OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Nakşa Bölgesi

Nakşa’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Naxos   Yerel cazibe merkezlerini keşfetmek, en büyüleyici olanı değil, tek eğlence seçeneği. Gündüz, turistlerin önemli bir kısmı plajlarda kalır. Su aktiviteleri hayranları kalmak için kolayca bir yer seçebilir. Adada yaklaşık yirmi iyi donanımlı plaj var; her biri kendi yolunda güzel. Avrupa’daki en iyi plajlar arasında yer alan Agios Prokopios’u içerir.
  Yunan adası Naxos’un ilk sözü M.Ö. 8. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Bu, tarih ve antik mimari hayranlarını çekmeyi asla bırakmayan Kikladların en büyük adasıdır. 13. yüzyılın başlarında, korsanlar üssü … Açık
Plaka Plajı sessiz ve tenha bir dinlenme için iyidir; uzak bölgelerinde birçok çekici koy bulabilirsiniz. En kalabalık ve yoğun kumsal, başkentin hemen yakınında bulunan Agios Georgios’tur. Plaj çok güvenlidir, bu nedenle küçük çocuklu aileler için idealdir. Sörfçüler uzun rocky çıkıntısı tarafından iki ayrı sahile bölünmüş olan Mikri Vigla’yı seçmişlerdir.
Adada mükemmel su sporları tesisleri vardır; En popüler dalış merkezlerinden biri Plaka’dadır. En güzel su altı manzaraları ve tüplü dalış dersleri için ilginç geziler burada turistler için düzenlenmiştir. Güzel doğal yerlerin etrafında yürüyüş yapanlar, bunu yapmak için bir fırsat olurdu. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bu pitoresk Yunan adasının mutfağı tamamen ulusal geleneklere uygundur. Ancak, yabancı konuklara sadece yerel restoranlarda bazı enfes ikramlar sunulmaktadır. Naxos lezzetli peynirleri ile ünlüdür. Arsenico, Gravera ve … Açık
Ada çok sayıda doğal cazibe ile vurur; Bazı özel yerler fotoğrafçılar tarafından seçilir. Bu yerler arasında mükemmel görüntüleme platformlarının bulunduğu Castro Kalesi vardır. Son, limanın unutulmaz panoramik manzarasını sunar; Fotoğraf çekmek için daha iyi bir yer bulamazsınız.
Naxos Alışveriş yapanlar, Chora’nın renkli pazarlarını mutlaka ziyaret etmeliler; Burada lezzetli yerel yemekler, kabuklardan yapılmış harika el sanatları ve ilginç hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Başkent, müşterilere özel ürünler sunan birçok mücevher mağazasına sahiptir. Bir şişe şarap veya likör getirmeyi umanlar, özel mağazalardan birine gitmeli veya şarap imalathaneleri bölgesinde bulunan perakende mağazalarını ziyaret etmelidir. Başkentte ve adanın diğer büyük şehirlerinde iyi bir gece kulübü, disko ve bar seçkisi vardır; Birçok popüler gece hayatı mekanı büyük plajlara yakın konumdadır.
Nakşa Bölgesi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Nakşa Bölgesi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Yunanistan’da İlgi Çeken Yerler ve Eğlence

En zengin sualtı dünyası, ülkenin sayısız plajlarında turist beklemektedir. Yunanistan'daki plaj turizminin merkezi olan Halkidiki Adası'nda tüplü dalış yapmak mümkündür. Çok sayıda pitoresk mağara sahile yakındır. Çok sayıda dalış okulu var. Sualtı rotası sizi Kelyfos'un ıssız bir adasına götürecektir. Girit sahilinde, Fil Mağarasına dalabilirsiniz. Eski çağlardan beri korunmuş olan fillerin kemikleri suyun derinliklerinde yatıyordu. Gezginler, Ithaca ve Kefalonia'da seyir halindeyken muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirler. Orada özel kayık, sikade türü kullanılır. Cesur olanlar dağ nehirlerini fethetmeye gidebilirler. Bu tür kayak en aşırı olarak kabul edilir. Bu etkinlik için en ünlü nehir Arktos'tur. Birçok inanılmaz efsane ile ilişkilidir. Acheron Nehri daha az popülerdir. …
OrangeSmile araç kiralama Nakşa’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

04.02.2023

Göz Alıcı Nakşa Bölgesi Fotoğraf Galerisi

Nakşa Bölgesi haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Nakşa’nın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Nakşa’nın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Nakşa’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Nakşa’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018