OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

İgumeniça Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Igoumenitsa   Igoumenitsa, yeşil tepelerin ve dağların arasında yer alan küçük bir kasabadır. İtalya ve Yunanistan arasında bağlayıcı bir bağ olarak hizmet eder ve bu gerçek geleneksel olarak çok sayıda turisti çeker. Burada gezginler komşu ada Corfu’yu ziyaret etme, Paskalya Adası’nın manzaralarını ve diğer ilginç yerleri görme fırsatını yakalarlar. Igoumenitsa birçok gezi rotası için başlangıç noktasıdır, ancak kasabanın kendisinin de birçok sürprizleri ve eğlenceleri vardır.
  Igoumenitsa, muhteşem doğaya hayranlıkla bakarken ve yerel halkla rasgele konuşurken dinlenmek isteyen herkes için harika bir şehir. Bir aile tatili için, sevdiklerinizle birlikte ve hatta yalnız bir tatil için harika bir … Açık
Kasabanın refahı, 20. yüzyılın ikinci yarısında başlar. Bundan önce Igoumenitsa küçük bir liman tipi yerleşim yeriydi ve sakinleri çoğunlukla ticaret ve balıkçılıkla uğraştı. II. Dünya Savaşı sırasında, Igoumenitsa ciddi şekilde tahrip edildi, ancak birkaç yıl sonra yeniden inşa edildi. Kasabadaki binaların çoğu, 20. yüzyılın 60 - 80’lerinde yapıldığı için kasaba eski yerleşim yerlerine yönlendirilemez. Burada çok fazla manzara yok, ama gerçekten büyüleyici.
Kasabanın ana caddesi kıyı bölgesi boyunca uzanıyor, burada güzel ofis binaları, bankalar ve çok sayıda restoran göreceksiniz. Hemen hemen her restoranın açık terası vardır, böylece yerel mutfağın harika yemeklerinin tadını çıkarabilir ve sahilin muhteşem manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Mayıs ayından eylül ayına kadar olan dönem Igoumenitsa’yı ziyaret etmek için en iyi zaman olarak kabul edilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Bazı dükkanların ve ofislerin çalışma saatleri yaz aylarında farklı olabilir. Kural olarak, öğleden sonra bir mola için kapanırlar ve bu mola bir ila üç saat sürebilir. 2. Lokanta ve kafelerdeki personelin ipucu … Açık
Bu tesisteki gezginler için ana eğlenceler, plaj dinlenmeye devam etmekte ve dağlık bölgeleri gezmektedir. Drepano, Igoumenitsa bölgesindeki en popüler plajlardan biri olarak bilinir. Su sporları için iyi donanımlıdır; Sahilde çok sayıda spor envanteri kiralama noktası, tüplü dalış ve sörf okulları vardır.
  Şehirde birkaç güzel dini anıt var. Ulusal dini mimarinin parlak bir örneği, Kutsal Bakire Özgürlüğü Kilisesi’dir. 20. yüzyılın sonunda inşa edilmiştir. Kilise inşa edildiğinde, tüm ulusal gelenekleri korumak mümkündü. Kilisenin inşası için ana yapı malzemesi hafif taştı ve kilisenin kiremitli çatısı bordo renkte boyandı. Kilisenin içinde de, muhteşem dekorasyonu ile ayırt edilir. Ziyaretçileri birçok güzel simge görebilir.
  Yerel yemekler, karmaşık pişirme yöntemleri ile ayırt edilmez. Aynı zamanda basit ve sağlıklıdırlar. Yunan mutfağının dünyanın farklı ülkelerinde bu kadar popüler olmasının nedeni budur. Balık yemekleri yöre … Açık
Tarihi yerlerdeki yürüyüş hayranları kesinlikle Raion Hill’in zirvesine çıkmalı. Burada, II. Dünya Savaşı sırasında hayatta kalmayı başarmış birkaç tarihi binadan biri olan eski bir Bizans manastırı. Bu manastırda meraklı eski freskler ve meraklı turistlerin ilgisini çekecek bazı dekorasyon unsurları var.
Igoumenitsa 2 Yürüyüşler için ilginç bir yer liman bölgesidir. 2003 yılında tamamen restore edilmiştir. Burada sahile hayran kalabilir ve limandaki tekneleri seyredebilirsiniz. Limanda, tatilcilere her zaman kıyı boyunca ilginç geziler sunuluyor. Limanın yakınında pitoresk bir gezinti yeri - birçok popüler restoranın, kafenin ve hediyelik eşya dükkanının yeri.
  Igoumenitsa, nefes kesici manzaralarıyla ünlü Epirus bölgesindeki en büyük limandır. Sakin dağ köyleri, turistlerin kalbini bir bakışta ele geçiren plajlar ve antik çağlara dayanan inanılmaz derecede güzel tarihi … Açık
Limanın çok yakınında olmayan, şehirdeki en popüler merkez park. Çok yakın bir zamanda kuruldu, bu yüzden parka doğru yürürken çoğunlukla genç ağaçları ve çalıları görebilirsiniz. Parkta her yerde elverişli dükkanlar ve ayrıca yürüyüşler için birçok yol var. Birçok turist, akşamları, hoş bir aydınlatma ile dekore edildiğinde, parkta dolaşmayı tercih eder.
Igoumenitsa 1 Igoumenitsa’nın hemen yakınında büyüleyici Elaea köyü yer almaktadır. Bu köye yapılan geziler de inanılmaz popüler. Bu köy muhteşem güzellikte bir eteklerinde bulunur, bu nedenle tatilcilerin tarihi mekanlarını inceleyerek pitoresk yerlerde yürüyüşler yapmaları mümkündür. Köyde ayrıca güzel bir eski kilise var. Ayrıca burada, yüz yıl önce inşa edilmiş olan yerel halk evlerini görebilirsiniz. Köyde, el sanatları dükkanları ve turistler için özel olarak yapılmış küçük restoranlar var. Turistler burada ev tariflerine göre pişirilmiş harika balık yemeklerini deneyebilirler.
İgumeniça - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

İgumeniça ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan İgumeniça kaleleri
♥   Kalesi 'Anthousa Castle' Anthousa, 24.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Parga Castle' Parga, 27.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Annunziata Tower' Corfu, 32.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Old Fortress' Corfu, 32.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Gardiki Castle' southwestern Corfu, 32.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
İgumeniça çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Ethniko Parko Ygrotopon Amvrakikou' , 69 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Ethniko Parko Tzoumerkon-Peristeriou kai charadras Arachthou (Zoni III)' , 75.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Ethniko Parko Pindou' , 76.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Ethniko Parko limnothalasson Mesolongiou – Aitolikou' , 157.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Yunanistan Gezisi: Görülecek Yerler

Pire'nin şehri muhteşem doğası ve ilgi duyan kültürel mekanların zengin seçimi ile ünlüdür. En ünlü turistik mekanlar, açık hava tiyatrosu olan bir tepede, Deniz Kuvvetleri Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve çeşitli yerel köylerdir. Bölgenin en ünlü ve ilginç köyleri Glyfada, Vouliagmeni, Mati ve Daphni'dir. Kaisariani köyü, piedmont bölgesindeki eski manastırlar ile ünlüdür. …
OrangeSmile araç kiralama İgumeniça’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

28.05.2024

İgumeniça Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

İgumeniça Yakınındaki Bölgelerde Geziler

İgumeniça, Yunanistan Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - İgumeniça’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, İgumeniça’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018