OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Siroz

Siroz’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Syros muhteşem manzara ile övünemez. Geniş plajlara sahip çorak ve kayalık bir yer. Su sporları için ihtiyacınız olan her şey var; Plajlar, çocuklu aileler için bile iyi donanımlı ve mükemmeldir. Kini Körfezi en pitoresk olarak kabul edilir; kristal berraklığında su ve cazip turist tavernalarının bolluğu sadece büyüleyici. Tatilcilerin mütevazi bir ücret karşılığında bir tekne kiralamak ve sahil boyunca romantik bir yürüyüşe çıkmak için bir fırsat var; Yerel balıkçılar gerekli tüm ekipmanı kiralamaktan ve balık açısından zengin yerlere götürmekten mutlu olurlar.
  Syros Adası sadece ilk bakışta ıssız görünebilir. İlginç bir gezginin ilgisini çekecek çok sayıda ilginç nesne var. Ermoupolis antik limanı, pitoresk tarihi mekanların etrafında dolaşmak isteyenlere hitap ediyor. … Açık
Plajlar çok sessiz ve temiz olduğundan, Galissias köyü bir aile tatili için ideal bir yer olacaktır. Ayrıca sahile iyi donanımlı olduğunu da belirtmek gerekir; Galissias adadaki en yoğun ve en çekici sahil beldesidir. Plaj tatilinin hayranları, muhteşem kumsalları için bilinen Foinikas ve Poseidonia köylerini de sevecekler. Gürültülü Galissias’ın aksine, çok çekici ve rahatlatıcı bir atmosfere sahiptirler. Yalnızlık içinde vakit geçirmek isteyenler yakındaki adalardan birini ziyaret etmelidir.
En büyük ve en çekici plajlarından biri Megas Gialos; Kıyı köyü Vari’ye yakındır. Bu plaj aktif eğlence tutkunları için ideal bir yer; Çocuklar için spor ekipmanları, spor alanları ve mobilyalı oyun alanları kiralanabilir. Gürültülü eğlence ve dükkan arayan tatilciler metropolitan alana bakmalıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Zamanının çoğunu kumsalda geçirmeyi düşünenler, temmuz veya ağustos aylarında tatile çıkmak zorunda kalacaklar, havalarda bu aylar en sıcak havadır. Gezi turizmi tercih eden gezginler kışın bir tatil yapmak … Açık
Adanın başkenti Ermoupolis’te her zevke göre geniş bir eğlence yelpazesi; Ano Syros’ta pek çok ilginç dükkan ve tipik Yunan tavernası bulunmaktadır. Adanın gür yeşillik özelliği olmamasına rağmen, kesinlikle doğal konumlar vardır. Sadece ilk bakışta ıssız görünen pitoresk eteklerinde yürürken turistler için düzenlenmiştir. Başkentin liman bölgesinde yürürken, bir tekne turu rezervasyonu yapabilir ve sahil manzarasının güzelliğini takdir edebilirsiniz.
Siroz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Siroz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Siroz çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Ethniko Parko Schinia Marathona' , 112.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Siroz yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Ta Aidonakia Luna Park' , 119.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Allou Fun Park' , 125.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Yunanistan’da İlgi Çeken Yerler ve Eğlence

Ege Denizi'nden gelen rüzgarlar neredeyse tüm yıl rüzgar sörfü için idealdir. Bu sporun en iyi koşulları Rodos kıyısında bulunabilir. Prasonisi bölgesi, plaj dinlenme ve adada rüzgar sörfü yapmak için en iyi yerlerden biridir. İyon Denizi'ndeki Naxos ve Paros adalarına sık sık sert bir rüzgar esiyor. Lefkada adasında yeni windsurfçüler harika hissediyor. Orada ilk dersleri alabiliyorlar. Yunanistan'daki dalgaların yüksekliği sörf yapmak için yeterli değil. Bu sporculardan yeni gelenlerin Karpathos adasında rahat hissedeceksiniz. Burada, tahtada kalmanın ve basit püf noktaları gerçekleştirmenin yollarını öğrenebilirsiniz. …
OrangeSmile araç kiralama Siroz’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

26.09.2022

Göz Alıcı Siroz Fotoğraf Galerisi

Siroz haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Siroz’un Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Siroz’un en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Siroz’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Siroz’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018