OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Milos Adası

Milos Adası sahillerinde tatil - saklı koylar, en iyi tatil yerleri ve dinlenme alanları

  Muhteşem plajlarını ziyaret etmeden Milos’ta dinlenmeyi hayal etmek imkansız. Adadaki en güzel plaj Papafragos, büyük doğal cazibe. Kıyı kesimindeki su gün boyunca rengini değiştirir; adanın en güzel mağaralarından biri kumsala yakın bir konumdadır. Papafragos volkanik kumla kaplıdır; Bu yerleri daha çekici hale getiren sakin çöl manzaralarıyla çevrilidir.
  Milos, tüm dünyada şimdi Louvre’da bulunan Venüs de Milo’nun ünlü heykelinin keşfi için bir yer olarak biliniyor. Bu zengin tarih ve neredeyse el değmemiş doğası ile sakin ve oldukça kalabalık bir adadır. … Açık
Büyüleyici Kleftiko Plajı, yoğun tatil yerlerinden uzaklaşmayı tercih eden gezginleri cezbeder. Kleftiko beyaz kumla kaplı ve zengin turquois’in sularına sahip muhteşem güzel vahşi bir plajdır. Plaja sadece dik kayalıklarla çevrili olduğu için suyla ulaşabilirsiniz. Sahillerinin hemen yakınında önemli bir doğal simge yapı, ünlü Meteora kayaları vardır. Sahilde ayrıca güzel mağaralar vardır; Korsanlar hakkında birçok ilginç efsane onlarla ilişkilidir. Kleftiko herhangi bir ekipmana sahip değil, bu yüzden tüm gerekli şeyleri yanınızda götürmelisiniz.
Paliochori Beach daha donanımlı, bu yüzden en seçici gezginler bile tatmin edecek. Konforlu sandalyeler ve hoş sazlı şemsiyelerin yanı sıra harika bir restoran ve ekipman kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Paliochori’nin ana özelliklerinden biri, denizaltı volkanik kaynakların ısınma suyunun varlığıdır. Suyun çok havalı olmasından endişe etmeden, küçük çocuklarla bile bir tatile güvenle gidebilirsin. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Milos tavernaları, Yunan mutfağının tüm ikonik yemeklerinin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır. Yunanlıların turistler için değil, kendileri için nasıl yiyecek hazırladıklarına dair her şeyi denemek … Açık
Provatas Plajı, turistleri rahat ve samimi bir ambiyansla cezbeder. Yüksek sezonda bile orada kalmak için tenha bir yer bulmak zor olmayacak. Sahil en güzel altın kumla kaplıdır. Plaj sığdır ve bu nedenle aile tatilleri için idealdir. Aynı zamanda, bu kıyı şeridinin sürekli olarak yüksek çevresel performans ile karakterize edildiğini de belirtmek gerekir. Her zaman ziyaretçiler sıcak sahili terk edebilir ve yakındaki restoranlardan birine gidebilirler. Popüler tatil beldesi yakın inanılmaz hediye dükkanları iyi bir seçim yoktur.
Muhteşem güzel koya sahip küçük Tsigrado Plajı’nı ziyaret etmek ilginç. Yürüyüşçüler için dar geçit bırakarak defne uçurumlarla çevrilidir. Böylece sahile sadece suyla değil, kara yoluyla da ulaşabilirsiniz. Denize olan düşüş oldukça rahat. Tsigrado Plajı beyaz kumla kaplıdır; Hafif bir eğime sahiptir ve güçlü rüzgar ve dalgalara sahip değildir. Küçük boyutu nedeniyle, plaj altyapıya sahip olamaz, bu yüzden tüm gerekli şeyleri yanınızda götürmeniz gerekir.
  Konuşurken, Yunanlılar seslerini yükseltmek ve aktif olarak gesticulate etmek ister. Yerel bir sakinyle konuşurken, bazı jestlerin geleneksel olandan farklı bir anlamı olduğunu unutmayın. Örneğin, anlaşmazlığı … Açık
Doğal güzellikteki doğa severler, kalbi biraz şekilli büyük bir koy olan Sarakiniko Plajı’nın tadını çıkarırlar. Bu güzel plaj, şnorkelle yüzmenin çok güzel ve deniz yaşamının bolluğunun sadece şaşırtıcı olduğu için en uygun yer. Plajın yanında gürültülü restoranlar ve eğlence mekanları yoktur, bu nedenle muhteşem manzaranın tadını çıkarmanız için hiçbir şey yoktur.
Milos Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Milos Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Yunanistan’ın, aktif tatil yapabileceğiniz doğal alanları ve parkları

  Yunanistan, dünyanın en güzel manzaralarından birine sahip bir ülkedir. Arazi, yoğun nüfuslu vadilerle ayrılmış kayaların ve dağların yanı sıra çok sayıda ada, koy, mağara ve boğazdan oluşur. Ülkenin en yüksek noktası efsanevi Olimpos Dağı'dır. Mitlere göre, eski Yunanistan'da yaşayan tanrılar ve kahramanlar orada yaşıyordu. Tüm Yunanistan'ın en pitoresk bölgelerinden biri olan eteklerinde ulusal bir park var. Kendi topraklarında yüzlerce hayvan türü yaşıyor; florası da son derece zengindir. Rezerv turistler arasında çok popüler. Bu nedenle, bölge, yürüyüşçüler için tabela ve kamp alanları ile donatılmıştır. …
OrangeSmile araç kiralama Milos’ta araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

Milos Adasi’nın Güneşli Manzaralarının Fotoğraf Galerisi

Milos Adası haritasında faydalı tatil servislerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Milos Adası Bölgesindeki En İyi Sahiller ve Dinlenme Yerleri

Gözlerden uzak ve sakin bir yaz tatili için, Milos Adasi’nın en iyi doğal dinlenme yerleri rehberi. Milos Adasi’nın büyüleyici saklı sahilleri, güneşlenilen ve sakin sularında yüzülen muhteşem körfezleri ve koyları.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018