OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Siroz Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Gezginler adanın her kasabasında çekici restoranlar ve kafeler bulacaktır. Kini kasabası, sahile birkaç adım mesafede bulunan Allou Gialou restoranına ev sahipliği yapabilir ve muhteşem panoramik terasta yemek yiyebilir. Restoran, balık ve yengeçlerden pişirilmiş pek çok yazarın yemekleri olduğu için deniz mahsulleri hayranlarını kesinlikle etkileyecektir. Tatlı olarak, konuklar çok çeşitli egzotik meyvelere sahip olacaklardır. Restoran akşamları geç saate kadar ziyaretçilere hizmet vermektedir. Kini’nin diğer yemek mekanlarının arasında Taverna To Loto sayılabilir. Ucuz fiyatlar için çok basit ve doyurucu yiyecekler sunduğundan, bütçe gezginler arasında favori bir tatil beldesi kalır. Ziyaretçileri terastan çevrenin muhteşem manzarasının tadını çıkarabilir.
  Syros Adası sadece ilk bakışta ıssız görünebilir. İlginç bir gezginin ilgisini çekecek çok sayıda ilginç nesne var. Ermoupolis antik limanı, pitoresk tarihi mekanların etrafında dolaşmak isteyenlere hitap ediyor. … Açık
Kouzina Restaurant da dahil olmak üzere çok sayıda muhteşem yemek mekanı Hermoupolis’te yer almaktadır. Bir aile tatili için harika bir yerdir; Ziyaretçiler rahat salondaki masalardan birini alabilir veya pitoresk avluda oturabilir. Popüler yerel lezzetlerin yanı sıra, Kouzina çok çeşitli kaliteli Yunan şarapları sunmaktadır.
Bir diğer popüler yer ise İtalyan restoranı Amvix; pizza veya klasik makarna olmadan bir yemek hayal edemeyenler tavsiye edilir. Lezzetli ev yapımı makarnaların yanı sıra, restoran mükemmel et yemekleri sunmaktadır. Makul fiyatlar ve özenli servis, akşam yemeğine hoş bir ek olacaktır. Hermopolis’te de çekici kafeler var; Jar, sayısız gezintiden sonra dinlenmek için ideal olan rahat ve huzurlu bir yerdir. Harika kahvenin yanı sıra, müşterilerin ferahlatıcı içecek çeşitleri ve muhteşem ev yapımı tatlıları vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Syros Adası sadece ilk bakışta ıssız görünebilir. İlginç bir gezginin ilgisini çekecek çok sayıda ilginç nesne var. Ermoupolis antik limanı, pitoresk tarihi mekanların etrafında dolaşmak isteyenlere hitap ediyor. … Açık
Galissias’ta uzun süredir alkolsüz vejetaryen olan bir restoran var. Iliovasilema, klasik Yunan meyhanesini anımsatan harika bir yerdir. Doldurulmuş domates ve çorbalar, tatlılar ve mükemmel şaraplar markalı ikramlar arasındadır. Gerçek bir Yunan tavernasını ziyaret etmek ve klasik tariflerin ardından pişirilen yemeklerin tadına bakmak isteyenler, Psaropoula restoranından tavsiye edilir. Çekici tasarım, yemeklerin nefis tadı ve sahiplerinin dostça davranışı dahil olmak üzere, burada her yerde bulunan benzersiz ulusal özellikler ile farklıdır.
Siroz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Siroz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Siroz kaleleri
♥   Kalesi 'Exomvourgo Fortress' Exomvourgo, 28 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Naxos Castle' Naxos, 53.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Sanudo Tower' Naxos, 54.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Agia Tower' Naxos, 58.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Belonia Tower' Naxos, 63.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Siroz çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Ethniko Parko Schinia Marathona' , 112.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Yunanistan Gezisi: Görülecek Yerler

Peloponnese Yarım Adası, Yunanistan'ın önemli bir turizm hedefidir. Yarımada ile bağlantılı birçok efsane vardır. Çoğu antik kent Korint ile görkemli tapınakları ve akropolisiyle ilgilidir. Athena ve Apollo'nun tapınakları en iyi durumda ayakta kalmıştır. Her iki tapınak M.Ö. 6. yüzyılda inşa edilmiştir. Makedonya, popüler bir diğer turistik yer. Yunanistan'ın bu kısmı yalnızca tarihi yerler açısından zengin değil, aynı zamanda çok güzel. Muhteşem şelale, antik yerleşimlerin kalıntıları, odea ve vahiyeleri - bunları ve daha fazlasını Makedonya'da göreceksiniz. Zengin tarihi olan harika bir yer olduğu için Girit Adası sadece gezginler tarafından sevilmektedir. Adanın en ünlü turistik yerleri arasında Minotaur Labirenti, Minos Sarayı ve yüzlerce Yunan tanrı ve kahraman hakkında daha fazla bilgi veren diğer eski anıtlar yer almaktadır. Yunanistan'daki her şehir ve bölge zengin mirasıyla ziyaretçilere saldırabilir ve geçtiğimiz yüzyıllar boyunca birçok ilginç hikayeyi paylaşabilir. …
OrangeSmile araç kiralama Siroz’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.04.2024

Siroz Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Siroz Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Siroz, Yunanistan Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Siroz’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Siroz’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018