OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Coventry Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Coventry Cathedral   Coventry, Londra’dan çok uzak olmayan modern bir tatil beldesidir. Bu İngiltere’nin önemli bir tarihi merkezidir. Burası, İskoç kraliçesi Mary, Leydi Godiva ve Henry VIII. 19. yüzyılın sonunda bu şehir yüksek kaliteli saatler üretmeye ve Avrupa’da en iyi dikiş makineleri ve bisikletlerini yapmaya başladı. Coventry, II. Dünya Savaşı sırasında ciddi şekilde hasar gördü, ancak efsanevi kuş Anka kuşu gibi küllerden diriltmeyi başardı ve sadece büyük sanayi merkezinin durumunu iyileştirdi.
  Coventry’ye, pek çok tarihi cazibe merkezi korunmuş olsa da, tipik bir turizm kenti denemez. Büyük turist kalabalığını bulamazsınız, burada hayat sorunsuz akar. Uzun süredir tipik bir İngiliz kentini ziyaret etmeyi … Açık
Okul binası ziyaret edilmesi şiddetle tavsiye edilen şehir manzaralarından biridir. Okul 1100 yılında inşa edilmiştir. Başlangıçta bina bir kilise tarafından işgal edilmiş ve 1557’den başlayarak - Katolik bir klasik okul tarafından yapılmıştır. Şehrin en ünlü dini tesisleri arasında, 1344’te Kraliçe Isabella’nın emriyle inşa edilen St. 16. yüzyılda kilise dini anlamını yitirdi ve hapishane olarak kullanıldı. Büyülenmiş kraliyetçiler içinde tutuldu. Bablake Okulu, orta çağ zamanlarının bir diğer eğitim tesisidir. 1560 yılında inşa edilmiştir. Bu okul, Hill Street’teki Bond’s Hastanesi’nin yanında bulunmaktadır, bu nedenle her iki ev bir yay ile birbirine bağlıdır. Arkı geçerseniz, yüzyıllar boyunca değişmeyen, rahat bir iç bahçeye gireceksiniz. Parkta yürürken, kentin simgesi olan bir kısma ile süslenmiş Cook Street Gates’i görebilirsiniz - omurgasında bir kale tutan bir fil. Savaşta mucizevi bir şekilde hayatta kalan bir başka dini tesis Kutsal Üçlü Kilisesi’dir. Kilisenin kulelerinden biri 72 metre yüksekliğindedir.
Maria Belediye Binası’nı ziyaret ederek Coventry’nin manzaralarını gözlemleyin. Bu binada İskoç kraliçesi hapse atıldı. Belediye Binası, kraliçenin bu kentin sakinlerine yazdığı mektubu gösterir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Coventry misafirleri için ilginç bir eğlence hazırlar; tarihi mekanlara yürüyüş yapmak ve müze ziyaret etmek çok fazla tecrübe getiriyor. Şehrin en eski binası Eski Dilbilgisi Okulu. 12. yüzyılın başlarında inşa … Açık
  Minyatür kasabasında tek devlet müzesi çalışır - Ulaştırma Müzesi. Sergisi saatlerce çalışılabilir. İngiltere’deki ulaştırma endüstrisinin gelişim tarihini tam olarak yansıtıyor. Bu müzede, yüzlerce yıl önce demiryollarını dolaşan eski buhar motorlarını ve lokomotifleri görebilirsiniz. Eski ilgi çekici bisikletlerin ve arabaların toplanması büyük ilgi çekmektedir. Bazı otomobilleri sürerken müze ziyaretçilerinin fotoğraflarının çekilmesine izin veriliyor. Şehir, Jaguar otomobillerinin üretim yeri olarak bilinir. Müzede ayrı bir sergiye ayrılıyorlar. Nadir otomobillerin eşsiz örneklerini ve en lüks modern otomobilleri içerir. Coventry misafirleri bu muhteşem müzeyi ücretsiz olarak ziyaret edebilir.
Coventry Pitoresk Coombe Country Park, Doğa severler arasında çok popülerdir. Sıcak aylarda, bütün gün burada geçirilebilir. Bu parkta, ördeklerin yüzdüğü bir göl var. Çocuklar için birçok oyun alanı var. Park oldukça geniştir ve sadece yürümek için değil aynı zamanda bisiklete binmek için de uygundur. Geniş topraklarında piknik yapmak için rahat bir yer bulmak zor değil.
  Vatandaşlar ve Coventry’yi ziyaret edenler arasında en sevilen dinlenme noktalarından biri de ana şehir parkı olan Coombe Abbey Country’dir. Çok geniş ve sıcak mevsimde dinlenmek için ideal bir mekandır. Parkta … Açık
Bu doğal güzellikler yeterli görünmüyorsa, Coventry mahallesine gidebilirsiniz. Burada çok ilginç bir ata binme gerçekleşiyor. Özel Müzik Müzesi’ne yapılacak bir gezi, Çok ilginç olacağına söz veriyor. İstisnasız tüm müzik severler tarafından beğenilecektir. Nadir vinil plaklar, dünyaca ünlü müzisyenlerin tasvir edildiği eski siyah beyaz fotoğraflar, ayrıca ünlü müzisyenlerin imzası ve kişisel eşyaları da bu müzede tutulur. Bu müze oldukça küçük olmasına rağmen, yıllar boyunca dünya çapında ün ve popülerlik kazandı.
Coventry Geçmişin kültürüyle ilgilenenler, Herbert Sanat Galerisi ve Müzesi’ni sevecekler. Beklentilerin aksine, bu minyatür özel müze sadece sanat eserlerinin değil, aynı zamanda çok ilginç antikaların bir koleksiyonunu sunar. Ulusal tarzda güzel antika yemekler, eski telefonlar, radyolar ve daktilolar - burada sunulan sergiler arasında. En beklenmedik görülebilir. Eski şeker paketlerini, kurabiye ve çay kutularını ve diğer mutfak gereçlerini sunan çok ilginç bir mutfak bölümü de vardır.
Coventry - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Coventry ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Coventry’nin alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' The Precinct' Coventry, 2.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Smithford Way' Coventry, 2.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' West Orchards' Coventry, 2.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Market Way' Coventry, 2.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Cross Cheaping' Coventry, 2.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Coventry kaleleri
♥   Kalesi 'Kenilworth Castle' , 8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Astley Castle' , 9.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Maxstoke Castle' , 12.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Brinklow Castle' , 13.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Warwick Castle Warwick' , 15.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Coventry ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Herbert Art Gallery and Museum' Coventry, 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Coventry ve Çevresindeki Turistik Yerler

Woodstock Kalesi

From the series “Günümüze Kadar Korunmuş İlginç Eski Kaleler”
Kalede yaşayan güzelliğin hayaleti, iyi bir nişan olarak düşünülür ve kale'ye gelen insanları iyi niyetle incitmez. En inanılmaz olaylardan biri, yetkililerin mülkiyetin sahiplerinin büyük borcunu telafi etmek istediği 18. yüzyılda kalede oldu. Rozamunda'nın hayali onları son derece dostça almıştı. Yetkililer taşlarla atıldı ve bugün dar koridorlarda görünüşleri açıklanamayan soğuk suyla sulandı. Böylece koruyucunun hayalet kale değerli mülkiyet kurtardı. Sıradışı durum sayesinde, antik nesnelerin ve eserlerin koleksiyonu takdir edilebilir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Coventry’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

23.06.2024

Coventry Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Coventry Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Coventry, Büyük Britanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Coventry’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Coventry’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018