor eğlencesinin yanı sıra Courchevel, zengin kültürel yaşamıyla da tanınır. Yıl boyunca, pek çok ilginç festival, birinci sınıf dağ yamaçlarından daha az misafir çekmiyor. Kışın, burada birçok ülkenin temsilcilerinin yer aldığı buz heykel Cristal Festivali düzenleniyor. İnanılmaz güzellikte heykeller oluşturmak için buz parçalarını öğütürler; bu festivale katılma hakkı almak kolay değil. Katılımdan önce, tüm heykeltraşlar bir başvuruda bulunur ve çalışmalarının bir ön taslağını sunar. Jüri projeyi onaylarsa, katılımcı prestijli festivale katılabilir. Tüm buz heykelleri açık havada sergilenmektedir, böylece tesisin konukları festival günlerinde yüksek sınıf ustalarının çalışmalarını izleyebilir.
Ayrıca, Courchevel, Şubat ayının ikinci yarısında başlayan ve en az iki hafta süren Uluslararası Piroteknik Sanat Festivali’ne ev sahipliği yapıyor. Her akşam, tesise gelen ziyaretçiler, dağ manzaralarının arka planında muhteşem görünen inanılmaz piroteknik gösterilerin tadını çıkarabilirler. Bu festival, birçok yabancı ülkeden piroteknikin katıldığı türünün en büyük uluslararası yarışmalarından biri.
  Courchevel, çok çeşitli tarihi mekanlara sahip olamaz, temel değeri benzersiz doğal güzelliğidir. Tarihi yerlerdeki turların ve yürüyüşlerin hayranları, yakınlardaki güzel dağ köylerini ve küçük kasabaları … Açık
Yabancı konukların çoğu, Noel ve Yeni Yıl’daki tesisi ziyaret eder. Bu döneme gayrı resmi olarak “Rus haftaları” denir, çünkü kış tatilleri sırasında tesisi Rusya’dan birçok misafir tarafından ziyaret edilir. Courchevel’deki Noel tatili, tesisin konukları tarafından sunulan ilginç birçok eğlence türü sayesinde gerçekten özeldir. Sadece her kış tatil köyünde değil, konuklara köpek kızağı veya ormandaki gece turları sunabilir, bu sırada aydınlık yıldızları hayranlıkla izleyebilirsiniz.
Courchevel Bu süre zarfında, tesisin kültürel yaşamının merkezi, her gün müzikal konserler ve eğlence programları düzenledikleri La Croisette Square’dir. Tesisteki en sıra dışı eğlencelerden biri de ateş şovları. Katılımcıları, meşaleleri elinde tutan meşalelerden aşağıya kayıyorlar, bu alayı gerçekten büyüleyici görünüyor.
  Courchevel, yalnızca deneyimli sporcuları değil yeni başlayanları da çeken dünyaca ünlü kayak merkezidir. Konuklarına çok çeşitli seviyelerde kayak pistleri sunmaktadır; Hem ilk zamanlayıcılar, hem de deneyimli … Açık
Parlak ve modern ambalajına rağmen, Courchevel seçkin tatil beldelerinde tipik olarak bulunmayan sadeliği ile de dikkat çekiyor. Dünyadaki en zengin insanlar bile sakince dolaşırken sıradan ceketler ve kar botları giyiyorlar. Kadınları gösterişli ve modaya uygun kıyafetler içinde görmek çok nadirdir, tesisin neredeyse tüm konukları tercihlerinden bağımsız olarak klasik sportif tarzı seçerler. Göz alıcı ve parlak kıyafetler, aksine, burada yükseltilmiş kaşlarla karşılanabilir. En pahalı restoranlarda bile spor kıyafetlerinde ziyaretçilerin görebileceği şaşırtıcı, burada bu tarz hiç kimseyi karıştırmıyor.
Courchevel - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Courchevel ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kiliselerin haritası
Courchevel yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Cathédrale Saint-Jean-Baptiste, Saint-Jean-de-Maurienne, 28.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Abbazia dei Ss. Pietro e Andrea di Novalesa, San Pietro, 38.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cattedrale di S. Giusto, Susa, 43.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cattedrale di S. Maria Assunta e S. Giovanni Battista, Aosta, 63.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sacra di San Michele, Sant’Ambrogio di Torino, 64.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilique Notre-Dame de la Visitation, Annecy, 66.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathédrale Saint-Pierre, Annecy, 67.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Courchevel kaleleri
♥   Kalesi 'Château de Charbonnières' Savoie, 29.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Chantemerle' Savoie, 31.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Beaufort' Savoie, 34 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Tournon' Savoie, 36.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Cornillon' Savoie, 37.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de Miolans' Savoie, 40.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Château de La Salle' Savoie, 44.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Courchevel’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

05.02.2023

Fotoğraflarla Courchevel’in Renkleri

Courchevel Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Courchevel’in Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Courchevel’in gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Courchevel’in ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Courchevel’in ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018