OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Milos Adası

Milos’ta Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Plaj dinlenmesini sevenler için Milos harika. Çoğu gezginler ve yerliler, Paleochori’yi en iyi yerel plajı hak ediyor. Geniş uzunluk, saflık, farklı renklere sahip sıradışı uçurumlar ve sualtı kısayol tuşları, burada harcanan her dakikanın keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. Agia-Kyriaki de fena değil. Kanava köyü yakınlarında, üç güzel kumsal daha var - Firiplaka, Hivadolimni ve Provatas, oldukça güzel kayalıklarla çevrili. Çok renkli deniz mağarası Sykia’ya bakmaya değer güzellik, tecrübesiz yolcuları bile kayıtsız bırakmayacaktır.
  Konuşurken, Yunanlılar seslerini yükseltmek ve aktif olarak gesticulate etmek ister. Yerel bir sakinyle konuşurken, bazı jestlerin geleneksel olandan farklı bir anlamı olduğunu unutmayın. Örneğin, anlaşmazlığı … Açık
Tek başına yüzebileceğiniz bir yer bulmak istiyorsanız, o zaman Tsigrado’ya gidin. Bu sahile ya denizden ya da dar merdivenlerden ip merdivenlerinin yardımıyla ulaşabilir, bu yüzden hiç kimsenin sizi yalnızlıktan zevk almayacağına emin olun. Adanın kuzeyinde, sık ve güçlü rüzgarlar ve kayalık sahil şeridi nedeniyle hemen hemen hiç plaj yoktur. Adamas yakınlarında yüzmek istiyorsanız, o zaman Apollonia sahile gidin.
Milos kıyısında, yıl boyunca ziyaret edebileceğiniz birçok yer var. Örneğin, kumlu bir deniz tabanı ve beyaz taş uçurumları ve doğal bir kemerden geçen denizin çok küçük bir plajı yıktığı Papafranga Geçidi ile Sarakiniko Koyu’nu ziyaret etmeye değer. Bu doğal nesnelerin her ikisi de sadece güzelliği için değil, aynı zamanda oldukça ilginç bir tarih için de bilinir. Orta Çağ’da, kefaletler tarafından değerli eşyalarını saklamak, dinlenmek ve onları takip eden gemilerden saklanmak için kullanıldılar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Çoğu durumda, ada ile tanışmaya Adamas köyü olan ana yerel limandan başlayacaksınız. Burada sadece tipik Kiklad mimarisine değil, aynı zamanda Kutsal Üçlü muhteşem kiliseye de hayran kalacaksınız. Bu dini kurum, … Açık
Denize ve bununla ilgili her şeyi seviyorsanız, adada sadece kumsalda uzanıp temiz sularda yüzebilirsiniz. Milos sularının sualtı dünyasını tanımak isteyenler için dalış yapmaya fırsat var. Daha önce hiç dalmamışsanız, sorun değil - yerel dalış merkezinde adada eğitim alabilirsiniz. Bu arada, sadece Milos kıyılarında değil, aynı zamanda açık denizde veya takımadaların komşu adalarında sualtı dünyasını keşfedebilirsiniz.
Dalışın tüm inceliklerini anlama arzusu yok mu, ancak hala deniz florası ve faunanın yaşamına bakmak istiyor musunuz? Sonra kendinizi şnorkelle dalışta deneyin. Yüzgeçler, maske ve tüpler doğrudan adada kolayca kiralanabilir veya satın alınabilir. Şnorkelle dalış için, tenha plajlar en uygun olanıdır - kimse sualtı dünyasının sakinlerini korkutmayacak ve korkutmayacaktır. Milos’ta su kayağı yapmayı öğrenebilir, rüzgar sörfü yapabilir ya da yelkeni keşfedebilirsiniz. Balık tutkunlarının hayranları da bundan hoşlanacak. Tabii ki, nüfusun bir kısmı balık avlama yoluyla hayatlarını kazanıyor ve bu nedenle Milos’taki bu işgalin tüm inceliklerini ele almanıza yardımcı olacak birini bulmak, gerekli ekipmanı kiralamak gibi bir sorun değil. Kıyıdan balık tutabilir, ancak tecrübenin doluluğu için bir tekne kiralayıp açık denize gitmelisiniz.
  Muhteşem plajlarını ziyaret etmeden Milos’ta dinlenmeyi hayal etmek imkansız. Adadaki en güzel plaj Papafragos, büyük doğal cazibe. Kıyı kesimindeki su gün boyunca rengini değiştirir; adanın en güzel … Açık
Milos, yürüyüş yapmayı sevenler için hitap ediyor. Adada dağılmış çok güzel bir doğa ve birçok köy, tapınak, manastır ve tarihi mekan var. Hemen hemen her yere yürüyerek ulaşabilirsiniz. Bu yüzden bir rota belirlediniz ve gezi grubuna katılacaksınız ya da kendiniz bir yolculuğa çıkacaksınız. Burada iki-dört saat yürüyebilir ya da birkaç günlüğüne küçük bir yolculuğa çıkabilirsiniz. İsterseniz bisiklet kiralayabilirsiniz. Hemen hemen her yere götürebilirsin, ve örneğin, adanın başkenti Plaka’ya araba ile ulaşılamaz. Daha hızlı gitmek isteyenler için, hızlı bir şekilde sizi doğru yere götürebilecek, ancak her yerde olmayan bir asfalt yol varsa, bir scooter var.
Milos Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Milos Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Milos Adası yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Water Park Limnoupolis' , 146.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Allou Fun Park' , 156.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Yunanistan’da İlgi Çeken Yerler ve Eğlence

Yelken yarışları Yunanistan'da da popüler. Her yıl, ülkede sayısız müsabaka var. En ünlü Uluslararası Ege mitingidir. Turistler sahil boyunca yatlardaki yürüyüşlerin tadını çıkarabilirler. İnsansız adalara ve kumsallara gidebilirsiniz. Aegina adası muhteşem manzaralara sahiptir. Denizi bir eğitmenle fethedebilir, bu nedenle yatçılık deneyimine sahip olmayanlar bile bunu yapabilir. Yunanistan'da çok popüler olan bir başka etkinlik bisiklet. Yollar oldukça kompleks, bu da rahatlama çeşitliliği ile açıklanmaktadır. Birçok güzergah dağlardan geçer ve bu nedenle biraz eğitim almanız gerekir. Dağ bisikletleri, en iyi Parnita, Dionysos, Mani ve Parnassus için uygundur. Daha basit yollar Girit adası boyunca uzanır. …
OrangeSmile araç kiralama Milos’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.08.2022

Göz Alıcı Milos Adası Fotoğraf Galerisi

Milos Adası haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Milos Adasi’nın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Milos Adasi’nın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Milos’ta gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Milos’ta neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018