OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Milos Adası

Çocuklarla Milos Adası Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Milos, tüm dünyada şimdi Louvre’da bulunan Venüs de Milo’nun ünlü heykelinin keşfi için bir yer olarak biliniyor. Bu zengin tarih ve neredeyse el değmemiş doğası ile sakin ve oldukça kalabalık bir adadır. Meraklı, açık ve aktif çocuklar buradan hoşlanacak. Adadaki turistik yerler ve su parkları şeklinde çocuklar için “medeni” eğlence yoktur. Ancak aktif bir etkinlik ve çok sayıda cazibe için birçok seçenek var.
  Plaj dinlenmesini sevenler için Milos harika. Çoğu gezginler ve yerliler, Paleochori’yi en iyi yerel plajı hak ediyor. Geniş uzunluk, saflık, farklı renklere sahip sıradışı uçurumlar ve sualtı kısayol tuşları, … Açık
Örneğin, Milos sahil şeridinde bir teknede veya Cyclades takımadasından komşu adaya bir çocukla birlikte gidebilirsiniz. Bu bir macera değil mi? Özellikle Milos’ta olduğu gibi, tenha koylara, karadan, denizden erişilemeyen ve gerçek bir Robinson gibi hissetmek için bir fırsat var. Burada sualtı sakinlerini de izleyebilirsiniz. Daha küçük çocuklar ve dalış ekipmanı ile uğraşmak istemeyen kişiler şnorkelle yüzmeyi deneyebilir ve daha büyük çocuklar bir dalgıç rolünde kendilerini deneyebilirler.
Milos’ta çok yürüyebilirsiniz. Yerleşimler arasındaki nispeten küçük mesafeler, doğanın keyfini çıkarıp, çocuk sahibi olan yakın köyler arasında hareket etmenize izin verecektir. Çocuğunuzu Papafranga, Sykia ve Kleftiko gibi büyük güzellikteki yerel mağaralara götürebilirsiniz. Adada birçok kumsal var ve bunlardan herhangi birinde yüzebilirsiniz. Özellikle öne çıkan Sarakiniko, rüzgar ve zamanla ağartılmış birçok kaya ile çevrilidir. Hivadolimni, Agia Kyriaki, Pollonia, Adamantas, Paliochori - her birini bir çocukla ziyaret edebilir veya bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Milos’ta, çocuğunuz sadece yüzmek ve yüzmekle kalmaz, aynı zamanda bir su kayağı sürmeyi, sörf sanatını öğrenmeyi veya yelken açmayı öğrenir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Muhteşem plajlarını ziyaret etmeden Milos’ta dinlenmeyi hayal etmek imkansız. Adadaki en güzel plaj Papafragos, büyük doğal cazibe. Kıyı kesimindeki su gün boyunca rengini değiştirir; adanın en güzel … Açık
Çocuğunuzu adanın ana limanı Adamas çevresinde yürüyüş yapın. Kar-beyaz evler, Arnavut kaldırımlı sokaklar, çiçeklere dalmış - burası gerçek olandan daha muhteşem görünüyor ve çocuklar kesinlikle bunu takdir edecekler. Genç doğa bilimciler adanın mineral kaynakları hakkında çok şey söyleyen yerel metal müzenin keyfine varacaklar. Adanın başkenti Plaka’ya ya yürüyerek, bisikletle ya da motorlu bir scooterla ulaşılabilir. Yerleşime giden yol otomobiller için çok dardır.
Plaka’da, çocuğu Arkeoloji Müzesi’ne götürmeye değer. Antik dönemin zengin bir buluntu koleksiyonuna ek olarak, 19. yüzyılda Fransa’ya götürülen ünlü Afrodit’in bir alçı kopyasını bulabilirsiniz. Burada Plaka’da çocuğunuzla Etnografya Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Küçük çocuklar olağandışı şeylere bakmayı merak edecekler ve büyük çocuklar geçmiş yüzyıllarda adanın sakinlerinin yaşamı ve yaşam tarzlarıyla kesinlikle ilgilenecekler. 13. yüzyıldan kalma haçlıların kalesini keşfetmeye değer. Çocuklar bundan memnun olacak. Çocuğunuz geçmiş yılların sanat veya mimarisiyle ilgileniyorsa, onu Plaka - Panagia Korfiatissa, Panagia Thalassitra veya Mesa Panagia’daki kiliselere götürmelisiniz.
  Milos’u ziyaret ettikten sonra, kesinlikle en azından bazı zeytinleri eve getirmelisiniz. Burada hem taze hem de konserve gibi çok çeşitli türlerde ve türlerde satılıyorlar. İdeal olarak, tatiller sırasında en … Açık
Plaka’dan uzak olmayan, Tripiti ve Klima köyleri arasında, antik Melos kenti kalıntıları var. Bir zamanlar güçlü yerleşimin kalıntılarını görmek ve tarihçilerin ve arkeologların çalışmasını çocuğa göstermek için buraya gelmelisiniz. Kent surlarının kalıntıları, tapınak parçaları ve Roma tiyatrosu her çocuğu ilgilendirir. Büyük çocuklarla erken Hıristiyan cemaatine gitmeye değer. Tarihçilere göre, nekropol yaklaşık 2.000 mezar barındırıyor ve Yunanistan’ın tümünde bu türden hayatta kalan binalar arasında en büyüklerinden biri.
Milos Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Milos Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Milos Adası yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Water Park Limnoupolis' , 146.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Allou Fun Park' , 156.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Milos Adası ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoological Park of St Paul' Thessaloniki, 149 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Yunanistan’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Atina, çocuklar için en ilginç müzelerden birine sahiptir - Çocuk Müzesi. Müze, genç ziyaretçilerin katılacağı çok sayıda sergilere ev sahipliği yapıyor. Örneğin sabun odasında sabun kabarcığı denemek ya da Pythagoras odasında görevleri çözmek. Atina, çocukların Yunan tarihi hakkında çok şey öğrenebilecekleri çeşitli geziler düzenliyor. Thessaloniki şehrinde çok sayıda müze bulunmaktadır. Doğal tarih müzesi flora ve faunayı tanıtacak. Birçok şaşırtıcı keşif, fotoğraf müzesinde beklemektedir. Olympia şehrinde bulunan Olimpik Müze, insanlık tarihinde oynanan belli başlı spor oyunlarını anlatan geniş bir fuara sahiptir. Koutsoyannopoulos ailesine ait şarap müzesi, Santorini'de görülmeye değer. …
OrangeSmile araç kiralama Milos’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

17.08.2022

Milos Adasi’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Milos Adası Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Milos Adası Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Milos Adası Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Milos Adası.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018