OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Aberdeen

Aberdeen’in Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Norwood Hall Fotoğraflar: Norwood Hall Hotel, Aberdeen   Aberdeen’in konukları, büyüleyici tarihi otellerden birinde birkaç gün geçirme fırsatı bulacaklar. Norwood Hall otel için geçmiş yılların özel atmosferi tipiktir. Sadece bozulmamış görünüme değil, aynı zamanda eski iç mekanına da sahip olan zarif bir Victoria binasında yer almaktadır. Sütunlu çerçeveli giriş, ferforje korkulukları olan geniş merdivenler, ahşap zeminler ve taş çitlere sahip küçük balkonlar, otelin atmosferini özel kılmaktadır. Tüm odalar oldukça geniştir; iç gerçek antika mobilyalarla tamamlanmaktadır.
The Craighaar Popüler otel The Craighaar , yesteryear geleneğine uygun olarak dekore edilmiştir. Rustik tarzda güzel bir bina kaplar; Otelin iç kısmı sadece benzersizdir. Orman evinde lüks deri koltuklar ve masif ahşap mobilyalar ile döşenmiş şömineli mükemmel bir kütüphane vardır. Barda ayrıca orijinal bir açık şömine vardır. ambiyans, klasik ahşap mobilyalar ile tamamlanmaktadır. Lüks deri kanepeler ve koltuklar, elle boyanmış tablolar içeren masa lambaları, iç mekanın tüm detaylarını yesteryear kültürünü anımsatır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
The Station Hotel Fotoğraflar: The Station Hotel, Aberdeen Tren istasyonunun karşısında yer alan benzersiz tarihi bina The Station Hotel . Yeniden inşası sırasında, bina, yüksek oyulmuş korkuluklara ve zengin bir antika mobilya koleksiyonuna sahip güzel ahşap merdivenler de dahil olmak üzere, bir çok el değmemiş iç mekanı kurtarmayı başarmıştır. Otelin ilkel tarihi ihtişamı, modern moda trendleriyle başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Tüm odalar ve ortak alanlar Art Nouveau tarzında muhteşem döşemeli mobilyalara sahiptir. Duvarlarda olağanüstü çağdaş sanatçıların tabloları görülebilir.
  Aberdeen’in kayda değer bir özelliği, şık apartman dairelerinin bolluğu olduğundan herkes uygun bir oda rezervasyonu yapabilir. ’Martin Dee Village’ otel tarafından 90 metrekarelik lüks penthouse daireler … Açık
Skene House HotelSuites - Whitehall, gezginlerin aristokrat lüks atmosferinde birkaç gün geçirmesini sağlar. Şehrin merkezinden çok uzakta değil; Otel, gri taş cepheli, sert pişmiş tarihi bir binada hizmet vermektedir. Kalın duvarları, zarif antika mobilyalar, çok sayıda lüks kumaş ve sanat eseri ile inanılmaz romantik ve pitoresk binaları gizlemektedir. Tüm odalarda net beyaz pastel çarşaflar ve geniş panoramik pencerelere sahip yüksek bir yatak bulunmaktadır. Otelin avlusu hoş bir bahçeye sahiptir.
Malmaison Aberdeen Fotoğraflar: Malmaison Aberdeen, Aberdeen Malmaison Aberdeen da geçmiş yüzyılların muhteşem atmosferi ile farklıdır. İnanılmaz derecede güzel bir tarihi binada yer almaktadır ve Aberdeen’deki en eski otellerden biridir. İçişleri koyu renklerin hakimiyeti ile tasarlanmıştır; Akıllı bir kaplamaya ve koyu ahşap mobilyalara dayanıyor. Bazı odalar ahşaptan yapılmış eski hamamları korumuştur. Oteldeki çeşitli resimler kesinlikle sanatseverleri etkileyecektir. Bu tarihi otel ayrıca düzenli olarak kaliteli içecek tadımına ev sahipliği yapan bir şarap mahzenini de korumuştur.
Rosemount Palace Fotoğraflar: Rosemount Palace, Aberdeen Oldukça muhteşem bir yer olan Rosemount Palace , eskiden kiliseye ait olan tarihi bir binada yer almaktadır. Otelin iç mekanları geçmiş yüzyılların en iyi geleneklerini içermektedir. Odalar parlak saten kumaş dökümlü ve ekose kaplı rahat koltuklara sahiptir. Odaların tasarımı eşsizdir; Tavan arasında tavan ile çok güzel bir oda en üst katta yer almaktadır. Otelin girişinde muhteşem manzara süslemeli küçük bir bahçesi vardır.
Aberdeen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Aberdeen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Aberdeen’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

13.08.2022

Fotoğrafçıların Gözünden Aberdeen

İnteraktif Aberdeen Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Aberdeen’in Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018