OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Agios Nikolaos Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Agios Nikolaos lagoon, Lake Voulismeni   Her zevke uygun pitoresk doğa, temiz plajlar ve eğlenceler - bunlar dünyanın dört bir yanından gezginleri harika bir Yunan kasabası Agios Nikolaos’a çeken ana noktalardır. En güzel otel kompleksleri Voulismeni Gölü çevresinde bulunmaktadır. Burada ayrıca çeşitli restoranlar ve kafeler bulacaksınız. Çoğunluğunun terasları var, bu sayede konuklar göl ve deniz manzarasının tadını çıkarabilirler.
  Popüler Kitroplatia plajının yanında yer alan El Greco oteli, mahremiyet arayışında çiftler arasında oldukça popülerdir. Odalar parlak renklerle dekore edilmiştir. Her biri, pitoresk sahil şeridi manzaralı, tavandan … Açık
Göl bu şehrin en ünlü manzarasıdır. Yakınlarda ticaret merkezleri ve ziyaretçilerin kesinlikle ilginç eşyalar ve hediyelik eşyalar bulacağı bir pazar bulunmaktadır. Ayrıca göl kenarında bir kayalık var. Turistler, sizi eski bir şapele götürecek olan dar ve dik merdiven kullanarak bu kayaya tırmanabilirler. Burada bir gözlem yeri oluşturulur ve böylece tüm ziyaretçiler kentin manzaralarının keyfini çıkarabilir ve tüm ayrıntılarında bir seti inceleyebilir. Bu arada, yeryüzünün kendisi güzel bir yer ve kesinlikle ziyaret etmeye değer ve boyunca yürüyüşe çıkarsanız, küçük ve sessiz bir koy bulacaksınız. Burada, köpekbalığı yüzgeci şeklinde küçük ve oldukça orijinal bir anıt bulunmaktadır. Dikdörtgen camdan yapılmıştır, bu nedenle taze ve beklenmedik görünüyor.
Aynı zamanda birkaç çok iyi taverna ve restoranın bulunduğu doklama bölgesi boyunca yürüyüşe çıkmanız da değerlidir. Burası, balık ve deniz ürünlerinden oluşan en iyi yemekleri bulabileceğiniz yerdir. Gerçekten unutulmaz bir deneyim arayan gezginler, Spinalonga Adası’nı ziyaret etmenin tadını çıkarabilirler. Antik bir kalesi neredeyse bozulmamış haliyle orada bulunmaktadır. Bu ada ayrıca pitoresk doğası ve unutulmaz azure plajları ile ünlüdür. Gezi, yaklaşık 10 saat sürüyor, bu nedenle ziyaretçilerin kaleleri ve koridorlarını gezmeleri, doğa rezervlerinden birine bakmaları ve yerel mutfağın yemeklerini denemesi için yeterli zamanı var. Burada bulunan plajlar temiz ve sessiz olduğu için Agios Nikolaos’un çocuklarla dinlenmek için mükemmel bir yer olduğunu ve otellerin çoğunda özel çocuk alanları ve yemek salonları olduğunu belirtmek gerekir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Tesisin ana alışveriş caddesi 28 Ekim sokaktır ve burada çok farklı uzmanlık dükkanları bulabilirsiniz. Müşterilere popüler yerel lezzetler, uygun fiyata hatıra eşyaları ve tasarım kıyafetleri sunuyor. Ana … Açık
  Kentin yakınında, ilginç yerler de var. Mükemmel bir örnek Panagia Kera kilisesi ve bu Bizans kilisesiyle ilişkili ilginç öyküler var. Yapısı 11. yüzyılda başlamış ve 14. yüzyılın ortalarına kadar kesintisiz devam etmiştir. Meryem Ana’ya adanmış olan kilise bugüne kadar mükemmel bir şekilde korunmuş ve benzersiz bir mimari anıt olarak kabul ediliyor.
Agios Nikolaos Bilişsel geziler için hayranlar kesinlikle yerel Arkeoloji Müzesine bakmalıdırlar. Gösterimi dünyanın en büyüklerinden biridir ve sekiz geniş salonda sunulmaktadır. Burada, doğrudan şehrin ve çevresi üzerinde keşfedilen arkeologların eşsiz bulguları toplanıyor. Bu müze tüm dünyada bilinen bir kalıntıyı, yani eski bir Roma atletinin kafatasını saklar. Bu serginin yaşı 2000 yılın biraz altındadır.
  Küçük tatil beldesi Agios Nikolaos, pitoresk plajları ve sakin tarihi sokakları ile ünlüdür. Bununla birlikte, burada çocuklar ile birlikte sadece kumsallara ve yürüyüşe kısıtlamamalısınız. Şehrin zeytinyağının … Açık
Agios Nikolaos zengin bir kültürel yaşantıyla yaşıyor ve yıl boyunca şehirde ilginç olaylar ve ulusal bayramlar gerçekleşiyor. Yaz aylarında, kenti özellikle ilginç yapan yıllık bir kültür festivali ’Lato’ kutlanmaktadır. Festival süresince kentin sokaklarında ünlü tiyatro ve müzik grupları sergileniyor ve her gün ulusal geleneklere ve pişirmeye ayrılmış ustalık sınıfları yer alıyor. Şu anda, turistler ayrıca birçok ilginç sanat sergilerini ziyaret edebilmenin yanı sıra, kendilerine ulusal stilde hediyelik eşya yapmayı ve popüler yemek hazırlamayı öğrenebilirler.
Agios Nikolaos - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Agios Nikolaos ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Agios Nikolaos kaleleri
♥   Kalesi 'Spinalonga Castle' Spinalonga, 12.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Kazarma fortress' Sitia, 36 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Fortifications of Heraklion' Heraklion, 54.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Koules Fortress' Heraklion, 55 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Yunanistan Gezisi: Görülecek Yerler

Birçok turistik destinasyon ülkenin başkenti Attika topraklarında bulunmaktadır. Bölgenin en ünlü simgesi Delphi ve Apollo Tapınağı, Oracle ve Sybil Stone'dur. …
OrangeSmile araç kiralama Agios Nikolaos’ta araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

20.04.2024

Agios Nikolaos Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Agios Nikolaos Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Agios Nikolaos, Yunanistan Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Agios Nikolaos’ta 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Agios Nikolaos’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018