OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Albertville

Albertville’de Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

View of Albertville from Tamié Fort   Albertville, 1992 yılında gerçekleşen Olimpiyat Oyunları sayesinde bir kayak merkezi olarak ün kazanmıştır. Kentte pek çok tarihi mekan bulunmamakta, başlıca cazibe merkezleri sayısız spor tesisleri ve stadyumlardır. Güzel kayak pistleri, buz pateni pistleri ve kızaklara gidebileceğiniz kaydıraklar - her yıl binlerce aktif turist Albertville’e geliyor.
  Albertville, Fransa’da popüler bir kış tatil beldesidir. Savoy bölgesinin kuzey kesiminde, Izer ve Shez nehirlerinin birleştiği yerde uzanır. 1992’de Albertville, büyük spor merkezi oldu ve Kış Olimpiyat … Açık
Çocuklarla birlikte popüler tesisi ziyaret eden turistler mutlaka bir yerel eğlence parkını ziyaret etmeyi düşünmelidir. Her ne kadar Paris’teki Disneyland’a rıhtım sayısı bakımından daha düşük olsa da, parkta hüküm süren şenlikli bir atmosfere gelince, bu ikincidir. Parka gelen ziyaretçilere tüm ilgi çekici yerleri denedikten sonra, yerel kafelerden birinde rahatlayabilirler - her tesis özel çocuk menüsü sunmaktadır.
Bir tür cazibe merkezi, sadece sporcuları değil, aynı zamanda alışveriş tutkunlarını da çeken Albertville’in sayısız alışveriş merkezidir. En büyük alışveriş kompleksleri Binatone, YSL, Zara ve Boucheron’dur. Yerel süpermarketler, moda butiklerinden ve mücevher mağazalarından daha az popüler değildir. Mesele şu ki, tatilciler çoğu zaman yerel şarapları ve peynirleri unutulmaz hediyeler olarak satın alıyorlar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Fransa’daki en iyi kış tatil beldelerinden birinde yorucu ve aynı zamanda heyecan verici kayak etkinliklerinin ardından, Albertville kulüpleri ve barlarında birkaç saat geçirin. Bu küçük şehir, turistlere ilginç … Açık
Albertville’in tarihi simge yapılarının çoğu, ortaçağdan kalma Conflans köyünde (Cite Medievale de Conflans) bulunabilir. İlk yerleşim, 14. yüzyılın başında burada kuruldu. Bugün, rahat sokaklarda dolaşırken, birçok ilginç tarihi bina görebilirsiniz. Büyüleyici turların hayranları mutlaka Tarih ve Sanat Müzesi’ni (Musee d’Art et d’Histoire d’Albertville) ziyaret etmelidir. Salonları, paha biçilemez tarihi eser koleksiyonlarının yanı sıra ünlü Fransız sanatçıların tablolarını da muhafaza ediyor. Şehrin dikkat çekici yerlerinde alışveriş yapmak ve dolaşmak, pitoresk eteklere yapılacak gezilerle başarılı bir şekilde birleştirilebilir. Yerel ormanların güzelliği hakkında sürekli olarak konuşabiliriz - hem yaz hem de kış aylarında eşit derecede güzeller.
Albertville   En ilgi çekici yerler Albertville semtinde bulunmaktadır. Daha sonra, Modane’de bulunan La Maison Penchée, önemli bir tarihi dönüm noktasıdır. Mont-Cenis demiryolu tüneline girişi savunmak ve gözlemlemek amacıyla inşa edilmiştir. Sargı evi 1939 yılında inşa edildi. Bina, II. Dünya Savaşı sırasında, 1944’te Almanların geri çekilmesi sırasında, patlayıcıların havaya uçmasıyla önemli bir rol oynadı. Ancak, blockhouse hasarsız kaldı.
  Gezginler, Albertville’de dinlenmek için uygun oteli seçerken zorluk çekmeyecektir. Şehrin en zarif ve prestijli oteli Le Roma. Geleneksel tarzda birkaç muhteşem binadan oluşan bir komplekstir. Otel muhteşem pitoresk … Açık
Fort De Tamié, tahkimat ve askeri tarih konusunda tutkulu olanlar tarafından takdir edilecektir. Bu da bir başka önemli tarihi eser olan Combe de Savoie. 1872’de bölge için bir savunma olarak inşa edilmiş, 1968’de satın alınana kadar bir tahkimat olarak sadık ve sadık bir şekilde işlev görmüştür. Açık hava müzesine girişin ücretsiz olduğunu unutmayın. Burada, çocukların kesinlikle sevecekleri bir macera parkı da var - bu ilgi çekici yerlerin tadını çıkarmaktan kaçınmaları mümkün değil. Böylece işletmeyi zevkle birleştirebilirsiniz.
Tamie Manastırı nispeten yakın bir konumdadır. Manastırın ilgi çekici manzaralarıyla büyüleyici olmasının yanı sıra, manastırdayken, civardaki bölgenin güzel manzaralarının buradan nasıl açıldığını görebilirsiniz. Yerden yayılan olağanüstü barış sadece şaşırtıcı. Manastırın topraklarında bir market (kesinlikle yerel ürünleri mutlaka satın almalısınız) ve bir hediyelik eşya dükkanı var. Satın almaya değer şeylerden biri Abbaye de Tamie peyniridir. Buradayken, keşişlere herhangi bir yıl içinde manastırda olanları sormaktan korkmamanız gerekir ve sırayla size cevap vermekten ve meydana gelen tüm olayları renkli bir şekilde tarif etmekten mutlu olurlar.
  Albertville, ülkenin Güneydoğu’daki dağlarda bulunan küçük bir kasabadır. Bu kasaba, yüksek kaliteli bir kayak merkezi ve bir kültür merkezi olarak yaygın olarak bilinir. 1836’da İskandinav Kralı Charles … Açık
Bir başka ilginç tahkimat Fort du Mont olarak adlandırılır. Çevrenin güzel manzaraları buradan açılır - yani, bu nedenle mekanı ziyaret edebilirsiniz. Kale, 19. yüzyılın sonunda, İtalya’nın işgalini engellemek için inşa edildi, ancak İkinci Dünya Savaşı sırasında bir süre sonra ihtiyaç duyuldu. Savaştan sonra, 1967’de bina Fort De Tamié ile aynı kaderi yaşadı - şehre satıldı. Eğer binanın mimarisi hakkında konuşursak, o zaman kalenin sade bir şekilde muhteşem olduğunu ve çevresindeki alanın bütün aile ile birlikte yürümek için mükemmel olduğunu söylemeye değer.
Albertville Albertville’deki müzeler arasında kayda değer birkaç tane var. Dolayısıyla, Musee d’art et geleneklerini ziyaret etmek, yerel gelenekler ve el sanatlarıyla tanışmak için harika bir fırsattır. Burada sergiler arasında kostümler, farklı zamanlarda silahlar, ayrıca ev eşyaları ve mutfak eşyaları, metal ürünler, ahşap ve deri gibi halk sanatlarını görebilirsiniz. Bölgede sessizce oturabileceğiniz, sokağın gölgeli yerlerinde iyi günler geçirebileceğiniz bir veranda var. Ancak elbette en renkli müze, Maison des Jeux Olympiques. Olimpiyat Oyunları’nın tarihini içerir, Albertville’de yapılanlara adanmış özel bir yer.
Aşağıdaki bölümde, Albertville ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Albertville ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Albertville - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6
Referans Bilgi
Tüm sarayların haritası
Albertville yakınındaki halka açık saraylar
♥   Sarayı 'Château des ducs de Savoie' , 38.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Albertville yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Basilique Saint-Joseph des Fins, Annecy, 32.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilique-Cathédrale Saint-François-de-Sales, Chambéry, 38.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathédrale Saint-Jean-Baptiste, Saint-Jean-de-Maurienne, 45.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathédrale Saint-Jean-Baptiste, Belley, 54.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathédrale Saint-Pierre de Genève, Genève, 60.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilique Notre-Dame de Genève, Genève, 61.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Abbazia dei Ss. Pietro e Andrea di Novalesa, San Pietro, 74.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Albertville’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

04.02.2023

Albertville’in Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Albertville’in Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Albertville Komşularında Kültürel Geziler

Albertville Kültür Rehberi. Albertville’de ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Albertville’de 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018